Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor proxima power

945 odpowiedzi na ten temat

#941 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 14 listopad 2015 - 20:45

Zetor proxima power

Kolego jak ci świeci kontrolka i dodatkowo sygnał dźwiękowy to zbyt delikatnie jeździsz na zbyt małych obrotach należy co jakiś czas przeczyścić wystarczy konkretnie depnąć i sam się oczyszcza tak samo robi serwis

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor proxima power Dzisiaj, 14:00
  •  

#942 Share mariusz27

mariusz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze rolnictwo

Napisany 15 listopad 2015 - 11:13

Zetor proxima power

za delikatnie bc moze zakonczylem sezon prac w polu wiec na codzien uzywam tylko do przewozenia paszy i wygarniania obornika i nie ma za ciezko wiec nie mam za bardzo gdzie depnac...

zetor team
ZIELONA STRZALKA

#943 Share remik1988

remik1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 03 luty 2016 - 16:16

Zetor proxima power Ile kosztuje Proxima Power 90?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#944 Share tabel

tabel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 19:46

Zetor proxima power

Czy wie ktoś z Was co się mogło stać z licznikiem w moim zetorze proxima power 95 bo wczoraj przestał działać obrotomierz i nie działa ten mały wyświetlacz elektroniczny co pokazuje m.in. prędkość czy mth. Wszystkie kontrolki działają i ciągnik normalnie jeździ.

#945 Share PABLO555

PABLO555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 21:55

Zetor proxima power Witam mam problem z moją powerką, mam zrobione 1500 mtg ciągnik jest z 2012 roku ,od miesiąca zaczęła brać duże ilości oleju ostatnio 2 litry dziennie ,zgłosiłem się do serwisu zetora ,stwierdzili że mógł pierścień pęknąć, po rozebraniu silnika okazało się że nic nie pękło tylko pierścienie są zużyte totalnie pierścień olejowy po włożeniu do tuleji brakowało 6mm ,a najbardziej mnie martwi że serwisanci nie są zaskoczeni ,czy silniki zetora to taka porażka, dodam że proxima robi jako ciągnik pomocniczy nigdy nie widziała pługa ,mam nadzieje że wkrutce coś się ruszy z tym prowem ,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#946 Share mariusz27

mariusz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze rolnictwo

Napisany 09 listopad 2016 - 09:37

Zetor proxima power A powiedz tak obiektywnie w czym jest różnica czy widział pług czy też nie większe ma znaczenie obsługa i sposób pracy mało może kto wie ze dzieje się tak jak opisałem przez złą obsługę tak naprawdę a nie przez to w czym czy z czym pracuje ciągnik jaki by nie był stworzony jest do różnego rodzaju prac z samej zasady...
A powiedz tak obiektywnie w czym jest różnica czy widział pług czy też nie większe ma znaczenie obsługa i sposób pracy mało może kto wie ze dzieje się tak jak opisałem przez złą obsługę tak naprawdę a nie przez to w czym czy z czym pracuje ciągnik jaki by nie był stworzony jest do różnego rodzaju prac z samej zasady...
zetor team
ZIELONA STRZALKA