rom19

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrekkk    0

Może dla ciebie dobry żart ale mój znajomy mial numer 11XX i dzisiaj miał podpisać umowe.. Więc nie wiem jak to jest. Jestem z łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

chcesz twierdzić ze bede jezdził nowym ciagnikiem?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

yacenty

A nad jakim ciągnikiem się zastanawiasz my złorzyliśmy wniosek albo na NH TD5030 ,Zetor 85,Farmer TE. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

ja sie nie zastanawiam, po prostu wpisałem we wniosek i poszło teraz tylko czekam


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrekkk    0

Wiecie coś nowego? Może któs z was juz podpisał umowe? jezli tak to jaki numer mieliscie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

Szczesliwie umowa juz została podpisana, w piątek 12 lutego podpisalismy umowe w ARR Bydgoszcz bo jestem z kujawsko-pomorskiego. Ciągnik juz niedługo do odbioru, a za faktury za zakupiony sprzet które zostaną złożone z wnioskiem o płatnosc do konca czerwca tego roku, kase mają wypłacac do konca wrzesnia tego roku, a pozniejsze zostają na następny rok. Aha i mamy 14* miejsce wiec wysoko na liscie bylismy... Zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

mam informacje z agencji - pieniążków ma starczyć do numerka 1000-1020, jeszcze nie wiadaomo dokładnie ponieważ część osob się wycofała


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Znajomy miał numer 19x podpisał dzisiaj umowe.Woj.Opolskie.My czekamy -czas pokarze ;[

 

NHTC56

W marcu też ARR ,zwraca pieniądze ,czemu taki puźny okres zwrotu ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

Koledzy znajomy ma gospodarstwo i ma rentę i też dostaje dokumenty do dokompletowania i prawdopodobnie też dostanie (takiej jest myśli), bycie rencistą w SPO dyskwalifikowało wniosek tu jest inaczej.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

numer 99x dzisiaj przyszla umowa do podpisania. w czwartek jedziemy ja zawiesc do naszego oddzialu terenowego;) pozdrawiam


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Dzisiaj Szeryf dzwonił do ARR w Opolu to mu Pani powiedziała że Ci co podpisali umowe do 12.02.2010 mają zwrot w marcu Ci co po 12 to dopiero Wrzesien :( .Dla mnie osobiście to bez sensu ,no ale cuż trzeba czekać.Czy ktoś jest zorientowany jak to wygląda w innych woj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

To nie chodzi o termin podpisania umowy tylko o zakup maszyny i złożenia wniosku o zwrot ,np. jeżeli kupisz do 22.02.2010 r. to do końca marca dostajesz pieniądze, a jak później to we wrześniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

endrius

Mniejmy nadzieje.

Ale po wnikliwej rozmowie Pani powiedziała tak jak pisałem powyżej.Pożyjemy zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

z tego co mi powiedzieli 1010-1020


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Kolega z wioski już ma maszyny na podwórku, nie wiem jaki miał numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JohnD6830    0

ma ktoś może już decyzje o płatności za maszyny?? czy w tej decyzji podany jest kurs euro do przeliczenia na złotóki??

mam pewne rozbieżności w tej kwestii bo w agencji powiedzieli że kurs euro bedzie z miesiąca w którym złożę wniosek o płatność a w umowie mam zapisane że z miesiąca poprzedzającego wypłatę dofinansowania czyli (z sierpnia)...

i czy dokonywała ktoś zmian w umowie aneksem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

U nas stół juz na podworku jest;) teraz czekac tylko na ciagnik...;] pozdrawiam


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj