Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik LTZ

662 odpowiedzi na ten temat

#641 Share Popi

Popi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 10:13

Ciągnik LTZ

a paliwo pompuje do pompy wtryskowej ? 

Może masz uszkodzoną pompkę zasysającą lub odstojnik zapchany parafiną po zimie.

poluzuj tuż przy pompie lub przy wtrysku 1 z czterech przewodów wysokiego cisniena i zakręć silnikiem i niech ktoś pompką ręczną pompuję 

powinno pojawić się paliwo na poluzowanym (odkręconym) przewodzie.

Lub jest pęknięty przewód od zbiornika i powietrze ssie. Nalej paliwa pod korek do zbiornika i powinno samo lecieć do filtra poluzuj przewód 

ten co idzie do pompy aby powietrze wypchało aby odpowietrzyć układ zasilający.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik LTZ Dzisiaj, 15:11
  •  

#642 Share PiotrSkocze

PiotrSkocze

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 01:04

Ciągnik LTZ Przewody wszystkie zmienione były. Filtry wszystko wyczyszczone. Paliwo pompuje czekam na wtryski nie mam juz pomysłów. Wie ktoś jaka powinna być kompresja?

Edytowany przez PiotrSkocze, 23 marzec 2016 - 01:04.

#643 Share MonikaKowalska

MonikaKowalska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 maj 2016 - 12:21

Ciągnik LTZ

posiadam ciągnik ltz 55a,ma zrobione 2200 mth i od pewnego czasu w misce olejowej przybywa oleju. Pompa hydrauliczna jest nowa i raczej nie ubywa oleju w zbiorniku od hydrauliki. Prosze moze ktoś wie co może być przyczyną i skąd ten nadmiar w misce.

#644 Share volvo1150

volvo1150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 01 maj 2016 - 21:17

Ciągnik LTZ

witam możliwe że paliwo dostaje się do oleju i dlatego przybywa oleju wina pompy paliwa ale może być że woda się dostaje zależy czym masz chłodzony czy wodą czy powietrzem

#645 Share Tomktad

Tomktad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 maj 2016 - 20:11

Ciągnik LTZ

dzien dobry,czy ktoś wie gdzie można dostac wieszak regulowany do ltz 55 w Parczewie mają tylko ten z lewej strony nieregulowany.

#646 Share zbyszek2

zbyszek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 lipiec 2016 - 21:11

Ciągnik LTZ

Czy ltz 60ab da radę podnieść opryskiwacz zawieszany 1000 litrów. 

#647 Share Popi

Popi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 27 lipiec 2016 - 08:42

Ciągnik LTZ

Tak spokojnie da rade 

ale przód troszkę podrywa :D 

jak masz jakiś obciążnik to doczep.

#648 Share lukgaz

lukgaz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 sierpień 2016 - 14:10

Ciągnik LTZ

Witam mam problem wysiadły mi biegi  polowe  pozostałe wszystkie są w ltz a 55 jaka mozę być tego przyczyna i czy trzeba zdejmować kabine aby się tam dostać. Bardzo proszę o pomoc.

#649 Share ruuski

ruuski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 17:07

Ciągnik LTZ

siemka:) panowie mam problem. mianowicie ciagnik odpala na strzał gdy jest wyłaczona pompa od hydrauliki ale jak ja włacze to nie zapali za nic w swiecie... hmmm co moze byc przyczyna...??

#650 Share jakub20100

jakub20100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 18:17

Ciągnik LTZ

Witam wszystkich potrzebuje pomocy kupiłem nie dawno LTZ 55a ogólne wszytko chodzi tylko gdy  jechałem po drzewo i w tedy gdy wrzuciłem  6 zaczęło coś jakby stukać (tylko na tym biegu) czy jedzie się na pusto czy na pełno to tak stuka tylko  jedyne przestaje pukać gdy odpuszcza się gaz lecz gdy sie dodaj znów zaczyna pukać czekam na podpowiedź co to możne być  z góry dzięki 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share farmer-13

farmer-13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:majster zepsuj,

Napisany 12 marzec 2017 - 16:41

Ciągnik LTZ

Witam wszystkich jestem z okolic Łodzi , posiadam LTZ 55a od roku i jestem z niego zadowolony, jak na razie. Pracuje z rotacyjną i zimą z pługiem do śniegu . Jak go kupiłem to mam problem z zapalaniem zimą na minusie,po odpaleniu kopci na czarno . Wymieniłem końcówki ale dalej to samo , pompy nie ruszam bo nie wiem jak ją ustawić na nowo  a i pod obcążeniem wyskakuie 2 i 3 ale można to wyregulować .Nie mam żadnej instrukcji ,może ktoś posiada .

#652 Share modrzew74

modrzew74

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 marzec 2017 - 06:58

Ciągnik LTZ

Panowie, przymierzam się do kupna LTZ. Znalazłem jednego ale kiedy na zaciągniętym hamulcu chciałem ruszyć to było słychać jakieś stukanie. Po odpuszczeniu hamulca ruszyłem i nie było tego słychać. Wiecie może co to za stukanie?

#653 Share michal8011

michal8011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 17 marzec 2017 - 22:37

Ciągnik LTZ

Sprzęgło. Daruj sobie ten ciągnik jak i każdego innego LTZ-a. Jak już bardzo bardzo chcesz ZSRR to MTZ.

#654 Share modrzew74

modrzew74

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 17:51

Ciągnik LTZ

To raczej nie sprzęgło, bo pod obciążeniem ale bez zaciągniętego ręcznego nie ma tego stukania. Dlaczego uważasz, że nie warto się interesować tym ciągnikiem ?

#655 Share michal8011

michal8011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 marzec 2017 - 22:38

Ciągnik LTZ

Wynalazek, delikatny, silnik ma za dużą moc do reszty podzespołów. Szczególnie sprzęgło nie wytrzymuje i puszczają nity na tarczy. Sąsiad miał to coś od nowości czyli od 1996 roku chyba to co rok robił sprzęgło a jak jeździł to był jeden zgrzyt, ryk i gwizd. Aha i jeszcze u niego było tak że napęd przedni się tak jakby automatycznie załączał przy poślizgu kół tylnych. I to kolejna wada. Jednym słowem od wschodnich ciągników się trzymaj z daleka. Jak chcesz mocny,  dobry, niedrogi i nie zniszczalny ciągnik to szukaj jakiegoś starego Zetora z napędem.

#656 Share CrBogus

CrBogus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 09:42

Ciągnik LTZ Witam mam takie pytanie dotyczące womu pinieważ w instrukcji do ltz są trzy pozycje a w moim egzemplarzu są dwie pozycje i w jednej wałek chodzi tylko podczas jazdy a w drugiej cały czas czy ktoś spotkał się z taką sytuacją proszę o szybką odpowieć

Edytowany przez CrBogus, 27 kwiecień 2017 - 14:34.

#657 Share pompeliusz

pompeliusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 27 kwiecień 2017 - 16:44

Ciągnik LTZ

Trzecia pozycja luz jest między nimi . Wałek bez obciążenia może się kręcić w czasie jazdy choć nie powinien.U mnie się kręci.

#658 Share sylwestermylp

sylwestermylp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 05 maj 2017 - 17:08

Ciągnik LTZ Witam panowie. Mam pytanie dotyczace rewersu w ltz. Po odkreceniu dekielka z lewej strony zdjalem pierscien segera. Wyjalem 2 takie czesci. Czy da sie zdemontowac ten cienki walek od tej strony???

Załączone miniaturki

• IMG_20170505_174023.jpg
  • IMG_20170505_174038.jpg

#659 Share CrBogus

CrBogus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 maj 2017 - 21:55

Ciągnik LTZ A jeszcze takie jedno pytanie czy przy ruszaniu u was też tak zrywa ciągnikiem i czy da się coś z tym zrobić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share pompeliusz

pompeliusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 06 maj 2017 - 20:58

Ciągnik LTZ

Tak sam o zrywa ,jak ustawisz łapki sprzęgła idealnie.Ja na jednej łapce robię trochę mniejszą szczelinę i nie szarpie.