Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus w masce plastikowej

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 marzec 2008 - 11:03

Belarus w masce plastikowej Jd, a jakiego ma belarusa sąsiad, z przodem na stożkach?
Ktoś tutaj pisał, że belarus jaki by nie był po 10 latach można następnego kupić, a ta maska plastikowa to chyba polskie rzemiosło prawda?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus w masce plastikowej Dzisiaj, 10:00
  •  

#22 Share Adam1515

Adam1515

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja maszyny rolnicze itp

Napisany 01 marzec 2008 - 12:21

ja tez nie jestem starsznym przeciwnikiem mtz ale tak jak kolega pare postów wyzej ze w tych nowych mtz cieknie. to prawda saisad ma zielonego belarusa 820 w palstiku to caluski zalany a przednim napedzie to nie wspomne ciagle problemy.

nom nie udane maszyny

#23 Share szpeniek25

szpeniek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 01 marzec 2008 - 16:42

Belarus w masce plastikowej Ja mam Pronara82SA i niestety widze kilka pekniec na masce z boku gdzie jest ta siatka moze to od drgan nie wiem pronarek jest z 2003 roku ;)

#24 Share krzych2007

krzych2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 02 marzec 2008 - 09:43

Belarus w masce plastikowej Wie ktoś może gdzie można kupić maske plastikową do MTZ-82 (Belarus 820) ????????
Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

#25 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 02 marzec 2008 - 11:53

Belarus w masce plastikowej Musisz popytać u sprzedawców tych ciągników, na pewno coś znajdziesz!
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#26 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 03 marzec 2008 - 20:22

Wie ktoś może gdzie można kupić maske plastikową do MTZ-82 (Belarus 820) ????????

albo pronarowska kup. moze lepiej na tym wyjdziesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 03 marzec 2008 - 20:59

Belarus w masce plastikowej Gorzej będzie tym daszkiem i błotnikami, bo one mają inną kabinę! Chyba że maskę założysz Pronarowską a resztę przemalujesz.
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#28 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 20:54

Belarus w masce plastikowej on ma belarusa 820 wystawialem go kiedys ja na af i pronatajn tez nie polecam tego ciągnika nikomu
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#29 Share radek269

radek269

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 13 marzec 2008 - 16:17

Belarus w masce plastikowej czytam wasze posty i ... myślałem że belarus jest lepiej wykonany. jeśli ktoś chce mogę pokazać zdjęcia swojego mtz-a, kopara opada że może być taki szczelnyi czysty 18 letni mtz. ale to nie bez powodu. on ma 1000 motogodzin od nowości. taki rodzynek stał w stodole u znalomych tylko co miesiąc rozpalany na godzine. na początku 3 lata obrabiał 20ha piachu. wyrwałem go za 27tyś- wart jest więcej. myślałem czy warto jak w tych pieniądzach wyszedł by mnie nowy belarus biorąc go na PROW a vat też sobie odliczam ale wam powiem że warto.

#30 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 06 luty 2010 - 20:53

Belarus w masce plastikowej To jest tak maska jest bardzo twarda ale błotniki są ze zwykłego plastiku i są elastyczne

#31 Share bialy1984

bialy1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 06 luty 2010 - 21:46

Belarus w masce plastikowej Wszystkie te elementy w MTZ-tach są wykonane z żywic poliestrowych i włókna szklanego coś takiego jak w starych opryskiwaczach czy kosie. My staliśmy teraz przed wyborem czy metal czy plastik. I po obejrzeniu obydwóch doszliśmy do wniosku że nie warto przepłacać 3 tyś. Tylne błotniki są przedłużone do przodu i przez to ograniczają otwieranie drzwi. Przynajmniej tak było w tym co go oglądaliśmy. Wszystko kwestia gustu ale wg mnie ciągnik ma za zadanie pracować a nie świecić "maskami", a 3 tyś. zostają. Później jak się znudzi zawsze można dokupić tak jak koledzy pisali maskę pronarowską w kolorze czerwonym bo takie też chyba były.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 21 luty 2010 - 23:34

Belarus w masce plastikowej nie wiem ile w tym prawdy ale mi sprzedawca powiedział że za plastik ok 2800dopłaty i szczeże mnie to zniechęciło.plastik może i ładny ale z ta elastycznością to nie tak malinowo,może i sie wygnie ale do pewnego stopnia ale pózniej niestety"trzzask"i po zawodach.A metal nawet jak sie wegnie to młotkiem sie odegnie.poprostu"GNIOTSA NIE ŁAMIOTSA"

Dodaj odpowiedź