Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z uszczelką

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share emilchaja

emilchaja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 13:11

problem z uszczelką Witam w sobote w moim MF 698 ściągając pokrywę zaworów pekła mi uszczela jest ona korkowa , w poniedziałek objezdziłem wszystkie agromy w okolicy z nadzieją ze ją dokupię atu nic.I tu moje pytanie do was może ma ktoś namiar na jakiś sklep, albo może wiecie od jakiego ursusa mogła by pasować. Z góry dzieki za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z uszczelką Dzisiaj, 11:24
  •  

#2 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 13:32

problem z uszczelką Znasz coś takiego jak Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków?? oni są dystrybutorem ciągników MF oraz maja części do wszystkich modeli - http://www.korbanek....pa/punktysp.htm tam jest numer - mogą ci wysłać daną cześć lub sam ja możesz odebrać u nich lub u jakiegoś z od nich przedstawicieli- U dealera / serwisie
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#3 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 13:40

problem z uszczelką

Znasz coś takiego jak Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków?? oni są dystrybutorem ciągników MF oraz maja części do wszystkich modeli - Siec sprzedazy czesci zamiennych i punktów serwisowych tam jest numer - mogą ci wysłać daną cześć lub sam ja możesz odebrać u nich lub u jakiegoś z od nich przedstawicieli- U dealera / serwisie

#4 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 17 listopad 2009 - 15:45

problem z uszczelką Ten MF to 698T czy 698 wolnossący ? On niestety nie ma odpowiednika w polskich ursusach ;). A jakbyś kupił małą tablicę korkową i przeznaczył ją na takową uszczelkę ;)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#5 Share emilchaja

emilchaja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 17:06

problem z uszczelką Jest to 698 wolnossący, też myślałem nad tablicą korkową tylko nie wiem czy musi to być jakaś techniczna czy zwykły korek i gdzie można to dostać. PronarekP5 dzięki za link. Dzwoniłem już do jednego sklepu i powiedzieli, że tą uszczelkę można dostać tylko w komplecie za 150.00 PLN netto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 22:03

problem z uszczelką Kolego emilchaja zestaw uszczelek górnych do silnika A4.318 kosztuje 118zł (w tym uszczelka pod głowicę) Nr kat.LMF1518 tel. (+48) 061 817 12 04
Tedel Wytwórnia Uszczelek Pozdrawiam

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#7 Share emilchaja

emilchaja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 09:50

problem z uszczelką ASOGCURSUS ja dziwoniłem do ostrowca firma ROLMAX tam mi tyle powiedzieli za komplet górny też z uszczelką pod głowice.Dzieki za namiar na tą firmę dziś będę tam dzwonił.Jeszcze jedno pytanie czy seria mf 500 ma odpowiedniki w polskich ursusach? pozdrawiam ;)

#8 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 14:02

problem z uszczelką Odpowiednikiem polskiego ursusa silnik ma 550 AD3.152 565 A4.236 575 A4.236 590 A4.248

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share emilchaja

emilchaja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 14:32

problem z uszczelką pytałem dlatego bo 595 ma taki sam silnki jak 698 i myślałem ze właśnie 595 ma polski odpowiednik ale sie myliłem.Dzięki za pomoc i wszystkie odpowiedzii.POZDRAWIAM