Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik LTZ

648 odpowiedzi na ten temat

#181 Share fant25a

fant25a

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 12:40

Ciągnik LTZ tak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik LTZ Dzisiaj, 05:14
  •  

#182 Share sylwus25

sylwus25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 19:29

Ciągnik LTZ Książka czy plik z internetu. Mógłbyś sprawdzić numer katalogowy śruby od sprzęła która łapę napręża

#183 Share zozo20

zozo20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 22:53

Ciągnik LTZ

Książka czy plik z internetu. Mógłbyś sprawdzić numer katalogowy śruby od sprzęła która łapę napręża

sruba od łapki pierwszego stopnia nr T25-1601098-r1-01 ksiazka tylko nie wiem czy to ,,r1'' czy jakas inna ruska litera zamiast r ale podobna napewno
sruba od łapki drugiego stopnia T25-1601225-B1-01

Wracajac do tych katalogow z ta litero t 25 na to do konca nie jest wcale tak ze pasuja od t25 do ltz-ta bo mam jeden i drugi katalog i owszem niektore czesci pasuja ale malo ktore jedynie takie podstawowe :)

#184 Share sylwus25

sylwus25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:29

Ciągnik LTZ Jeśli ktoś chciałby kupić części do tego ciągnika to zlokalizowałem firme BORAS w lublinie i sam sie w niej zaopatrzyłem. Oto strona kontaktowa http://boras.isu.pl/...ostatnio_dodane

#185 Share sylwus25

sylwus25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 21:21

Ciągnik LTZ

witam miałem przyjemność robić skrzynie w tym pojeździe,jak ktoś napisze jak umieścić zdjęcia to mogę zamieścić.Też odblokowałem ten wsteczny znajduje się na przeciw 1.wystarczy w prowadnicy zmiany biegów zrobić miejsce żeby można było go włożyć(to jest ta blacha pod kolumną dzwigni zmiany biegów).

Jak mozesz to wyslij mi te fotki na maila sylwus25091993@gmail.com z góry dziekje

#186 Share fergus

fergus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 08:26

Ciągnik LTZ Witam.
Mam prośbe czy ktoś może podać mi jakie sa wymiary i waga LTZ przy standartowym ogumieniu czyli szerokośc wysokość i długość
Interesuje mnie również czy była by możliwość przerobienia fotela kirowcy na obrotowy( czy jest wystarczająco miejsca w kabine np.tak jak w mtz82)

#187 Share sylwus25

sylwus25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 20:50

Ciągnik LTZ W kabinie nie ma aż tyle miejsca aby zastosować obrotowy fotel a wymiarów dokladnie to ci nie podam bo mój ma nieorginalne felgi i napewno bedzie węższy od pozostałych

Edytowany przez sylwus25, 27 styczeń 2011 - 20:51.

#188 Share sylwus25

sylwus25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 21:17

Ciągnik LTZ

Sprawa regulacji sprzęgła w LTZ 55A

Witam.
Jak sam doszłem wymiary są prawidłowe tylko po dokładnym ustawieniu w/w wymiarów i zabezpieczeniu na rozpołowionym ciągniku należy pod dźwigienki WOM podłożyć kliniki tak aby uzyskac wymiar około 40mm a na dźwigienkach jezdnych pod zabezpieczoną nakrętkę włożyć przeciete podkładki kwadratowe o grubości około 2mm aby uzyskac wymiar 85mm. Wówczas nic się nie zaczepia przy zjeżdżaniu obu połówek ciągnika. Po wstępnym zjechaniu należy te zabezpieczenia wyjąć przez okienko a wymiar ustawienia dźwigienek pozastaje nam według instrukcji.
Pozdr.

A jeżeli chodzi o wymiardźwigienek jezdnych 75 mm mierzone jest od pierwszego uskoku tarczy czy drugiego??

#189 Share hawkblizyce

hawkblizyce

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 21:04

Ciągnik LTZ Tutaj znajdziesz dane techniczne : http://chomikuj.pl/hawkblizyce

#190 Share ole

ole

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 22:52

Ciągnik LTZ Witam,
Zakupiłem miesiąc temu ltz 55a chłodzonego powietrze. i mam do Was pytanie. wyczytałem że można wyłączyć na zimę chłodnice oleju. ale nie wiem jak?? mógłby mnie ktoś pokierować. chce to zrobić ponieważ nie może mi złapać nawet 40 stopni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share zozo20

zozo20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 21:16

Ciągnik LTZ Moze masz zepsuty czujnik temperatury bo umnie zimo nawetw mroz -20 to olej na zielone wchodzi gdzies ze 70 stopni napeno masz popsuty wskaznik lub ten czujnik .A jak chcesz zeby temperazture wiekszo łapał to przysłon ta siatke od wentylatoro to bedzie łatwiej niz odłanczc obiek oleju przez chłodnice :D

#192 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 00:07

Ciągnik LTZ Jedyne co mi się podoba w ltz w porównaniu do polskich to ilość biegów i cena oraz dostępność części, reszta same wady począwszy od rozlatującego się sprzęgła co 500 mth, wadliwej instalacji elektrycznej huku w kabinie,niemożliwości zatamowania nieszczelności wycieków oleju , słabego podnośnika itp. Jak jadę w pole to chciałbym przynajmniej wrócić...A może za bardzo mu daje w d...e
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#193 Share waldek1

waldek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 13:59

Ciągnik LTZ

Jedyne co mi się podoba w ltz w porównaniu do polskich to ilość biegów i cena oraz dostępność części, reszta same wady począwszy od rozlatującego się sprzęgła co 500 mth, wadliwej instalacji elektrycznej huku w kabinie,niemożliwości zatamowania nieszczelności wycieków oleju , słabego podnośnika itp. Jak jadę w pole to chciałbym przynajmniej wrócić...A może za bardzo mu daje w d...e

Mam pytanie czy nie wie ktoś na jakich oponach orginalnie powinien być ltz 55a rok produkcji 2000

#194 Share zetor16145

zetor16145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 19 marzec 2011 - 22:29

Ciągnik LTZ Ja miałem LTZ zrobiłem ok3000mtg i sprzęgła nie robiłem.Zresztą bardzo z niego byłem zadowolony.zero awarii a z polskich też by wycieki były jakby pompy na zewnątrz miały.zresztą nie było wielkich wycieków.Ogólnie b fajny cięgnik

#195 Share Ryszardix

Ryszardix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Komputery, motoryzacja, nowoczesne rolnictwo

Napisany 19 marzec 2011 - 22:44

Ciągnik LTZ Odświeżę troche temat, http://www.youtube.com/user/lukasina10 na tym kanale są moje filmiki z tym ciągnikiem w roli głównej, sprawuje się dobrze, ale awarie dość często ma.

#196 Share pompeliusz

pompeliusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 21:53

Ciągnik LTZ Na wycieki jest sposób dajesz miedziane uszczelki.Ja też mam LTZ z2000 r z turem z tyłu mam 16.9/30 z przodu 11.2 /20 nie wiem czy dobrze dobrane ale z takimi kupiłem ponad rok temu .Ma kilka wad .np regulator podnośnika [zablokowałem zaślepkami]Jesli ktoś ma jakieś dane na temat doboru opon .To proszę o pomoc.Do MTZ mam ale nie wiem czy to to samo .

#197 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 10:06

Ciągnik LTZ

Jedyne co mi się podoba w ltz w porównaniu do polskich to ilość biegów i cena oraz dostępność części, reszta same wady począwszy od rozlatującego się sprzęgła co 500 mth, wadliwej instalacji elektrycznej huku w kabinie,niemożliwości zatamowania nieszczelności wycieków oleju , słabego podnośnika itp. Jak jadę w pole to chciałbym przynajmniej wrócić...A może za bardzo mu daje w d...e

Tylko do jakiego polskiego porownywać LTZ? Jedynie C-360 a bardziej porażkowego ciągnika nie wyprodukowali jeszcze. Trzeba po prostu zadbać o niego i będzie ok B)
Mój Wladimirec podbija świat

#198 Share thefullek

thefullek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 18:22

Ciągnik LTZ Mam problem ;/ a dokładniej nie działa przedni napęd. Na blokadzie blokuje tylko tylne koła przód nie reaguje ;/
Wiecie co to może być ?

#199 Share pompeliusz

pompeliusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 13:26

Ciągnik LTZ Mogą być 3 powody nie działania przedniego napędu ;urwany wał napędowy(drut fi 22 dł 100cm z końcówkami),ukręcony wałek w skrzyni biegów ( T25-4205042-G )( nie powinien się obracać jedynie luz między zębowy )lub w coś przodku .
Blokada jest tylko na tył przodek zapina się automatycznie przy 4% różnicy prętkośći kół.Jakie masz opony na ciągniku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share ltz55aluki

ltz55aluki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Zainteresowania:muzyka mechanika i inne:)

Napisany 10 kwiecień 2011 - 17:45

Ciągnik LTZ witam panowie:)
posiadam ltz 55a jak na razie zero problemow uzytkuje go ok 1,5 roku;)
u mnie ciaga plug 4x35 z i zostaje mu jeszcze troche mocy agregat uprawowy 3m na 3 i nic sobie nie robi;)
duzo wygodoniejszy ciagnik od 360(w 360 siedzisz na moscie most wyje pironsko silnik podobnie blachy sie tluka wiem bo jezdzilem siasiada a nie dawno miala robiony kapitalny remont komfort gorszy niz w moim t25:D)
rozrzutnik 3,5t mozna ciagac po polu na osiach jak jest mokro i pojdzie:D
ciagnik godny polecenia cena stosunkowo niska spalnie 6/7l na mth.. nie wiem jak z czesciami bo nic jeszcze w nim nie wymienialem;)
teraz mysle nad zalozeniem tura do niego tylko nie wiem jaki ..... a i nie wiem czy lepiej tura zalozyac na ltz czy na t25 tur ma byc 3 sekcyjny jesli zaloze na wladka to musze mu jeszcze zalozyc wspomaganie ktore tez kosztuje;)
i mam tu kilka propozycji

tury do ltz
http://allegro.pl/la...1543869837.html
http://allegro.pl/no...1535701608.html

tury do t 25
http://allegro.pl/3-...1556019873.html
http://allegro.pl/tu...1536452601.html