Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa new holland problem z łańcuchem

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 16 listopad 2009 - 19:19

prasa new holland problem z łańcuchem pomózcie kupiłem prase new holland wszyscy gospodarze w okolicy chwalili i ją kupiełm i teraz wyszedł problem niewiem czy bedzie tak samo jak bede jechał w polu ale gdy ją w domu sprawdzałem to gdy balot dojdzie do średnicy około jednego metra to łańcuch na napinaczu zaczyna chaczyć o łańcuch który w tym czasie jest pod nim i chaczy tylko z jednej strony co z tym zrobić???????pomóżcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa new holland problem z łańcuchem Dzisiaj, 07:42
  •  

#2 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 16 listopad 2009 - 21:05

prasa new holland problem z łańcuchem Jaki to jest model prasy

#3 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 12:29

prasa new holland problem z łańcuchem 841

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 16:56

prasa new holland problem z łańcuchem Zrób jakieś zdjecia poglądowe.

#5 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 18:38

prasa new holland problem z łańcuchem prasy czy tego łańcucha w trakcie chaczenia??to jest zmienna komora i w pewnym momencie napinacz z łańcuchem czy łańcuch z napinaczem powinnien się minąć z łańcuchem który prowadzi siano i to robi ale z jednej strony chaczy tak ze śruby które są jako zabezpieczenie się zryają a przedtem trzaska nie samowicie jak zaczyna chcaczyć ;) łańcuch z łańcuchem niechce się minać;)

#6 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 20:44

prasa new holland problem z łańcuchem Tego łańcucha w stanie spoczynku (pusta komora) i w trakcie haczenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 21:47

prasa new holland problem z łańcuchem będę sie starał fotki zrobić ale nie obiecuje ;) a ktoś inny pomoze??

#8 Share boo45

boo45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 maj 2010 - 14:08

prasa new holland problem z łańcuchem Panowie, a gdzie można dostać łańcuch do tejże prasy[ten długi]....bo nigdzie gdzie dzwonie nie mają. Proszę pomóżcie B)

#9 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 17 maj 2010 - 19:58

prasa new holland problem z łańcuchem hmmm trudno powiedziec wiem ze ogniwka mozna łatwo dorobić, sam w tej chwilil wymieniam wewnętrzne rolki w łańcuchu i to napewno na jakiś czas pomoze, miałem przymiarki by zninić ten łańcuch i załozyć od bizona od gardziela tyle ze było by trzeba go rozbijac i zakładac ta część to sie te belki/rury przykreca i jesli jej nie sprzedam a coś sie w łancuchu popsuje to raczej zrobioę taka zniane ten łańcuch podobo przeszło 5 tys kosztuje wiec nie wiem czy warto go w ogóle kupować...

#10 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 24 maj 2010 - 18:21

prasa new holland problem z łańcuchem problem z łańcuchem rozwiązany wstawiłęm pare a raczej parenaście wewnętrznych rolek  skruciłęm łańcuchy podajze o 3 łączenia czyli 9 ogniw na kzadym i po problemie wszystko ładnie pięknie jak cichutko pracuje  B)jeszcze przy okazji wyszło ze są doszczętnie rozwalone łozyska na wałku napedzającym dolne łańcuchy co lepsze ten wałek jest w szeciokącie i łozyska tez były  z otworem szesciokatnym tzn jedno bp drugoe juz ktoś wyminił na zwykłe  ;)(cep załozył i tyle a ze miało z 0,5mm luzu to co tam) z jednej strony nadspawane i stoczone na wymian 45mm ia z drugiej stoczone na 37mm tulejka 8 mm i na to łozysko łzyska FD209 pozakładane i gites majonez lepiej być nie moze cały koszt naprawy wyniusł mnie niecałe 120zł  :)

#11 Share zlotych

zlotych

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 21:58

prasa new holland problem z łańcuchem witam jak dostałem łańcuch do prasy new holland 841 w firmie Chojnowskie Łańcuchy. W sumie komplet kosztował 2600 zł ale warto. Bynajmniej po sezonie intensywnej pracy nie widać zużycia.

http://www.chojnowsk...ca550/ca550.htm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share boo45

boo45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 22:30

prasa new holland problem z łańcuchem ja akurat nie polecam z w/w firmy[łańcuchy z Chojnowa nie przetrwały sezonu, po kilkunastu belkach wytarły się na amen->przy nowych prowadnicach. Stare łańcuchy mi tak nie pękały,musiałem w trakcie sezonu zakładać stare] Taniej i solidniej jest w grene[około 1800 brutto za komplet].Piszę tutaj o dolnych łańcuchach[6 sztuk].

Edytowany przez boo45, 03 styczeń 2012 - 22:32.