Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor proxima power

945 odpowiedzi na ten temat

#41 Share pino93

pino93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 20:16

Zetor proxima power heh ale ja bym chyba wolał je potraktować pokrowcem, tylko nigdzie nie moge takiego kupić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor proxima power Dzisiaj, 22:10
  •  

#42 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 20:20

Zetor proxima power po to żeby się tyłek ślizgał i pocił? :D U mnie po 460 h wygląda jak nowe, a wcale go nie rozpieszczam :)

#43 Share pino93

pino93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 20:31

Zetor proxima power no niby racja ale pokrowiec to pokrowiec

#44 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 23 kwiecień 2010 - 21:02

Zetor proxima power Ja mam pokrowiec od auta koszt jakieś 25 zł...

#45 Share pino93

pino93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 16:11

Zetor proxima power mam nastepne pytanie chce wykiprowac przyczepę powerem a w przyczepie mam juz ok 10 letni olej to nic sie nie stanie powerowi chodzi mi o to czy jak się wymiesza stary z nowym olejem co?

#46 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 19:25

Zetor proxima power sprzęgło elektro-hydrauliczne chyba lubi czysty olej, więc bym nie ryzykował...

#47 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 11:30

Zetor proxima power Ja wymieniłem w sowich przyczepkach , lepiej nie ryzykować .

#48 Share Joachim

Joachim

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 01 maj 2010 - 11:10

Zetor proxima power Witam!
A wie ktoś może jaki jest wlany olej w nowej proximie plus, bo mam ten sam dylemat i chyba powymieniam oleje w przyczepach. W instrukcji jest lista olei, ale lepiej chyba wlać ten sam.
Pozdrawiam

#49 Share shadow

shadow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 03 maj 2010 - 11:27

Zetor proxima power cześć też mam powerke 95 do marca i ma zrobione 40 mtg. chciałbym wymienić olej w przyczepach po starym zetorze ale nie wiem dokładnie jak to zrobić czy ktoś kto to robił u siebie mógłby mi pomóc

mam jeszcze jedno pytanie czy u was podczas jazdy z włączonym przednim napędem też słychać zgrzytanie z tej przedniej osi ale u mnie tylko przy skręcaniu jak prosto to jest ok.

Edytowany przez shadow, 03 maj 2010 - 13:25.

#50 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 03 maj 2010 - 19:34

Zetor proxima power http://www.agrofoto...._1 tu masz o zgrzytaniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share keroms77

keroms77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:zawodowo rolnictwo: trzoda i burak cukrowy, a hobbystycznie społecznik, wiem sam się czasami z tego śmieję.

Napisany 18 czerwiec 2010 - 06:10

Zetor proxima power Witam.
Od miesiąca mam swoją powerkę 95, zrobiłem nią 50 mth i to co mogę powiedzieć, potwierdzić, to faktycznie skacze po drodze przy większej prędkości. reszta rzeczy ok, no może poza przełączaniem biegów. Ma ktoś tak, że po dłuższej jeździe, w trasie ciężej wchodzą biegi gdy potrzebna jest redukcja. Na postoju biegi przełączam jednym palcem, ale po pół godzinie w trasie jest gorzej.No i jeszcze jak u was jest na 4, jadąc z ciężarem używam półbiegów i trochę szarpie, u was też?

#52 Share keroms77

keroms77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:zawodowo rolnictwo: trzoda i burak cukrowy, a hobbystycznie społecznik, wiem sam się czasami z tego śmieję.

Napisany 26 czerwiec 2010 - 17:38

Zetor proxima power coś kiepsko z frekfencją na forum, czyżby już wakacje?

#53 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 26 czerwiec 2010 - 19:29

Zetor proxima power Masz dopiero 50 godzin u mnie też na początku ciężko wchodziły zwłaszcza 1...
U mnie szarpie wzmacniacz w końcu jakoś musi zbić tę prędkość :)

#54 Share piciacz

piciacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 27 czerwiec 2010 - 06:05

Zetor proxima power Hej, mam problem z Power 85. Ma zrobione 100 mtg i po przeglądzie zauważyłem taki odgłos szumu ze skrzyni. Pojawia się podczas jazdy do przodu (tylko przy włączonym rewersie z kierunkiem jazdy do przodu). Po naciśnięciu sprzęgła bądź wyłączenia rewersu ten szum zanika. Miał może ktoś podobną sytuację?? Jutro do serwisu będę dzwonił. Pozdrawiam

#55 Share keroms77

keroms77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 15 lipiec 2010 - 12:23

Zetor proxima power i jakie wieści z serwisu????
Ja ze swoim jestem na "ścieżce wojennej", mają totalną zlewkę jak już dostali kasę. miesiąc temu zgłosiłem usterkę pokrętła regulacji cyrkulacji powietrza i jak po trzech monitach i paru dribnym rzeczom postanowili się łaskawie pojawić, to usłyszałem, że tej rzeczy nie ma i dopiero zamówi. będzie za kolejny miesiąć, a teraz przydałaby się możliwość zamknięcia obiegu tylko wewnątzr ciągnika jak są takie upały, nie wspominając o tym jak to jest przydatne przy pracy z obornikiem, gdy prawie nic smrodu nie wlatuje do środka. Wkurzył mnie gościu z serwisu, jak powiedział, że to jest niepotrzebny bajer i tak nic nie daje, a po drugie to nie jest samochód... nie jeden samochód miałbym za te pieniądze..., a po drugie ja ten bajer sprawdziłem i się sprawdza. Oczywiście nie podpsałem mu karty naprawy i zadzwoniłem do jego szefa co za pajaca mi tu przysłali, ale odzewu do dziś nie ma a obiecał zadzwonić.

Druga sprawa to taka, czy spotkał się ktoś z was z tym ,że podczas pracy klimy słychać pisk, jakby się łożysko tarło, jak wyłączam klimę jest ok. Po paru prubach włącz, wyłącz jest dobrze. Czy to może być za duże ciśnienie gazu w układzie chłodzenia?

#56 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 15 lipiec 2010 - 13:50

Zetor proxima power co do pisku, to wina paska zapewne, zgłoś go do wymiany.

#57 Share Frost

Frost

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i Rolnictwo

Napisany 15 lipiec 2010 - 17:59

Zetor proxima power

Druga sprawa to taka, czy spotkał się ktoś z was z tym ,że podczas pracy klimy słychać pisk, jakby się łożysko tarło, jak wyłączam klimę jest ok. Po paru prubach włącz, wyłącz jest dobrze. Czy to może być za duże ciśnienie gazu w układzie chłodzenia?

Sprawdź czy jest napięty dobrze pasek

#58 Share keroms77

keroms77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 15 lipiec 2010 - 19:59

Zetor proxima power od tego zacząłem i jest napięty jak struna, wieczorem zrobiłem mały test i gdy piszczał zacząłem spuszczać trochę gazu z układu i po ponownym włączeniu klimy było ok, pytanie na jak długo :D

#59 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 09:44

Zetor proxima power Witam :D Mam Proxima Power 85. Mam już zrobione 150 mtg. Kupiłem ful opcje, i jest wszystko wporzątku. Brak usterek. Chciałbym wstawic fotki jego i jeszcze mojego ursusa 5714 z turem ale wyskakuje mi żebym spróbował póżniej. A jutro jade powerem z agregatem ścierniskowym robić po jęczmieniu. Agregat uni grudziąc 2,6 S.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share piciacz

piciacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 10:30

Zetor proxima power Witam, z Powerką jest tak, że od tygodnia jest w serwisie. Wszystko posprawdzali i jest ok. Ale szum nie minął. Jutro ma dopomóc zespół z Kalisza w rozwiązniu problemu. Więc zobaczymy jak się potoczy sprawa...