Zaloguj się, aby obserwować  
Masseyek6290

Jaki wybrać kombajn do jarzyn?

Polecane posty

Witam

chciałbym was spytać czy ktoś ma kombajn do jarzyn Alina firmy Weremczuk lub Asa Lift,co sądzicie o tych kombajnach i który lepiej kupić ;)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio2614    5

Witam.

A interesował by cie zakup nowego czy używanego.

Podaj cenę ile możesz za niego zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma u nas we wsi te samą nową za 85 tys.,i nie ma o niej dobrego zdania,nim nie da sie kopac na naszych ziemiach,gdy jest mokro ponieważ to koło przy dziubie jest nie potrzebne,ponieważ gdy jest mokro garnie ziemie,jest teżna wsi Alina Supernova i to jest juz dużo lepszy mokro czy sucho cały czas kopie ale ona jest już troche droższa chyba 112.000 lub 128,000zł,u nas jest dużo tych asa lift one są sprowadzane z Dani,i ładnie kopią


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio2614    5

Mi jest potrzebny do kopania pietruszki,a no i Wielkie dzięki za informacje ;)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio2614    5

U nas we wsi tez jeden ma weremczuka i kopie nim pietruszke ale musi ja poprawiac bo podobno nieda sie tak ustawic zeby noze tnace ciely ja przy samym koncu zawsze zostawiaja kilka cm

później poprawia ja nożem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba po każdym kombajnie trzeba poprawiać,nigdy nie utnie przy samym i też nie równo,zawsze trzeba coś poprawić,ale też są jakieś kombajny z jakimiś piłami tnącymi,ale to też nie wiem czy to prawda że one równo ucinają przy samym nać


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio2614    5

Ale tez chodzi o to ze pietruszka jest rozna mala i wielka i niemozna ustawic tak zeby ja cielo przy samym bo jak sie tak ustawi to albo bedzie ja obcinalo albo zostanie 8 cm

ale poprawiac to juz nie tak trudno co recznie kopac w polu i z nozem na 30 stopniowym upale siedziec

ale kombajnem zawsze szybciej sie zrobi niz recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio2614    5

Ja też zamierzam zakupić kombajn bolko do marchwi pietruszki selera buraczków ćwikłowych cebuli jest tani a ja mam niedużo warzyw.

Jak kupie to zrobię kilka przeróbek i będzie git.

Ale przed zbieraniem kombajnem bolko muszę ścinać nać orkanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

Witam piszę w tym temacie (jeżeli zły to proszę o przeniesienie) brat ostatnio szuka kombajnu do marchwi a że tego sprzętu nie ma za wiele na rynku więc prosił bym kolegów z forum o jakieś namiary i może porady jaki kombajn będzie lepszy bo w polskie weremczuki nie chcę się za bardzo pchać wolę używany zachodni ale chciał bym jeszcze wysłuchać zdania użytkowników z góry dzięki za jaką kol-wiek pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj