Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor proxima power

945 odpowiedzi na ten temat

#761 Share lukasz56612

lukasz56612

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 21:33

Zetor proxima power Być może, bo o jakiegoś czasu kupuję już tylko 10W-40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor proxima power Dzisiaj, 19:04
  •  

#762 Share marulekk

marulekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 24 wrzesień 2013 - 19:44

Zetor proxima power POMOCY!

Podczepiłem dziś agregat upr.-siewny do Proximy 90 (rocznik 2012), zasypałem zbożem, podniosłem i pojechałem na pole a na polu wielkie zdziwienie bo nie mogłem opuścić, kręciłem tymi pokrętłami od przepływy oleju, przesuwałem wszystkie dźwignie i nic. Zadzwoniłem do mechanika serwisu i on tez nie wiedział jak mi pomóc. NIgdy z czymś takim się nie spotkał. Pozostało mi drastyczne rozwiązanie czyli delikatne odkręcenie przewodów przy siłownikach i tak pomału kropla po kropli podnośnik opadł. Następnie odczepiłem agregat dokręciłem przewody i o dziwo podnośnik podniósł i opadł, zaczepiłem ponownie agregat i podnosi, opada jak trzeba więc pojechałem na pole a tam już różnie opadał, raz szybko raz wolno. coś mi tu nie pasuje.
Na mój chłopski rozum coś jest nie tak z rozdzielaczem, może jakaś sprężynka pękła i coś tam nie dociska albo nie oddaje jak ciśnienie oleju się zrobi.
Czy ktoś miał podobny problem, może ktoś wie o co biega ???
sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

#763 Share lukasz56612

lukasz56612

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 24 wrzesień 2013 - 20:04

Zetor proxima power Nie miałem takiego problemu, ale gdzieś tutaj na forum czytałem o tym problemie. Chodziło właśnie o to, że w tych nowych podnośnikach zdarza się niekiedy, że właśnie nie chce opuścić. Rozwiązanie tego problemu na pewno jest, musiałbyś tylko odszukać te posty/tematy.

#764 Share farmer_89

farmer_89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 18:22

Zetor proxima power witam, mam pytanko czy kupując nowego zetorka można sobie zazyczyc przyciemniane szybki? i ile to kosztuje jak cos

#765 Share Rado9990

Rado9990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,muzyka

Napisany 28 wrzesień 2013 - 19:02

Zetor proxima power Nie jestem pewny ale zetor przyciemniane szyby ma chyba w standardzie.

#766 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 29 wrzesień 2013 - 22:40

Zetor proxima power Zgadza się. Od lat są przyciemniane

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#767 Share farmer_89

farmer_89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisany 30 wrzesień 2013 - 18:16

Zetor proxima power

ale te nowe proximy tez maja? widziałem ja z blkiska i niepowiedzialbym ze sa przyciemnione chyba ze lekko

#768 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 30 wrzesień 2013 - 21:31

Zetor proxima power Wszystkie. No wiadomo że nie jak samochód że aż na czarno ;)

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#769 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 01 październik 2013 - 11:51

Zetor proxima power Przednią i te w drzwiach musisz miec normalne. Inaczej policja dowód zabierze. Nie wiem jak zetor ale wiele firm stosuje lekko zielone. Z daleka wyglada jak przeciemniane. Zresztą jak chcesz pracować w nocy z ciemnymi szybami?

#770 Share farmer_89

farmer_89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisany 01 październik 2013 - 17:57

Zetor proxima power w nocy nie pracuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#771 Share farmer_89

farmer_89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisany 03 listopad 2013 - 21:59

Zetor proxima power wie ktoś może ile kosztuje ladowacz czolowy do proximy?

#772 Share krzywy1616

krzywy1616

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 18:38

Zetor proxima power Witam Panowie.Mam problem z Power-ką 110,a mianowicie licznik prędkości wskazuje dziwne prędkości(60-160) ,nie można zmienić kierunku jazdy, bo licznik wariuje nawet po zatrzymaniu się i dodatkowo zaczyna piszczeć. Był serwis ale nic nie pomógł (wymieniali alternator i zegary nic to nie pomogło). Po konsultacjach mechanika z serwisem w Kaliszu stwierdzili ze może być to wina instalacji. Teraz czekam już drugi tydzień bo nie maja jej w Polsce. Miał ktoś podobny problem.

#773 Share Servio

Servio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:17

Zetor proxima power Witam użytkowników poroxim, zwracam sie z niby błahym jednak dla mnie problemem nie do ogarnięcia, mianowicie jak to jest z tymi hamulcami jedno i dwu przewodowymi, od niedawna posiadam proxime 90 i dzis odwoziłem zboże do skupu miałem zamiar podpiąć hamulce dodam ze była to przyczepa HL-ka z końcówka na wyjście jednoprzewodowe. Co się okazało w zetorze we wyjściu pod tą końcówkę nie było ani grama powietrza na 2 przewodowych bez zarzutu ledwo wcisnąć. Proszę mnie oświecić i poradę na przyszłość.

#774 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:08

Zetor proxima power Może nawalił ci zawór sterujący... u mnie w "setce" wymieniali to,bo hamulce w przyczepie nie oddawały
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#775 Share Servio

Servio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 20:39

Zetor proxima power witam dzis właśnie zaglądnąłem pod ciągnik i wyszło na to ze cięgno przy zaworze było tak jakby zacięte wszystko jest tak jak ma być.

#776 Share polska-farmer

polska-farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 12:02

Zetor proxima power Witam wszystkich mam proxime plus 90 i mam pytanie czy można na przykład orać cały czas na pół biegu bo jedynka to za wolno a dwójka to za szybko.Serwisand sam nie wie bo zdania sa podzielone i teraz niewiem kogo suchać, czy moze ktos wypowiedziec sie na ten temat z użytkowników tych proxim plus.dzieki i pozdrawiam.

#777 Share PABLO555

PABLO555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 13:36

Zetor proxima power Ja mam powerke 100 i pracuje na każdym pół biegu , jeśli nie można na nich pracować to po co one są.

#778 Share blizniak1

blizniak1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, majsterkowanie, muzyka, sport.

Napisany 24 listopad 2013 - 23:56

Zetor proxima power Czy ma ktoś może jakieś przecieki kiedy będą dostępne Proximy 16-o zaworowe?? Mam na myśli Proximę Plus 100, pytam bo o takim ciągniku myślałem, ale agencja czekać wiecznie nie będzie :unsure: , a diler nabiera wody w usta, dlatego byłbym wdzięczny za informacje. ;)

CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

#779 Share falcon83p

falcon83p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 14:38

Zetor proxima power

Design to rzecz gustu, ale funkcjonalność już nie do końca:
1. rozstaw reflektorów roboczych w masce oraz kąt ich rozwarcia jest większy co daje szersze pole oswietlenia,
2. zintegrowanie płatów bocznych osłony silnika w jednym elemencie umożliwia odsłonięcie całego silnika przez uniecsienie maski, ale ogranicza dostęp do górnych jego elementow umieszczonych przy kabinie (rozwiązanie takie jest tańsze w produkcji),
3. zewnętrzny wyłącznik napięcia został przeniesiony pod kabinę przez co jest lepiej zabezpieczony przed wilgocią,
4. sterowanie klimatyzacji, oraz panel mocowania radia unieszczono na boku podsufitki z uwagi na przesunięcie do przodu szyberdachu,
5. owalne otwory nawiewów zastąpiono kratkami (jak w Forterra hsx) dzieki czemu rozprowadzenie powietrza jest precyzyjniejsze,
6. zwiększono ilość kratek nawiewnych umieszczając dodatkowe dwie z tyłu podsufitki,
7. zmieniono mieszacz powietrza wentylacji i klimatyzacji dzięki czemy powietrze z klimatyzacji i ogrzewania jest doprowadzane do wszystkich kratej nawiewnych (dotychczas ogrzane powietrze było kierowane do czterech nawiewow umieszczonych przy szybie a powierze chlodzone wyłącznie do dwuch nawiewów unieszczonych na wprost głowy operatora montowanych tylko z klimatyzacją)
8. prawdopodobnie będą dostępne również na polskim rynku silniki 16V o nieco wiekszej mocy, momęcie i niższym spalaniu- za to z DPF-em
9. jak się dowiem to napiszę

Nie wiem kiedy wejdą do sprzedaży w Polsce 16v, bo to kwestia polityki firmy i jeżeli wejdą z DPF-em to ja już wolę 8v, ale jeśli ktoś czeka na takie nowości to mam lepszego newsa (a może już nie dla wszystkich newsa), są już dostępne Powerki z EHR-em, dzięki czemu małe Zetorki dorównały pod tym względem Farmtakom, Pronarom i Ursusom, celowo piszę pod tym względem bo w pozostałych chyba zawsze były lepsze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#780 Share Rado9990

Rado9990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,muzyka

Napisany 22 grudzień 2013 - 13:29

Zetor proxima power Jeśli naprawde wprowadzili EHR to fajnie ;) Teraz powerka ma już wszystko co potrzeba.Jest to gdzieś napisane na jakieś stonie lub coś o tej zmianie ?Są jakieś jeszcze zmiany poza EHR ? Są już takie modele w sprzedaży ?