Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor proxima power

945 odpowiedzi na ten temat

#81 Share marekha80

marekha80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 18:15

Zetor proxima power witam pisałem wcześniej mam powerke 85 z tym spalaniem to nie wiem czy tak super mi na 22 mtg wypala prawie zbiornik przy orce. gdzie mtg trwa 40-45 min. przy 1750 obrotów to nie wiem czy taka rewelacja. mam porównanie do zetora 9245 gdzie miał zbiornik 125 litry i orałem nim 11 ha przez dzień na jednym zbiorniku, w powerce nie wiem czy wystarczy 189 litry na ten areał.

jeszcze jedno jak działa u was rewers czy szarpie, czy na wzniesieniu gdy się przełącza tył-przód i odwrotnie zanim zadziała rewers to się toczy jałowo kilka metrów????? mam mieć serwis po 100 godz. i nie wiem na ile ich męczyć by to zlikwidować poprzez kalibracje. PROSZĘ O WASZE OPINIE Z JAZDY WASZYMI POWERKAMI.
MH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor proxima power Dzisiaj, 02:57
  •  

#82 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 30 wrzesień 2010 - 18:34

Zetor proxima power Nie wiem co ten ciągnik liczy, ale na pewno nie można tego nazwać motogodziną... no chyba że zetor opracował nowa definicję <_< Odnośnie spalania, to na początku ciągnik może więcej spalać niż w trakcie późniejszej eksploatacji

#83 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 01 październik 2010 - 19:36

Zetor proxima power ja ma power 105 i też tak mam szarpie mi przy zmianie kierunku jazdy na rewersie z przodu w tył a, jak przełączam z tyłu na przód to odbywa sie to w miare płynnie , mysle że to kwestia regulacji którą zrobi ci serwisant na przeglądzie ja będe miał pierwszy przegląd we wtorek 05.10.10 mam 98mth

dziś przy orce zapaliła mi sie kontrolka czerwona ( usterki w hydrostatycznym układzie kierowniczym ) na początku migała a pózniej sie paliła non stop przez jakieś 0.5 mth a później znowu raz sie paliła a raz nie , sprawdziłem poziom oleju w hydros.układzie kierow. - jest w normie ... wie ktos a moze miał ktos coś takiego w swoim ciągniku ... proszę o porady lub wskazania . pozdr.

Ortografia

Edytowany przez krolikNH, 02 październik 2010 - 11:31.

#84 Share szulc

szulc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 październik 2010 - 18:35

Zetor proxima power u mnie w proximie plus jak zapalała mi sie kontrolka(usterka w hydrostatycznym układzie kierowniczym) sprawdziłem olej i ewentualne wycieki wszystko było ok,zadzwoniłem do serwisu powiedzieli że to wina czujnika i że wymienią go na przeglądzie.Po wymianie czujnika kontrolka już się nie zapala

#85 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 03 październik 2010 - 08:37

Zetor proxima power dzieki teraz już będe spokojniejszy

#86 Share marekha80

marekha80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 03 październik 2010 - 09:33

Zetor proxima power tak też to miałem z kontrolką, paliła się ciągle ale później zgasła i teraz czasem się zapali na chwile. też może będę miał we frotek przegląd to będę ich męczył z tym szarpaniem bo to wkur..... i podwórek zryty. kolego snopek napisz ile cię będzie kosztował przegląd.pozdro
MH

#87 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 03 październik 2010 - 12:52

Zetor proxima power czy opłaca się kupować powerke skoro mówicie, że są usterki?
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#88 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 03 październik 2010 - 12:59

Zetor proxima power im później kupisz tym więcej wad zostanie wyeliminowanych. Zasada jest taka: nie kupujemy rynkowych nowośći, bo ZAWSZE będą miały choroby wieku dziecięcego :)

#89 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 03 październik 2010 - 13:45

Zetor proxima power to jak my nie kupimy to kto? wiadomo o co chodzi, ale jak każdy sobie to weźmie do serca to w ogóle sprzedaż nie ruszy i wady modelu nie będą wiadome :)

#90 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 04 październik 2010 - 18:51

Zetor proxima power ta... tylko oni trochę się póżno obejrzeli z tymi rewersami. john deere to już dość długo mają rewers elektro-hydrauliczne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 05 październik 2010 - 18:24

Zetor proxima power marekha80 - przegląd kosztował mnie 1500 zł ( bez kilku zł )

#92 Share keroms77

keroms77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:zawodowo rolnictwo: trzoda i burak cukrowy, a hobbystycznie społecznik, wiem sam się czasami z tego śmieję.

Napisany 06 październik 2010 - 06:17

Zetor proxima power 1500 zł? Ja za swój zapłaciłem 750. Co Ci robili? U mnie wymiana oleju, filtra, filtr paliwa, olej w kołach, w przedniej przekładni. Za co 1500?

#93 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 06 październik 2010 - 18:38

Zetor proxima power dokładnie nie pamiętam ( tą kartkę na której było napisane co i za ile wymienili wzieli serwisanci ) mianowicie wymieniony został : filtr oleju, paliwa , olej w silniku , olej w przednim moście , dokręcanie kół , smarowanie wszystkich punktów w ciągniku i ładowaczu + 250zł za dojazd + 360zł za olej hydr. koszt całkowity 1496zł

#94 Share keroms77

keroms77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:zawodowo rolnictwo: trzoda i burak cukrowy, a hobbystycznie społecznik, wiem sam się czasami z tego śmieję.

Napisany 07 październik 2010 - 06:03

Zetor proxima power to ładnie zdarli z Ciebie. Ja zapłaciłem mniej bo byłem u nich w serwisie (mam blisko-25km), na starcie powiedziałem, że koła sam dokręciłem i sam też przesmarowałem ciągnik i tura więc to mi odeszło. Dodatkowo do Ciebie miałem wymieniany olej w przednich kołach.

#95 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 07 październik 2010 - 16:03

Zetor proxima power To nieźle was skasowali.

#96 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 07 październik 2010 - 17:55

Zetor proxima power

dokładnie nie pamiętam ( tą kartkę na której było napisane co i za ile wymienili wzieli serwisanci ) mianowicie wymieniony został : filtr oleju, paliwa , olej w silniku , olej w przednim moście , dokręcanie kół , smarowanie wszystkich punktów w ciągniku i ładowaczu + 250zł za dojazd + 360zł za olej hydr. koszt całkowity 1496zł

To jak daleko masz do dealera ze az 250zl skasowali?? :blink:
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#97 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 07 październik 2010 - 18:18

Zetor proxima power niecałe 100km

#98 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 08 październik 2010 - 18:05

Zetor proxima power to daleko. ja mam do dealera 24 KM :huh:

#99 Share marekha80

marekha80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 08 październik 2010 - 18:39

Zetor proxima power ja jak kupowałem to powiedzieli że nieważna odległość od klienta i teraz ma kosztować 1100 zł a miał coś mniej przy kupnie. ja najchętniej chciałbym by mi poszerzyli rozstaw kół ale chyba policzą za to trochę, więc sam poszerzę. a jeszcze na jakim poziome na miarce macie olej w skrzyni, ja na najniższym.
MH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 19 październik 2010 - 16:56

Zetor proxima power Po spotkaniu się mojego taty z deelerem odradzam powerki. był jeden serwisant i mówił, że rewers strasznie szarpie, są problem z elektroniką, a także trzeba ustawiać na każdej wizycie sprzęgło. więc to jest jeszcze do kitu sprzęt. jest już chyba już z półtora roku i dalej te same usterki. Mieliśmy brać powera, ale jednak plusa z lepszym wyposażeniem.