Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uprawnienia rolnicze

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 20:19

Uprawnienia rolnicze Jak nabyć uprawnienia rolnicze jest może jakiś kurs albo coś w tym stylu lub coś innego bo chce kupić ziemie

Edytowany przez MECHANIZATOR, 15 listopad 2009 - 09:04.
Tytuł tematu rozpoczynamy z wielkiej litery

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Uprawnienia rolnicze Dzisiaj, 22:49
  •  

#2 Share radek83

radek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 14 listopad 2009 - 20:53

Uprawnienia rolnicze a poco Ci ziemia ;) ??

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 20:58

Uprawnienia rolnicze A słyszałeś o czymś takim jak policealne studium zawodowe?? Ja takie coś skończyłem w systemie zaocznym. 2 lata i mam po tym wykształcenie "technik rolnik"

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 22:06

Uprawnienia rolnicze chcę kupić ziemie od emerytów,rencistów i puścić w dzierżawę,A niema czegoś innego bo te 2 lata to trochę długo ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share barrtusss

barrtusss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 07:45

Uprawnienia rolnicze krócej to chyba nie zrobisz, a nawet jeśli to takie kursy to nie trwaja 2 dni tylko kilka miesiecy

#6 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 15 listopad 2009 - 09:03

Uprawnienia rolnicze

chcę kupić ziemie od emerytów,rencistów i puścić w dzierżawę,A niema czegoś innego bo te 2 lata to trochę długo ?

i widzisz kolego z twojego cwaniactwa wyszły nici - chciałeś zarobić a sie nie narobić a tu d.... - jeszcze pewnie byś chciał dopłaty unijne za te dzierzawione ha pobierać ?? - i bardzo dobrze że zdobycie uprawnien trwa minimum 2 lata - niektórzy tutaj na forum 10 lat kształcili się w zawodzie rolnika lub jakimś pokrewnym dającym uprawnienia do kupna ziemi - a ty chciałeś hop 2-3 dni być pan rolnik i lekkim chlebkiem sobie żyć na koszt rolników dla których ziemia to warsztat pracy - z całego serca życze ci aby twoj genialny pomysł okazał się wielkim niewypałem

cwaniakom mówimy stanowcze NIE !!!
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 09:27

Uprawnienia rolnicze Zrobiłem podymplomówkę w niecały rok w grudniu zaczeliśmy w kwietniu skończyliśmy zajęcia ale dyplom dopiero teraz może będzie, także szybko się tak nie da, a tak wogóle to nie rolnik nie może w polsce kupić ziemi rolnej jak to jest? a syn rolnika bez wykształcenia rolniczego? jak nie rolnik kupi sobie pole to co potem - podatek jakiś na to ma czy co?

ps, chce niech kupuje, Jego kasa i jego pomysł na biznes, ale to chyba bardziej pomysł niż realia, jak komuś uda się cokolwiek kupić od "dziadków" i emerytów to cud, a z prostej przyczyny bo co nie sprzeda od razu zlatują się sępy pazerne tzn dzieci wnuki itd. i dziadek sprzeda ziemie kasę podzieli i zostanie z niczym, tak samo jest z dzierżawami bo niby dopłaty będą oddawać, z dziadkami gorzej jest jak z małymi dziećmi a do tego rodzinka chciała by wydoić co się da no i z sąsiada zedrzeć ile się da, próbuj może obcemu szybciej sprzedawać będą, powodzenia ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share radek83

radek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 15 listopad 2009 - 14:06

Uprawnienia rolnicze

i widzisz kolego z twojego cwaniactwa wyszły nici - chciałeś zarobić a sie nie narobić a tu d.... - jeszcze pewnie byś chciał dopłaty unijne za te dzierzawione ha pobierać ?? - i bardzo dobrze że zdobycie uprawnien trwa minimum 2 lata - niektórzy tutaj na forum 10 lat kształcili się w zawodzie rolnika lub jakimś pokrewnym dającym uprawnienia do kupna ziemi - a ty chciałeś hop 2-3 dni być pan rolnik i lekkim chlebkiem sobie żyć na koszt rolników dla których ziemia to warsztat pracy - z całego serca życze ci aby twoj genialny pomysł okazał się wielkim niewypałem

cwaniakom mówimy stanowcze NIE !!!

popieram zdecydowanie ;)