Skocz do zawartości

Zdjęcie

belarus problem z obrotomierzem

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 19:25

belarus problem z obrotomierzem

Posiadam belarusa 920.3 trzy lata . Wystąpił w moim ciągniku taki problem . Posiada on elektoniczny obrotomierz , po odpaleniu mimo że silnik pracuje na biegu jałowym pokazuje odrazu 1600 obr zamiast 700 obr i tak dalej zamiast 1500 obr to 3000 obr , zamiast 1800 obr to próbuje obrócić się drugi raz ,ale po zapaleniu świateł obrotomierz wariuje tylko do osiągnięcia przez silnik 900 obr i powraca do normy powyżej tych obr . Co to morze być , ma ktoś jakiś pomysł .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
belarus problem z obrotomierzem Dzisiaj, 13:49
  •  

#2 Share karolste

karolste

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 18:39

belarus problem z obrotomierzem muszisz wymienic obrotomierz na nowy i bedzie ok u mnie tak było

#3 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 19:31

belarus problem z obrotomierzem ile taki obrotomiesz kosztuje, i jaka jest tego przyczyna

#4 Share TTjarek

TTjarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 listopad 2009 - 20:01

belarus problem z obrotomierzem ja mam troche inny problem w mtz-cie 82 z obrotomierzem. Obroty pokazuje ale motogodzin nie bije doszło do 300 i już tak 1,5 roku jest

#5 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 19:45

belarus problem z obrotomierzem jeśli masz mechaniczny to stanął na trybach po prostu się zaciął , tak mam w ursus 4514 stanął jak wchodził na 2000 ale godziny to nie problem gorzej jak obrotów nie pokazuje bo nie mogę dobrze oprysku wykonać jak mi nie pokazuje prawidłowo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zales

zales

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 21:53

belarus problem z obrotomierzem Ja rownież mam problem z obrotomierzem, ale poleaga on na tym że zegar czasem się zawiesza. Np podczas jazdy zegar sie zawiesi, obrotomierz stoi cały czas na tej samej pozycji, a zegar elektroniczny pokazuje cały czas tą samą prędkość, podczas gdy ciągnik już się zatrzymał. Dopiero po wyłączeniu stacyjki i ponownym właczeniu obrotomierz i zegar elektroniczny wracają "do życia". Co może być przyczyną tego? Ciągnik jest nowy.

#7 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 19:37

belarus problem z obrotomierzem jak się domyślam jest to zegar elektroniczny , to sprawdz wszystkie kable począwszy od początku skąd bieże prąd , morze jest jakiś lużny , np masa ,a jeśli to nowy ciągnik to zgoś do serwisu i muszą usunąć awarie bez żadnego gadania

#8 Share Woobin

Woobin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:40

belarus problem z obrotomierzem U mnie wskaźnik dojdzei tylko do 1500 obrótów i dalej nie da rady. Czasami tylko jest normalnie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share szakalradek

szakalradek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 luty 2010 - 09:00

belarus problem z obrotomierzem sprawć napiesie paska on prąd bierze z alternatora jak luzny to wariuje

Dodaj odpowiedź