Zaloguj się, aby obserwować  
barrtusss

Jaki najlepszy miernik??

Polecane posty

barrtusss    0

Witam!! Bardzo ostatnio interesuja mnie mierniki do mierzenia pól. Chciałbym posiadac go dla własnych potrzeb. Jaki w rozsądnej cenie polecilibyście mi. Co trzeba mieć do takiego urządzenia?? Proszę o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawuch    0

masz na mysli gps ? to bardzo pomocne urzadzenie przydaje sie bardzo w obliczenach ha i nawgacji po polu mam taki sprawdza sie świetnie :) mojemu wujowi i sasiada zmierzyłem łaczni w tym roku 190ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

bierz garmina 60 najlepszy sprzęt i za 500 600 zł tyle że jest to monochrom też mam i jestem zadowolony i każdego co się pytam to ma podobny albo taki sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Cały sprzęt poniżej 5000zł mierzy niezbyt dokładnie (błąd jest powyżej 3%), ale paradoks polega na tym że ARiMR też mierzy takim kiepskim sprzętem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

było by :) Dokładność podają 0.1 ha, dla duzych działek ok, ale dla małych, lub długich i wąskich może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Też mam garmina 60 i jak na razie po zmierzeniu ok.500ha u siebie i u ludzi nie ma żadnej poprawki przez 4lata.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

Też posiadam Garmina (map 60) mierzy zarówno małe jak i duże działki dosyc dokładnie podstawowy warunek to dobry zasięg (antena musi byc) po za tym u nas jest teren równy nie wiem jak w górach by sie sprawdzał. ja daje 4+ do gospodarstwa lepszego nie trzeba.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

ja posiadam również Garmin 60, sprawdza się w moim gospodarstwie. Większe powierzchnie mierzę tylko raz, natomiast mniejsze działki mierzę 2 lub 3 razy i obliczam średnią. W ten sposób staram się eliminować ryzyko przekroczenia 3% pomyłki w powierzchni pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidN    0

Witam

Według mnie lepszym rozwiązaniem jest kupno Pocket PC / Palmtopa i instalacja odpowiedniego oprogramowania. Urządzenie GPS, o którym mówicie daje małe możliwości w przeciwieństwie do tych przeze mnie wymienionych. Nie umożliwia wykorzystania go np. jako nawigacja samochodowa. Jest ono wykorzystywane tylko i wyłącznie do jednego zadania a potem cały rok leży w szufladzie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem Pocket PC wraz ze świetnym polskim oprogramowaniem do pomiaru pól to proszę o kontakt na pw, gdyż posiadam na sprzedaż takie urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszhl955
      Witam zakupiłem ciągnik steyr profi 6145 fabryczne przygotowany pod gps. Tutaj pytanie co to dokładnie znaczy i co musze dokupić aby gps działał z dokładnością do 2,5cm
      ogarnę to sam czy musze wołać serwis ?
    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj