Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ściąganie egzekucja długów

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 16:06

Ściąganie egzekucja długów Czy korzystał ktoś z pomocy firm windykacyjnych w celu odzyskania długu jeśli tak to z jakim skutkiem. W mojej sprawie chodzi o firme bór tuchola która jest mi winna kilkanascie tysiecy za cebule. Mam na ta nalezność wyrok sadowy egzekucja komornicza nie przyniosla efektu. Przestrzegam wszystkich przed ta firma moze ma ktos jakies informacje na ich temat ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ściąganie egzekucja długów Dzisiaj, 10:12
  •  

#2 Share romano

romano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 17:16

Ściąganie egzekucja długów Jedyna rzecza jaka Tobie pozostała to przestrzegac innych przed tą firmą ponieważ nie jesteś pierwszy i nie ostatni a od tej firmy i tak nic nie ściągniesz i nie chce cię rozczarowywac ani nie rOb sobie nadzieji bo nasz znajomy wywiózł do nich 3 lata temu cebule i do dzis nic nie osiagnoł poprostu odpuścił. Ale próbuj bo może jednak coś się zmieniło i wspołczucie tym bardziej ze cebula w tym roku jest poszukiwana .

#3 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 17:27

Ściąganie egzekucja długów a miałem też taki temat swego czasu założyć eeehh ale szkoda było gadać
więc am podobna sytuacje jak autor, znaczy tez wisi ok 20tys długu u gościa który zaczynał budować nam oborę ale z umowy się nie wywiązał, wyrok sądowy jest, egzekucja komornicza zakończyła się niepowodzeniem, firma windykacyjna( chyba jakaś kiepską znalazłem) też nic nie poradziła gościu jest nie wypłacalny, a po za nami naciągnął tak jeszcze sporo osób na kilkaset tys zł. i tak przestrzegam przed firmami budowlanymi(szamba obory itd) z okolic Białegostoku, Wysokie Masowieckie, z właścicielem o inicjałach (bo chyba nazwiska nie mogę podać na forum bo mogą być kłopoty) imię nazwisko W.J (nazwisko takie jak owoc na J) i 2 osobnik imienia nie pamiętam ale nazwisko jest na T, samochód jakim jeździli to zielony Ford Explorer.

a tak to może wie ktoś jak w takiej sytuacji ściągnąć dług??

#4 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 listopad 2009 - 17:54

Ściąganie egzekucja długów Sporo zależy od komornika oraz czy zna się dobra jakie posiada dłużnik (w pismie do komornika często trzeba podać). Jeżeli wie się co można odebrać dłużnikowi za długi sprawa jest prostsza. U nas jest takich dwóch których komornicy scigają już jakiś czas i mają problem bo nie wiedzą gdzie ich sprzęt stoi. Jeśli sie dowiedzą to odzyskają kasę bardzo szybko. Niestety mają dług w jednym miejscu gdzie goście dokładnie wiedzą co oni mają i co mogą im zabrać i czuję że szybko odzyskają kasę.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 18:04

Ściąganie egzekucja długów Najśmieszniejsze jest to że ta firma cały czas funkcjonuje i "skupuje " cebule dzisiaj dzwonilem to powiedzieli ze za obraną placa 75gr platne gotówka przy dluzszej współpracy przelew 7 dni.

#6 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 18:24

Ściąganie egzekucja długów Mam pytanie bo na dniach wybieram się do komornika. Kto płaci za nieudaną próbę egzekucji komornikowi? Moi dłużnicy są wspólnikami spółki cywilnej i mam zasądzone od firmy ale oni ponoszą odpowiedzialność cywilną solidarnie. Kiedy postępowanie komornika może być nieskuteczne?

#7 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:07

Ściąganie egzekucja długów niestety Ty płacisz, a o tą sumę powiększa się dług

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share TheLipinczyk

TheLipinczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 12:49

Ściąganie egzekucja długów Miałem również podobną sprawę. Do pozytywnie nastawionych ludzi w tym temacie nie należę - komornicy itd.- ale jeżeli ktoś potrzebuje namiaru do osób, które mogą pomóc, piszcie na priv, a podam.