Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zatrudnienie do pracy miastowego.

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rafalek

Rafalek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 12:51

Zatrudnienie do pracy miastowego. Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy zatrudnilibyście do pracy w gospodarstwie miastowego,dali mu zakwaterowanie.?Na jakich warunkach,i czy zgodzilibyście się na jego prace w weekendy i dni wolne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zatrudnienie do pracy miastowego. Dzisiaj, 02:39
  •  

#2 Share lemelvaus

lemelvaus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:głównie bydło: rasy, hodowla, nowe technologie

Ale również uwielbiam nowinki ze świata motoryzacji rolniczej.

Napisany 21 listopad 2009 - 15:43

Zatrudnienie do pracy miastowego. Ja na pewno bym zatrudnił. Miałem już styczność z takimi ludźmi w pracy i uwierzcie mi w pierwszych dniach to tak zapie**** że masakra :D taki miastowy nigdy nie pracował tak ciężko i nie wie jak to jest mieć na głowie tyle obowiązków, dlatego stara się jak tylko może. Tylko oczywiście za byle grosze nie chce się brać do pracy.

#3 Share Rafalek

Rafalek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 16:26

Zatrudnienie do pracy miastowego. A gdybym chciał zacząć pracować,tak na weekendy i inne dni wolne dało by rade? Najlepiej jak by wypowiedział sie ktoś z woj.Sląskiego.

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 16:36

Zatrudnienie do pracy miastowego.

Ja na pewno bym zatrudnił. Miałem już styczność z takimi ludźmi w pracy i uwierzcie mi w pierwszych dniach to tak zapie**** że masakra :D taki miastowy nigdy nie pracował tak ciężko i nie wie jak to jest mieć na głowie tyle obowiązków, dlatego stara się jak tylko może. Tylko oczywiście za byle grosze nie chce się brać do pracy.

Przypominałeś mi o praktykach w technikum. Było sprzątanie gruzu. Na drugi dizen miastowi nie mogli długopisa utrzymać w ręku :) Odciski na racach choć w rekawicach robili :)

Co do takiego zatrudniania to czemu nie. Ale raczej dorywczo bo może szybko miastowemu się znudzić wywalanie gnoju :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Alex16

Alex16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:-gry
    -piłka nożna
    -napoje%:)

Napisany 22 listopad 2009 - 16:40

Zatrudnienie do pracy miastowego. ja chętnie popracuje w weekendy bo u nas w polu już nie ma co robić woj.lubelskie :D co do miastowych to oni wogole nie dają sie do roboty

#6 Share Rafalek

Rafalek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 16:49

Zatrudnienie do pracy miastowego. ja u dziadków pracowałem,jak jeszcze gospodarstwo mieli. No dorywczo,tak ze w piątek przyjeżdżam,w niedziele wieczorem wracam.Gdyby ktoś chciał to pisać na PW lub wuku11@wp.pl.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 18:04

Zatrudnienie do pracy miastowego. Ja jestem z miasta z kuj.-pom. i chetnie bym podiol sie pracy w gospodarstwie tylko na przyzwoitych i normalnych warunkach, pracowalem u kuzyna od 10 roku zycia w kazde wakacje i ferie kiedy tylko moglem to tylko pomagalm, ciekawi mnie taka praca i wiadomo ze nie ma co szalec zeby pozniej prze tydzien zdychac .. ale tez nie ma co sie obijac i baki zbijac, trzeba wiedziec ile mozna zrobic zeby na drugi dzien robic w takim samym tempie ..