Skocz do zawartości

Zdjęcie

claas Xerion

75 odpowiedzi na ten temat

#21 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 09 maj 2007 - 07:07

claas Xerion Skad mozecie wiedziec ze nie ma. mój sasiad ma 3 PGR-y razem to bedzie ok 4,5tys ha (nawet pewnie nie wie gdzie ma pola a ostatnio kupił sobie tak od niechcenia 100ha, a co mu tam niech ma ) obrabia to wszystko kilkunastoma 360, kilkoma 914 póżniej pełno "szóstek" zetory i ursusy (kazdy model stoi u niego, kupił classa LEXIONA 580 i pełno innych kombajnów i zamierza teraz pozmieniac ciagniki to kto wie czy nie bedzie pionierem w posiadaniu xeriona . A jezeli nie było duzym wysiłkiem kupno 100 ha to co to za problem xerion który mniej kosztuje jak sie ma takie chlewnie jak on i tyle ziemi :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
claas Xerion Dzisiaj, 11:48
  •  

#22 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 09 maj 2007 - 18:11

claas Xerion No dla bogatych ludzi, którzy zgarniają 100 ha odrazu to nie będzie żadna przeszkoda :blink:
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#23 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 maj 2007 - 22:46

claas Xerion w stwierdzeniu ponad 1000 ha chodzilo mi o przyblizona liczbe, wybacz 4500 to jest wiecej niz 1000 wiec sie zgadza, ale dodaj duzo wiecej niz 1000, troche to zmienia kat patrzenia, jesli ma do tego duzo zwierzakow, to nie wiem dlaczego jeszcze u niego nie stoi taki xerion
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#24 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 10 maj 2007 - 22:55

claas Xerion NIe ma takiego bo kazdy kierowca jego to PGR us i długo by nie pochodził a ogólnie teraz to ten koles z tych 4.5ys ha ma zboze i rzepak i sprzedaje tylko rzepak a reszta na swinie do niego idzie i teraz duuuzo chlewni postawił ale nie wiem czy juz to nie idzie w milionach naprawde nie wiem wiem tylko tyle ze smierdzi strasznie ale na szczescien nie u mnie heheh . Wszystki sprzet jaki on ma to kupił razem z tymi 3 PGR ami wiec tera musi cos pozmieniac czy chce czy nie wiec ja czeka i bede wam na zywo relacjonował bo kupił ostatnio classa lexiona chyba za 800tys ale nie wiem dokładnie :blink: pozdro

#25 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 12 maj 2007 - 09:34

claas Xerion Za*****ta... jest ta kabinka, ma świetną widoczność. Co ja bym dał żeby się takim choć przejechać hmm... :blink:

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#26 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 12 maj 2007 - 10:19

claas Xerion Wystarczy dać z 1,5mln :blink:
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#27 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, myślistwo

Napisany 04 lipiec 2007 - 11:38

claas Xerion Nom taki to drogi ale jest jeden już w Polsce sprzedany na podkarpaciu jakiś gościu go kupił więc Era XERIONÓW w Polsce się zaczeła :(:) może będzie ktoś 2 kto go sobie zafunduje :) :) a co do tej kabiny to jest różnie bo z tego co wiem są dwa modele jeden jest bez tej kabiny i do niego moza wykorzystywac tylko zwykłe maszyny natomiast ten 2 model z kabiną podnoszoną i przekręcaną jest też nośnikiem narzędzi :):)

#28 Share Axial

Axial

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 15:34

claas Xerion

Nom taki to drogi ale jest jeden już w Polsce sprzedany na podkarpaciu jakiś gościu go kupił więc Era XERIONÓW w Polsce się zaczeła :):) może będzie ktoś 2 kto go sobie zafunduje :) :) a co do tej kabiny to jest różnie bo z tego co wiem są dwa modele jeden jest bez tej kabiny i do niego moza wykorzystywac tylko zwykłe maszyny natomiast ten 2 model z kabiną podnoszoną i przekręcaną jest też nośnikiem narzędzi :):)

Kupiła go firma która zajmuje się m. in. robotami drogowymi /zagęszczanie, wyrównywanie dróg/ pracował z glebogryzarą o głębokości roboczej 50 cm. Pracował, bo już padł :( :) ... wcześniej było wykończonych kilka traktorów, obecnie jest chyba jakieś duże Landini.
Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

#29 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 16:32

claas Xerion

Nom taki to drogi ale jest jeden już w Polsce sprzedany na podkarpaciu jakiś gościu go kupił więc Era XERIONÓW w Polsce się zaczeła :) :) może będzie ktoś 2 kto go sobie zafunduje :) :) a co do tej kabiny to jest różnie bo z tego co wiem są dwa modele jeden jest bez tej kabiny i do niego moza wykorzystywac tylko zwykłe maszyny natomiast ten 2 model z kabiną podnoszoną i przekręcaną jest też nośnikiem narzędzi :) :)

Ty coś pomieszałeś, z tymi kabinami :) ten zwykły ma kabinę obracaną Xeroin Trac(nie wiem po co była fatyga, żeby wymyśleć tą kabine bo tego Xeriona widziałem tylko z kosiarkami i niczym innym)
A Xerion S-Trac jej nie ma, ale potrzebuje specjalnych maszyn :(

#30 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 27 lipiec 2007 - 22:32

claas Xerion no ale troche ściągneli z kirowca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 27 lipiec 2007 - 22:37

claas Xerion Era się zaczęła bo widziałem jak wieżli tą maszynkę na lawecie. Nówkę chyba.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#32 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 11:52

claas Xerion axial tak go dusili ze padł? co mu sie stało? niech kupią sobie kirovca t-701 i mogą dusić :)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#33 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 08:33

claas Xerion http://www.eibl-wond...eview/136/1/64/
fajnie to wygląda

#34 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 04 wrzesień 2007 - 13:56

claas Xerion

świetna maszyna! aż dziwne, że jeszcze u nas nikt go nie ma!!! ...chyba cena nieco poraża :)
ma naprawdę duże możliwości!

ponieważ jest okropnie duży i pewnie nieziemsko drogi
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#35 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 19 październik 2007 - 21:44

claas Xerion Koledzy ma ktos moze jakies konkrety kiedy wprowadza na nasz rynek ...do korbanka znaczy :) i do jakich modeli skrzynie AP?

#36 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 19 październik 2007 - 22:13

claas Xerion Korbanek już go pokazał na Zielonym Agro Show, najprawdopodobniej jest już dostępny, tylko że nikt go nie kupuje.

#37 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 11 listopad 2007 - 19:11

claas Xerion

Kupiła go firma która zajmuje się m. in. robotami drogowymi /zagęszczanie, wyrównywanie dróg/ pracował z glebogryzarą o głębokości roboczej 50 cm. Pracował, bo już padł... wcześniej było wykończonych kilka traktorów, obecnie jest jakieś duże Landini.

Czy ta firma ma może żółtą Scanie do wożenia piachu, bo w ubiegłym roku w mojej okolicy przy budowie drogi pracował Landini z maszyną do mieszania żwiru
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#38 Share sdrobny

sdrobny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 23:04

claas Xerion CYTAT(karol0604 @ Jul 4 2007, 10:38 )
Nom taki to drogi ale jest jeden już w Polsce sprzedany na podkarpaciu jakiś gościu go kupił więc Era XERIONÓW w Polsce się zaczeła :P może będzie ktoś 2 kto go sobie zafunduje a co do tej kabiny to jest różnie bo z tego co wiem są dwa modele jeden jest bez tej kabiny i do niego moza wykorzystywac tylko zwykłe maszyny natomiast ten 2 model z kabiną podnoszoną i przekręcaną jest też nośnikiem narzędzi :)

Kupiła go firma która zajmuje się m. in. robotami drogowymi /zagęszczanie, wyrównywanie dróg/ pracował z glebogryzarą o głębokości roboczej 50 cm. Pracował, bo już padł... wcześniej było wykończonych kilka traktorów, obecnie jest jakieś duże Landini.

[b]Kolego z AGRO TEM mylisz fakty lub świadomie chcesz kogoś wprowadzić w błąd. Zagęszczarki STEHR pierwotnie pracowały z ciągnikami Landini, które totalnie nie dawały sobie rady z tymi maszynami, z powodu braku mocy ciągnika , niewłaściwej skrzyni biegów. Dopiero później podpięty Fendt 930 nie miał tych wad, ale o dziwo był za lekki i się ślizgał.
Xerion jak dotychczas jest najlepszym ciągnikiem do takiej pracy, i to nie jest prawdą że już padł- czeka do wiosny ,aby dalej pokazywać swoje możliwości.
Pozdrawiam.

#39 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 28 grudzień 2007 - 17:57

claas Xerion Maszyna jest wielofunkcyjna sami zobaczcie
D-358 DT-239 DT-436 IH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Axial

Axial

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 19:16

claas Xerion

...Kolego z AGRO TEM mylisz fakty lub świadomie chcesz kogoś wprowadzić w błąd. Zagęszczarki STEHR pierwotnie pracowały z ciągnikami Landini, które totalnie nie dawały sobie rady z tymi maszynami, z powodu braku mocy ciągnika , niewłaściwej skrzyni biegów. Dopiero później podpięty Fendt 930 nie miał tych wad, ale o dziwo był za lekki i się ślizgał.
Xerion jak dotychczas jest najlepszym ciągnikiem do takiej pracy, i to nie jest prawdą że już padł- czeka do wiosny ,aby dalej pokazywać swoje możliwości.
Pozdrawiam.

...No to witamy w Klubie, czyli teraz możemy liczyć na wiadomości z pierwszej ręki dotyczące DHK i sprzętu przez nich sprzedawanego. Co do faktów, to dzięki za wyjaśnienie ale zaszła zapewne pomyłka. Forum jest od tego aby takie wiadomości weryfikować. Pozdr.
PS. ale o DHK to się nasłuchasz :rolleyes: chociaż Paweł /jestem jego mł. bratem/ to złego słowa nie powie... na razie :) ...
Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...