Polecane posty

andrzej2110    535

Obojętnie który kabelek dasz na jakie światło. Byle by się zgadzało w lampie i we wtyce.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

CZyli obojetnie jaki kabel do jakiego miejsca wsadze i tak bedzie swiecic?Najlepiej jak ktos ma te swiatla to moglby schemat dac co gdzie podlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam takie przy ciągniku. Ale podłączenie jest jak w każdej innej lampie. Wybierasz kabelej i podłanczasz go np do siwateł STOP i ten sam podłączasz do wtyczki w odpowiednie mniejsce. W ten sposób podłaczasz wszystkei potrzebne kable (dokładnei będzie ich 5)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie. Masz oznaczenia złączy we wtyce i w gniazdku.

 

54 - STOP

58 - światła (środek i lewe dolne, Najlepiej je zmostkować.)

31 - masa

P - prawy kierunek

L - lewy kierunek

 

Pisze z pamięci, jak coś nie tak to meni poprawcie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

a podpisy wtyk we wtyczce to sa napisane czy nie?Sory ze takie glupie pytania ,bo po raz pierwszy bede robil swiatla w przyczepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietek75    0

tak powinno być :Rozmieszczenie zacisków jest znormalizowane.

Obejrzyj dokładnie gniazdo, każdy zacisk powinien być opisany.

Opis podłączenia:

31-do masy samochodu-biały

44L-lewy kierunkowskaz-żółty

44P-prawy kierunkowskaz-zielony

54- światła hamowania-czerwony

58L-światło pozycyjne lewe- czarny

58P-światło pozycyjne prawe- brązowy

gniazdopp.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroweres    6

Jak masz wtyczke na 7 bolców to na klapce gniazda masz symbole i odpowiedznio podłączasz:

54-swiatla-stop

58L-swiatla-lewe-pozycyjne

58R-swiatla-prawe-pozycyjne

L-lewy-kierunkowskaz

R-prawy-kierunkowskaz

31-masa

54a-swiatla-przeciwmgielne

Jeżeli nie masz gniazda z oznaczeniami to podaj swój adres e-mail to ci wyśle schemat podłączenia tej wtyczki


i życie toczy sie dalej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Jak masz niezużytą wtykę w ciagniku to napewno jest oznaczone za jakie swiatło kazda dziurka odpowiada. Teraz tylko musisz się dowiedzieć co za co odpowiada i podłączyć, np. mamy prawy kierunek i chcesz zeby to był np, zielony kabel to wpinasz ten kabel w lampie w te miejsce co jest prawy kierunek i w te miejsce we wtyce co tez jest prawy kierunek. Troche trudno to tak wyjasnic najlepiej jakby ktoś kto juz cos takiego robił ci pokazał co i jak i wtedy cała instalacja twoja hehe :D


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroweres    6

Schemat już wysłałem życze miłej zabawy z tą instalacją :D

Pozdrawiam Jaroweres


i życie toczy sie dalej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Jak kupisz nową wtyczkę to w środku jest kartka i wszytko ładnie rozrysowane co jak i gdzie podłączyć :D


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Na tej klapce tez jest wykres narysowany


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

54a-swiatla-przeciwmgielne

 

a nie + ??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

To zależy jak stare oznaczenia są na tych wtyczkach i gniazdach. Najnowsze będą miały jednocyfrowe ale widziałem też ze zdublowanymi oznaczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49
Napisano (edytowany)

http://allegro.pl/tablica-ze-swiatlami-do-bagaznika-na-hak-wrocl-i1395380786.html proszę o opinie jak takie coś mogło by się sprawować na lawecie do bel, chodzi o uniwersalność takich świateł równiez na innych przyczepach. I czy może ktoś widział coś podobnego tylko własnei z przewodem tak z 8/9m?

Lewy kierunek przydał by się bardzo :rolleyes:

Edytowano przez Pawel20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

Mam duży problem. Podłączyłem nową instalację do przyczepy D35 i gdy są włączone światła pozycyjne, mijania i do tego włączy sie któryś kierunkowskaz to od razu robi się tzw choinka czyli zapalają się wszystkie żarówki :( zaznaczam że na ciągniku bez podłączonej przyczepy jest wszystko ok tylko jak się podłączy to na przyczepie wychodzą cyrki :/ bez włączonych świateł kierunki działają wzorowo a dlaczego gdy włączy się światła to nie działa prawidłowo ? masa poprowadzona z ciągnika do przyczepy, proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Pociągnij masę kablem do lamp. wlącz wszystko i weź kawałek kabla i dotknij w lampie gdzie masa a drugi koniec do gołej ramy, jeśli zrobi się dobrze to znaczy że masa nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Legion178
      Kupiłem gotowy zestaw. Podłączałem i prawie wszystko działa. Mam problem ze światłami od hamulców. Jak wciskam to żarówka lekko świeci. Prosze o pomoc.
    • Przez stek98
      Witam
      Przeprowadzam remont przyczepy d-47 (3 strony wywrotu). Chce zrobić do niej nadstawki 30 cm tak aby weszło na nią ok.5 ton max 6. Czy musze wzmacniać rame aby nie popęłakła? Jeśli tak to w jakich miejscach?
    • Przez stek98
      Witam.
      Jakie jest ciśnienie w układzie pneumatycznym (hamulcowym) w przyczepie d47
    • Przez Jakub5080
      Witam
      Mam przyczepę D-47, mój problem to zjechany gwint na czopach tylnej osi i moje pytanie,  co z tym zrobić czy da się jakoś nagwintować, dać nowe czopy czy może jest jakiś inny sposób ?
    • Przez ErLetto
      Witam, 
      Zastanawiam się nad kupnem przyczepy pottinger i zastanawiam się nad wyposażeniem jej w system autocut który ostrzy noże bez wyciągania ich z przyczepy.
      Ma ktoś takie coś w swojej przyczepie, widział jak to pracuje, jakie macie opinie na ten temat ?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj