Skocz do zawartości

Zdjęcie

Eksmisja lokatorów z mojej posiadłości!!! Proszę o pomoc i rady?

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 22:48

Eksmisja lokatorów z mojej posiadłości!!! Proszę o pomoc i rady?

No ja nie miałem na myśli symbolicznego tylko dość wysoki ale w granicach prawa. Chodzi o to żeby oni nie byli wstanie go zapłacić i musieli się wynieść.

tak, tak to było dla mnie jasne, ale ja pisze nawet symboliczny bo wystarczy mieć umowę i już jest łatwiej do sprawy podejść tzn. w przypadku kiedy są to ludzie nie wykazujący żadnej woli współpracy, to by było jakieś ułatwienie
no i umowę najlepiej wstecz, potem pozew o eksmisje równocześnie np z pozwem o zapłatę za lata poprzednie i już można coś zrobić
kolega @ Nikita_Bennet z resztą już też rozpisał podobną opcję dokładniej :D

tu z resztą ten najem "okazjonalny" świetnie by się sprawdził, ale niestety z tego co widzę, chyba nie weszły te przepisy jednak jeszcze
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Eksmisja lokatorów z mojej posiadłości!!! Proszę o pomoc i rady? Dzisiaj, 18:20
  •  

#22 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6300 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 20 listopad 2009 - 23:12

Eksmisja lokatorów z mojej posiadłości!!! Proszę o pomoc i rady? tylko wiesz - za taką eksmisję to ma się przejechane do końca życia że jest się dziadem, chamem, kwiopijcą i całym złem tego świata.
No i problemem może być że w odwecie mogą np coś podpalić właścicielowi - kij ma dwa końce ale jeśli działa się szybko to często ten drugi koniec kija nas nie dosięga :D
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#23 Share Slomek

Slomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 00:08

Eksmisja lokatorów z mojej posiadłości!!! Proszę o pomoc i rady? Ale nawet jak bym tak zrobił to prędko ich nie wypędzę bo w gminie nie ma wolnych mieszkań socjalnych i nie wiadomo kiedy będą...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Zainteresowania:Prawo, finanse, dobre wino i trochę rolnictwo

Napisany 22 listopad 2009 - 07:57

Eksmisja lokatorów z mojej posiadłości!!! Proszę o pomoc i rady? Wynajmujesz jakieś mieszkanie na 1- 2 miesiące i tam ich eksmitujesz po tym okresie to już nie twoje zmartwienie tylko ich i gminy a ty masz problem z głowy i taką eksmisję możesz przeprowadzić nawet zimą. Na eksmisję musisz mieć wyrok sądowy więc trochę to potrwa i koszty też poniesiesz sądowe, adwokata, komornicze, musisz policzyć czy lepiej spuścić z ceny i mieć problem z głowy czy się pomęczyć i wziąć większą kasę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Slomek

Slomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 18:14

Eksmisja lokatorów z mojej posiadłości!!! Proszę o pomoc i rady? Byłem w gminie i burmistrz doradził mi dokładnie to samo co powiedział któryś z was, że mam zrobić aby płacili czynsz w umowie możliwość zmiany i miesiąc więcej potem komornik i mieszkanie czyste