Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor proxima power

945 odpowiedzi na ten temat

#781 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 21:16

Zetor proxima power http://www.zetor.pl/...r-proxima-power poczytaj sobie. Można teraz zamówić do 4 sekcji hydr. zew. zew sterowanie TUZ i WOM
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor proxima power Dzisiaj, 01:43
  •  

#782 Share falcon83p

falcon83p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 19:13

Zetor proxima power

http://www.zetor.pl/...r-proxima-power poczytaj sobie. Można teraz zamówić do 4 sekcji hydr. zew. zew sterowanie TUZ i WOM

"Świetny" link, nie ma w nim żadnych informacji, po co podajesz takie głupoty i piszesz tylko to co widzisz na fotkach, jak nie masz źródła to nie czaruj ludzi pierdołami

#783 Share Rado9990

Rado9990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,muzyka

Napisany 28 grudzień 2013 - 20:55

Zetor proxima power Na stronie zetora informacje i dane techniczne są jeszcze stare niestety..fotki dodali nowe,niewiadomo czy sterowanie podnosnikiem na błotnikach i włącznik WOM jest w standardzie czy nie..a jeśli chodzi o EHR to wie ktoś czy proxima power bedzie miała hitchtronic tak jak jest to w forterrach ?

#784 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 22:56

Zetor proxima power

"Świetny" link, nie ma w nim żadnych informacji, po co podajesz takie głupoty i piszesz tylko to co widzisz na fotkach, jak nie masz źródła to nie czaruj ludzi pierdołami

To po jakiego grzyba jest ta strona co?! Podałem mu informacje których oczekiwał na które znałem odpowiedź: "Są jakieś jeszcze zmiany poza EHR"- może sobie zobaczyć,że są w końcu to strona producenta,a ze zdjęć można też się parę rzeczy dowiedzieć.
Wracając do tematu, ma zostać zwiększony udźwig przedniego TUZ do 2300kg
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#785 Share PABLO555

PABLO555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 10:54

Zetor proxima power Pytałem się dilera kiedy będzie dostępna proxima z ehr to powiedzieli że nie mają żadnych informacji że wogle wejdzie to do seryjnej produkcji

Edytowany przez PABLO555, 29 grudzień 2013 - 10:55.

#786 Share falcon83p

falcon83p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 15:31

Zetor proxima power

Na stronie zetora informacje i dane techniczne są jeszcze stare niestety..fotki dodali nowe,niewiadomo czy sterowanie podnosnikiem na błotnikach i włącznik WOM jest w standardzie czy nie..a jeśli chodzi o EHR to wie ktoś czy proxima power bedzie miała hitchtronic tak jak jest to w forterrach ?

Pracowałem (orka) zarówno z hitch jak i bez niego. Uważam że to nieefektywny bajer, szczególnie na zróżnicowanej glebie gdyż przyjmuje on wartości tylko z początkowego odcinka.

#787 Share Rado9990

Rado9990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:20

Zetor proxima power Rozmawiałem z dilerem zetora to powiedział że powerki z EHR będą już dostepne w tym roku..ale kiedy to dokładniej nie wiedział,jak sprzedadzą wszystkie stare modele to pewnie dopiero coś sprowadzą na plac ;)

#788 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 21:06

Zetor proxima power Poczytałem troche pierwsze posty o początkowych modelach i czy dalej są problemy z szarpiącym rewersem ? Czy dalej trzeba często sprzęgło ustawiać? No i czy są problemy z elektroniką ?

Może krótkie podsumowanie czy warta kupna jest Powerka ? Czy może jednak bardziej mechaniczna wersja Plus ?

#789 Share PABLO555

PABLO555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 01:07

Zetor proxima power Ja bym swojej powerki na plusa nie zamienił powerka to nie tylko rewers elektrohydrauliczny ale też jeden półbieg więcej

#790 Share brutus44

brutus44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 20:49

Zetor proxima power pabloo555 ma rację-3 połbiegi to nie 2.Powerka jest też trochę dłuższa.Nie trzeba wcale używać sprzęgła nożnego z wyjątkiem podczepiania maszyn i precyzyjnego operowania ładowaczem.W mojej
powerce nigdy nie szarpał rewers ani półbiegi.Też przed kupnem bolała mnie z tego powodu głowa -bo czytałem na forum ze szarpie.Gdy próbowałem na placu u różnych dealerów też szarpały i nawet zdecydowałem się na mf ale zabrakło mi kasy na mf i ładowacz.Kupiłem zetorka i działa jak ta lala.Mam z tą nową centralką-nie ma żadnej elektroniki w tym ciągniku

pabloo555 ma rację-3 połbiegi to nie 2.Powerka jest też trochę dłuższa.Nie trzeba wcale używać sprzęgła nożnego z wyjątkiem podczepiania maszyn i precyzyjnego operowania ładowaczem.W mojej
powerce nigdy nie szarpał rewers ani półbiegi.Też przed kupnem bolała mnie z tego powodu głowa -bo czytałem na forum ze szarpie.Gdy próbowałem na placu u różnych dealerów też szarpały i nawet zdecydowałem się na mf ale zabrakło mi kasy na mf i ładowacz.Kupiłem zetorka i działa jak ta lala.Mam z tą nową centralką-nie ma żadnej elektroniki w tym ciągniku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#791 Share loldek37

loldek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 21:32

Zetor proxima power Jaką masz tą powerke bo ja chcę kupić power110(lub df agrofarm 430) pod pług obracany 4x40 i agregat siewny 3m z wałem pacera i siewnikiem talerzowym, ma być z turem ciekawe czy da sobie rade .

#792 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 21:46

Zetor proxima power chyba troszkę przeceniasz na dłuższą metę oba ciagniki
z takimi maszynami to raczej zetor forterra lub coś df ale agrotron K

a potem się dziwią ze ciągnik się jebie

Edytowany przez Piotrek1985, 14 styczeń 2014 - 21:47.

#793 Share loldek37

loldek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 09:36

Zetor proxima power Niestety finanse nie pozwalają ale mam na stanie zetora 12045 i proxima miała by być awaryjnym ciągnikiem w razie 12045 by się popsuł , a wiadomo robota w polu a tu awaria to się podczepia drugi i jazda dalej

#794 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 09:59

Zetor proxima power akurat mam agregat ares zwykły dwurzędowy z wałem pacera i siewnik polonez talerzowy i raz tylko podpiołem do proximy
jak pełny to Agrotron przy rozlozonym ma co dzwigać mimo ciężarka z przodu 600KG a co dopiero proxima czy taki agrofarm
ciągnik nie jest na jeden sezon

#795 Share tomi595

tomi595

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Mechanizacja rolnictwa

Napisany 30 styczeń 2014 - 19:04

Zetor proxima power Zamierzam kupić niebawem proxime power 90 czy ktoś może powiedzieć mi czy w ostatnim czasie te powerki sa juz lepiej dopracowane?Bo jak sobie poczytałem te wasze posty tutaj to szczerze powiem,że odechciało mi się powerki i wogóle marki Zetor <_<

#796 Share Rado9990

Rado9990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 19:49

Zetor proxima power Podobno te co teraz wychodzą są dopracowane,rewers nie szarpie..a są już dostepne z EHR ?

#797 Share tomi595

tomi595

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Mechanizacja rolnictwa

Napisany 30 styczeń 2014 - 20:31

Zetor proxima power Ehr widziałem tylko na fotkach na stronie zetora.

#798 Share Zetor_Ekspert1

Zetor_Ekspert1

Nowicjusz

• FIRMA
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 10:35

Zetor proxima power Proximy Plus i Power są dostępne z EHR

#799 Share Rado9990

Rado9990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 10:41

Zetor proxima power ile wzrosła cena po tym dołożeniu EHR ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#800 Share Zetor_Ekspert1

Zetor_Ekspert1

Nowicjusz

• FIRMA
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 13:49

Zetor proxima power EHR Bosch z HITCHTRONIC występuje jako opcja kosztuje 4400 zł netto