Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego

142 odpowiedzi na ten temat

#121 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 12:09

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Kolega z wioski już ma maszyny na podwórku, nie wiem jaki miał numer.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Dzisiaj, 01:27
  •  

#122 Share JohnD6830

JohnD6830

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 22:54

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego ma ktoś może już decyzje o płatności za maszyny?? czy w tej decyzji podany jest kurs euro do przeliczenia na złotóki??
mam pewne rozbieżności w tej kwestii bo w agencji powiedzieli że kurs euro bedzie z miesiąca w którym złożę wniosek o płatność a w umowie mam zapisane że z miesiąca poprzedzającego wypłatę dofinansowania czyli (z sierpnia)...
i czy dokonywała ktoś zmian w umowie aneksem???

#123 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 16 marzec 2010 - 23:31

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Otrzymał ktoś z was refundacje poniesionych kosztów.Mieliście kontrole z ARR .Co głównie sprawdzają :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 11:04

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego U nas stół juz na podworku jest;) teraz czekac tylko na ciagnik...;] pozdrawiam
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#125 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 15:27

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego RATAJ który numer miałeś

#126 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 17:51

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego 99x
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#127 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 10:13

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Rataj
Jakiego bierzesz Zetorka -Powerke czy Plusa :)

#128 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 20:36

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Wie ktoś może kiedy ARR będzie wypłacać zwrot kosztów kwalifikowanych .Wiem że niby mają wypłacać we Wrześniu http://www.arr.gov.p...?idDzialu=00097 ale czy 1 czy ostatniego :D

#129 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 20 październik 2010 - 10:42

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego odgrzewam kotleta - dziś niemal po roku od złożenia wniosku i braku jakichkolwiek informacji otrzymaliśmy do podpisania umowę.
Niestety ale już będziemy musieli zrezygnować z jej podpisania, tym samym robimy miejsce dla kolejnego w kolejce.
Dodam ze byliśmy na miejscu 117x.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#130 Share grucha18

grucha18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 20 październik 2010 - 18:24

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego My w zeszłym tygodniu dostaliśmy tel. z arr i jutro jedziemy podpisać umowę mieliśmy numer 131x.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share tomek198402

tomek198402

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 18:32

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego witam , nie spodziewałem się wezwanka od ARR że kasiorke dostane (mam taką nadzieje) jak zobaczyłem nr na liście to juz marzenia o nowym sprzęcie poszły w dal , a tu nagle wezwanko z mała poprawka " uzasadnic zakup maszyn i urząden od danego sprzedawcy "moze ktos cos podpowie żeby sie nie czepiali , i jak to całe przedsiewziecie dział z ARR , chodzi mi jak długo sie czeka na umowe , jaki jest termin ralizacji , i kiedy wypłacaja zwrot , z góry dzieki , jak cos to niech ktoś napisze na priv

#132 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 18:16

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego A który miałeś numer kolego?

#133 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 19:00

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Dostałem dziś umowę do podpisania NR.14**

#134 Share tomek198402

tomek198402

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 09:23

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego ja miałem 154x , czekam za umową , ale pech chciał że pracuje bardzo dobry znajomy w ARR i pow ze jak złorze wniosek o płatnośc do końca roku to do końca marca mam zwrot , a jak nie zdąze z wnioskiem to dopiero we wrześniu był by zwrot , tak że maszynki do końca roku będa jeszcze u mnie

#135 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 18:47

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego To co ty nazwałeś pechem ja bym nazwał szczęściem ;P

#136 Share tomek198402

tomek198402

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 22:11

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego dziś mi przyszła umowa do podpisania :) , nie spodziewałem sie tak szybko , jednak znajomości sie przydają

#137 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 15:38

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Nie przesadzaj z tymi znajomościami, po pierwsze jeśli chodzi o terminy składania wniosków to ci nic nadzwyczajnego nie powiedział a wszystko jest opisane w zasadach programu, a po drugie jeśli dostałeś umowę do podpisania to znaczy że właśnie nadeszła twoja kolej.

Znajomości to byś miał jak byś dostał umowę do podpisania a miałbyś dajmy na to numerek 25xx.

#138 Share tomek198402

tomek198402

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 18:00

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego

Nie przesadzaj z tymi znajomościami, po pierwsze jeśli chodzi o terminy składania wniosków to ci nic nadzwyczajnego nie powiedział a wszystko jest opisane w zasadach programu, a po drugie jeśli dostałeś umowę do podpisania to znaczy że właśnie nadeszła twoja kolej.

Znajomości to byś miał jak byś dostał umowę do podpisania a miałbyś dajmy na to numerek 25xx.

no to idze dziwnie ta kolejnosc jak jeden wczesniej napisał ze ma 14xx i dostał umowe do podpisu a ja mam 154x i miałem poprawke jak wcześniej pisałem i dostałem po 5 dniach umowe to jednak chyba cos tam kolega wskórał,a resztę to tylko odemnie zależy kiedy co i jak, ale jak dla mnie to jak najszybicej żeby nie czekać za kasa do września

#139 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 10 listopad 2010 - 19:58

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Wczoraj podpisałem umowę nr 138x a dzisiaj zhandlowałem sprzęty i czekam na dostawę.W ARR powiedzieli. że w Bydgoszczy podpisują na razie 90 umów a jak się z nimi uporają to wtedy następne.Także spokojnie kasy jeszcze trochę jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 20:59

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Ja mam n 31xx, jak mylicie starczy mi kasy na podlasiu? :)