Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik LTZ

648 odpowiedzi na ten temat

#21 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 23:53

Ciągnik LTZ darek16 czemu tak sądzisz, to opinie, tylko że nie tych co je posiadaja tylko ktoś, bo rozmawiajac z włascicielami tych ciagników to złego słowa powiedziec nie mogą, no wiadomo ciekniecia to jest ruska tradycja, dla mnie nie przeszkadza, a części to własnie do silnika wiele od T25 jak zestawy naprawcze t od T 25x2 i masz komplet do LTZ, ja bym go wzioł tylko kasy brak, bo napewno lepiej se poradzi od C-360 w orce z 3 skibowym samo to że z 55KM ma, dokladnie nie wiem i przodek
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik LTZ Dzisiaj, 03:38
  •  

#22 Share zetor16145

zetor16145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 19:49

Ciągnik LTZ a my mamy takiego juz z6 lat i NIC nie bylo zadnej awarii.cieknac tez o wiele bardziej cieknie z MTZeta niz z niego.gore silnika robilismy ale tylko z tego powodu ze ojcu sie na roslinnym zachcialo jezdzic i nagar sie na zaworach zrobil.a naped jek sie wlaczy sam to chyba plus.zreszta sam sie wylacza.a jak sie juz zdarzy ze sie nie wyl to wystarczy metr cofnac i gotowe.sprzefglo jeszcze nie robione a zrobil juz ponad3000mtg u nas.byl rok ze brat cos ok60 ha nim zoral plugiem3*35 a i w5*35 chodzil w podorywce ;) .przyczepe 6t z obstawkami podnosi na wolnych obr.zmienilismy mu pompe wtryskowa na mtz ze zmniejszona dawkom bo ori padala.1000*lepszy ciagnik od360.niby go mamy sprzedac ale ojciec nim swinki do ubojni wozi bo akurat taki w sam raz jest.no i planujemy mu tura zalozyc od 360 tylko by sie do kurnikow po obornik nie miescil a c360 sie bez kabiny miesci

#23 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 28 grudzień 2008 - 21:31

Ciągnik LTZ Miałem okazję tym traktorem pojeżdzić i muszę powiedzieć że jak na wschodnią technikę jest bardzo wygodny i poręczny, dobry do lekkich prac, do ładowacza ale częsta zmiana kierunku jazdy zwłaszcza pod dużymi obciążeniami powodują awarie skrzyni i mechanizmu przedniego napędu
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#24 Share kuras

kuras

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 18:33

Ciągnik LTZ http://www.ltz.ru/ do dziś tam produkują LTZ

#25 Share GNYK

GNYK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 marzec 2009 - 13:49

Ciągnik LTZ witam posiadaczy ltz55a pytania w sprawie tego modelu proszę pisać.

#26 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 08 marzec 2009 - 14:07

Ciągnik LTZ No witam i ja :P mogłbyś zamieścić jakieś zdjęcia swojego sprzętu, napisać jak sie sprawuje, ile ma mth itp :P Pozdr.
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#27 Share juri11

juri11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 21:52

Ciągnik LTZ Witam.Może spotkał się ktoś z ltz z pompą wtryskową wstawioną od mtz i mógłby coś więcej na ten temat napisać.

#28 Share zetor16145

zetor16145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 20:39

Ciągnik LTZ ja mam taka pompe.wszystko pasuje ma tylko zmniejszona dawke.jak jezdzil na normalnej to istny diabeł ale kopcił strasznie.założylismy od mtz bo były problemy z oryginalna.na mtzowskiej lepiej chodzi lepiej pali no iu raczej jest mocniejszy.

#29 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 20 marzec 2009 - 22:04

Ciągnik LTZ no my tez jak mielismy LTZ to zalozylismy pompe od mtz'ta ale co bd duzo pisal wszystko wymienil poprzednik silniejszy i glodniejszy <_<

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#30 Share juri11

juri11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 19:57

Ciągnik LTZ

ja mam taka pompe.wszystko pasuje ma tylko zmniejszona dawke.jak jezdzil na normalnej to istny diabeł ale kopcił strasznie.założylismy od mtz bo były problemy z oryginalna.na mtzowskiej lepiej chodzi lepiej pali no iu raczej jest mocniejszy.

jak zmniejszyć tą dawkę.Dać ją do regulacji czy zmniejszyć ogranicznikiem.A co z przewodami paliwowymi o ile sie oriętuje to muszą być tej samej pojemności,a moje są różnych długości i grubości(nie są orginalne). Jakie parametry mają być ustawione na pompie.Dzięki z góry za odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zetor16145

zetor16145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 21:11

Ciągnik LTZ nie wiem jaka dawka pewnie taka jak u ori pompy.nam mechanik wzial do roboty i tam zmienil dawke.rurki trzeba przegiac i z wezykami pokombinowac ale duzo roboty nie ma.pewnie pasuje zeby byly jednakowe wezyki.

#32 Share ltz55as

ltz55as

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, fotografia

Napisany 12 kwiecień 2009 - 07:40

Ciągnik LTZ Mam pytanie: robił ktoś skrzynie w ltz 55a /as??

#33 Share kuras

kuras

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 09:16

Ciągnik LTZ ja tylko w skrzyni w skrzyni odblokowałem bieg wsteczny..czyli mam teraz 6 do przodu + wsteczny z lewarka bez urzywania rewersu....a jak włącze wsteczny i rewers tył to mam bieg wolniejszy od normalnej jedynki w przód ....bardzo przydatne....

#34 Share ltz55as

ltz55as

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów

Napisany 01 maj 2009 - 12:32

Ciągnik LTZ też tak mam

#35 Share Leda

Leda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 maj 2009 - 20:18

Ciągnik LTZ Sprawa regulacji sprzęgła w LTZ 55A
Witam!

Może ktoś zetknął się z problemem regulacji sprzęgła w/w ciągniku?
Szczególnie chodzi mi o wymiar ustawienia dzwigenek względem tarczy sprzęgłowej jezdnej po zamontowaniu sprzegła do koła zamachowego ciagnika, bo to co podają w polskiej instrukcji wydaje mi się błędne (30mm dla WOM i 75mm dla jezdnego), przy takim ustawieniu nie można złożyć ciągnika po rozpołowieniu, wałek WOM zaczepia za dżwigenki sprzęgła jezdnego. Wprawdzie można je unieść do góry ale zmieni to ustawienie (75mm). Jak dokonać dokładnego pomiaru z dokładnością 0.4mm ustawienia dźwigenek jezdnych przez okienko wziernikowe w podłodze kabiny?
Może ma ktoś instrukcje oryginalną-rosyjską ze zdięciami?Chodzi mi o strony o sprzęgle.

Pozdrawiam i prosze o pomoc.
Z góry dziękuje.

#36 Share Leda

Leda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 maj 2009 - 14:31

Ciągnik LTZ Sprawa regulacji sprzęgła w LTZ 55A

Witam.
Jak sam doszłem wymiary są prawidłowe tylko po dokładnym ustawieniu w/w wymiarów i zabezpieczeniu na rozpołowionym ciągniku należy pod dźwigienki WOM podłożyć kliniki tak aby uzyskac wymiar około 40mm a na dźwigienkach jezdnych pod zabezpieczoną nakrętkę włożyć przeciete podkładki kwadratowe o grubości około 2mm aby uzyskac wymiar 85mm. Wówczas nic się nie zaczepia przy zjeżdżaniu obu połówek ciągnika. Po wstępnym zjechaniu należy te zabezpieczenia wyjąć przez okienko a wymiar ustawienia dźwigienek pozastaje nam według instrukcji.
Pozdr.

#37 Share juri11

juri11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 maj 2009 - 20:26

Ciągnik LTZ

Mam pytanie: robił ktoś skrzynie w ltz 55a /as??

witam miałem przyjemność robić skrzynie w tym pojeździe,jak ktoś napisze jak umieścić zdjęcia to mogę zamieścić.Też odblokowałem ten wsteczny znajduje się na przeciw 1.wystarczy w prowadnicy zmiany biegów zrobić miejsce żeby można było go włożyć(to jest ta blacha pod kolumną dzwigni zmiany biegów).

#38 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 10 maj 2009 - 21:39

Ciągnik LTZ Zeby umieścic zdjęcia wchodzisz w kategorie ciągniki>inne i masz tam cos takiego jak "new image", klikasz i dodajesz fotki :P
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#39 Share kuras

kuras

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 29 maj 2009 - 21:52

Ciągnik LTZ jaki olej lejecie do skrzyni?(ile litrów) ....ja zalałem hipolem 85w/140....i biegi wkakują duż lepiej ..bez zgrzytów....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share ltz55as

ltz55as

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów