Skocz do zawartości

Zdjęcie

Orbitrol

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 10 listopad 2009 - 23:08

Orbitrol Mogę pomóc przy złożeniu orbitrola wie o tym każdy kto go rozkręcił a po złożeniu już nie działał. Przy pytaniach podaj typ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Orbitrol Dzisiaj, 21:28
  •  

#2 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 11 listopad 2009 - 09:19

Orbitrol Ciekawe.Ja kiedyś rozbierałem ORBITROL żeby go uszczelnić z góry.Na szczęście udało się i działa, ale układ tych blaszek w środku nie ruszałem tylko całość wysunołem i po wymianie oringu z powrotem.
Znajomy próbował zrobić coś podobnego w BIZONIE ale niestety lipa, kierownica latała jak chciała.
Ja robiłem orbitrol z firmy DANFOS.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#3 Share farmerjohndeere3640

farmerjohndeere3640

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 listopad 2009 - 20:02

Orbitrol Co zrobić w takiej sprawie że gdy zapale john deere to gdy jest zimny podczas skrętu kierownica nie kręci się płynnie tylko szarpie.

#4 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 11 listopad 2009 - 22:50

Orbitrol W tym przypadku sprawdż filtr oleju czy nie jest zanieczyszczony bo to jest najczęstszą przyczyną. Zimny olej jest gęsty i pompa ma znacznie trudniej go ssać tworzy się piana(olej z powietrzem)i powoduje to te drgania w układzie. Podejżewam że gdy jest ciepły to problem znika

#5 Share farmerjohndeere3640

farmerjohndeere3640

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 listopad 2009 - 16:57

Orbitrol Właśnie wymieniłem olej i filtry i dalej to się dzieje może trochę lepiej to działa ale jeszcze czuć drgania

Edytowany przez andrzej2110, 12 listopad 2009 - 19:00.
Cytowanie poprzedniego posta

#6 Share sleny

sleny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 09:56

Orbitrol Koledzy, mam problem z podłączeniem węży do orbitrola. Wejścia mam opisane jako "P" "T" "L" "R" i nie wiem który wąż gdzie podpiąć. Może ktoś by mi mógł pomóc? Z góry dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 19:04

Orbitrol Witam jeden problem to nie problem 100 problemów to jest problem a tak poważnie to:
P- wejście z pompy
T- wyjście (powrót)
L,R wyjście na siłownik (skręt w prawo w lewo)
uważaj aby nie pomylić P,T bo coś trzaśnie L,R nie istotne najwyżej nie wtą stronę będzie skręcać oznaczenia na 100% dotyczą orbitrola danfos i orsta z przykręcanym blokiem zaworowym POWODZENIA ;)

#8 Share sleny

sleny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 10:07

Orbitrol Serdeczne dzięki.

#9 Share klakier1987

klakier1987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 luty 2011 - 18:55

Orbitrol Mam taki problem poniewaz moj orbitrol ma 5 wyjsc a jest to danfoss ols 40 nie wiem jak go podlaczyc prosze o pomoc

#10 Share DZIONEK

DZIONEK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 22:08

Orbitrol

Mogę pomóc przy złożeniu orbitrola wie o tym każdy kto go rozkręcił a po złożeniu już nie działał. Przy pytaniach podaj typ

mam john deera 1950 z 90r chcialem wymienic seger w orbitrolu wymienilem wraz z oringiem zlorzylem i jak odpalilem silnik to olej wali do gory a kierownica nie da sie krecic prosze o rade

#11 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 23:02

Orbitrol mam pytanie co może być uszkodzone w orbitrolu jeżeli w prawą stronę działa normalnie zaś w lewą trzeba wykonać drugie tyle obrotów kierownicą żeby skręcić,wystarczy wymienić uszczelniacze w środku czy to coś poważniejszego? z góry dzięki za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share krzys5932

krzys5932

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 09:28

Orbitrol jakby kolega mercedes mógł pomóc to był bym wdzieczny ;)
Mój problem polega na tym , że koła mi same zaczeły skręcać rozebrałem orbitrol wymieniłem dwa oringi tad za redukcjami gdzie sie węże przykreca , ale też rozebrałem go calego rozkrecilem te 6 srubek i po skreceniu nic nie dziala nie skreca wcale i podnosnik tez nie dziala ;/ mój orbitrol to DONFOS