Skocz do zawartości

Zdjęcie

Simtractor.

2019 odpowiedzi na ten temat

#1641 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 30 sierpień 2008 - 13:36

Simtractor. A ja wpisuje key i nic ;) Zainstalowalem od nowa wpisuje i dalej nic ??
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Simtractor. Dzisiaj, 03:27
  •  

#1642 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 30 sierpień 2008 - 14:29

Simtractor. http://s011.wyslijto...?...89&gk=forex

Tutaj v.4.06 nowy link, bo z tamtego już usunęli, bo 14dniach. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#1643 Share matriks

matriks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 sierpień 2008 - 15:03

Simtractor. pomocy jak sciągnąc Landwirtschafts ja wiem ze tu niewolno pytac ale niewiem gdzie to napisac pomocy

#1644 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 30 sierpień 2008 - 15:09

Simtractor. Tutaj ci nikt nie poda, bo to zbyt legalne nie jest i temat o ST. Ale zgłoś się do kogoś na PW lub GG to pewnie dostaniesz linka. ;)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D

#1645 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 30 sierpień 2008 - 15:20

Simtractor. Przypominam, że nie podajemy loginów, keyów i linków do gier, tak na wszelki wypadek żeby znowu żadnej szopki nie było... ;)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#1646 Share matriks

matriks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 sierpień 2008 - 15:55

Simtractor. no to jak mam ją sciągnąć a jamam key do simtractor v4 i jak powiecie to wam dam

#1647 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 30 sierpień 2008 - 19:44

Simtractor. Dasz key i login na forum to wylecisz ;)

KS Falubaz

#1648 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 31 sierpień 2008 - 11:19

Simtractor. Ma ktos mapke z simtractor v4 chodzi mi o opis gdzie sa wszystkie pola itp.
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

#1649 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 31 sierpień 2008 - 12:59

Simtractor. A po co ci mapka, jak wystarczy włączyć sobie PDA magicznym przyciskiem o nazwie TABulator. Nacisnąć zakładkę MAPS i masz wszystkie pola i z dowolnego miejsca możesz sobie przerzucać numery działek i je oglądać, sprawdzać chwasty i poziom dojrzałości. ;)

#1650 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 31 sierpień 2008 - 18:41

Simtractor. Znowu mam problem key wpisalem i wszystko chodzi ale wybieram maszyne daje JAZDA i sie zawies??:/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1651 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 21:33

Simtractor. Kumpel ma problem. ST ładnie zainstalowane wszytko cacy. Odpalamy pojawia się na pasku zadań SimTractor Pojawia się na pulpicie czarne okienko po chwili znika i pozostaje w pasku zadań. I nic się nie dzieje. Myśleliśmy z kumplem że coś u niego z PC no to format wszytko od nowa postawione i to samo. Ma najnowszego DirectXa i dalej to samo. Ma może ktoś pomysł jak temu zaradzić. ??

Ja stawiam na karty graficzne (nie wiem czemu) mam Radeona 9550 i mi działa ale kumplom co nie działa mają GeForce. Może tutaj jakaś przyczyna ??
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#1652 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 21:36

Simtractor. tez mam 9550 ;)
A moze poprostu wes od kogos innego plytke lub sciagnij gre z innej stronki...moze byc wina instalatora,ktos zle włozyl torenta lub zle nagral...czasem sie asy zdazaja..

#1653 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 02 wrzesień 2008 - 21:39

Simtractor.

Kumpel ma problem. ST ładnie zainstalowane wszytko cacy. Odpalamy pojawia się na pasku zadań SimTractor Pojawia się na pulpicie czarne okienko po chwili znika i pozostaje w pasku zadań. I nic się nie dzieje. Myśleliśmy z kumplem że coś u niego z PC no to format wszytko od nowa postawione i to samo. Ma najnowszego DirectXa i dalej to samo. Ma może ktoś pomysł jak temu zaradzić. ??

Ja stawiam na karty graficzne (nie wiem czemu) mam Radeona 9550 i mi działa ale kumplom co nie działa mają GeForce. Może tutaj jakaś przyczyna ??

Mam to samo z V4 Pati mi mówiła. żeby zrobić coś z jakimś plikiem, ale jak go nie miałem.

@quercus ja też mam 9550, ale mi nie działa ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#1654 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 21:45

Simtractor. no to moze cracka trzeba skopiowac cio??

#1655 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 03 wrzesień 2008 - 14:37

Simtractor. Parę stron wcześniej @ pati pisała dokładnie. wiem, że trzeba ściągną jakiś plik i coś zainstalować, ale dokładnie musicie sami poszukać
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#1656 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 03 wrzesień 2008 - 15:03

Simtractor. Zasysasz to: http://dobreprogramy...edistributable

potem wchodzisz do folderu uruchamiasz aplikację DXSETUP.exe i można zrestartować system, ale u mnie i bez tego problem się rozwiązał. ;)

#1657 Share matriks

matriks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 04 wrzesień 2008 - 13:12

Simtractor. pomocy jak sciągnąc Landwirtschafts jak ktosc mi powie to dam kody do simstraktora v4

#1658 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 04 wrzesień 2008 - 14:25

Simtractor. Po pierwsze to nie temat o LS, a po drugie nie wolno oferować, ani podawać keyów loginów, cracków itp. bo dostaniesz bana
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#1659 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 06 wrzesień 2008 - 07:15

Simtractor. No i mam problem:
Nie moge się zarejestrować do V4. Niby mam wszystko dobrze key i login też no ale nie moge. Mam wersje 4.08. Co zrobić?? ;)
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1660 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 06 wrzesień 2008 - 12:35

Simtractor. Odinstaluj ST i usuń folder, ściągnij to: http://s011.wyslijto...?...89&gk=forex i zainstaluj. ;) To wersja v.4.06.