Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pęknięte plastiki

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 20:48

Pęknięte plastiki Szukałem tematu i nigdzie nie znalazłem jak jest to proszę usunąć.
Morze wy znacie sposób na sklejenie niekontentego plastiku i załatania malej dziury bo nigdzie nie mogę znaleźć nowej atrapy wiec stara trzeba odnowić. Prosił bym o sensowne odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pęknięte plastiki Dzisiaj, 04:27
  •  

#2 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 21:05

Pęknięte plastiki zgłoś się gdzieś gdzie kleją plastiki, jak chcesz to mogę dać ci namiar na firmę w której nagrzewnice ostatnio kleiłem, i z nimi pogadasz co i jak da się z tym zrobić

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 21:11

Pęknięte plastiki kup sobie żywicę i włukno szklane są sprzedawane w zestawach , kupisz w każdym sklepie z akcesoriami do napraw blacharsko lakierniczych i załataj sobie tak myślałem ze będziesz miał spory problem z zakupem tej atrapki. Jest to dosyć prosta robota staraj się od razu utrzymać kształt zagięć zrób sobie jakąś formę i przyłuż z drugiej strony do tego szpachla z włuknem ta jest chyba najleprza do plastików jak zaschni to trochę pobawić się klockiem z papierem ściernym podkład do plastiku i malowanie czym innym lepiej nie zrobisz tak robilem zderzak do samochodu a był bardzo mocno po pękany tylko jego dodatkowo zgrzewałem sobi ale miałem też sporą dziurę i też spokojnie ją wypełniłem i nie bylo żadnych pęknięć a pare razy jescze nim zaczepiłem o krawężnik po naprawie więc jest to trwały sposób
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 21:30

Pęknięte plastiki Daj do jakiegoś zakładu gdzie ''spawają'' plastik. Gościu dobiera odpowiednie tworzywo i wszystko się ładnie trzyma. W qudzie takie gów.. plastikowe sie złamało dałem do zakładu zapłaciłem kilkanaście zł i trzyma się super a jest dość obciążone.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#5 Share mareknh

mareknh

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 22:02

Pęknięte plastiki Przecież w Przykwie na skrzyżowaniu szyld wisi: "Spawanie plastików". Mieszkasz tam i nie widziałeś? ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 22:22

Pęknięte plastiki Ewentualnie zadzwoń do Ursusa i zapytaj czy nie mają tego gdzieś. Wątpię, ale warto spróbować.

#7 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 18 listopad 2009 - 22:54

Pęknięte plastiki włukno szklane i żywica to chyba najlepszy pomysł bo trwały i prosty do zrobienia

#8 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 15:20

Pęknięte plastiki Wisi wisi ale ten mechanik ma taki talent że szkoda gadać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share deutzfahr461

deutzfahr461

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 06:20

Pęknięte plastiki Jeszcze jeden spawa w Rososzy i na początku Ryk też jakiś szyld wisi.