Polecane posty

wojto1693    0

O jakich Goodeyear'ach myślisz?

 

Widziałem u nas na składnicy 12,4 ale nie przyglądałem się im bliżej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Pewnie diagonalna...

http://oponyrolnicze24.pl/opony-/1342-124-28-goodyear-sure-grip-all-service-6-pr-tt.html

Zobacz Taurusy. Dość dobre oponki i cena jest w miarę rozsądna. U mnie pod turem mam założone. Na razie problemów nie było i jestem z nich zadowolony. Więcej nie powiem bo dopiero 2,5 roku jak je mam. Na forum też dość dobre opinie mają.

http://oponyrolnicze24.pl/opony-/42-124r28-taurus-point-8-121a8-tl.html

Można by też coś szerszego kombinować tylko, że cena będzie szła w górę...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojto1693    0

Pewnie diagonalna...

http://oponyrolnicze24.pl/opony-/1342-124-28-goodyear-sure-grip-all-service-6-pr-tt.html

Zobacz Taurusy. Dość dobre oponki i cena jest w miarę rozsądna. U mnie pod turem mam założone. Na razie problemów nie było i jestem z nich zadowolony. Więcej nie powiem bo dopiero 2,5 roku jak je mam. Na forum też dość dobre opinie mają.

http://oponyrolnicze24.pl/opony-/42-124r28-taurus-point-8-121a8-tl.html

Można by też coś szerszego kombinować tylko, że cena będzie szła w górę.P

 

Pewnie tak, zastanowie sie nad tym taurusem, tylko ja nie mam tura i dla mnie trakcja jest priorytetem, a drogi u mnie to glina, kamienie. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś ekspertem, ale jeśli teren górzysty, drogi kamieniste i gliniaste to szukałbym opon radialnych.

 

Jeździełem krótko na 11.2 R24 (radialne) i mam o ponad 20 lat 11.2-28 (diagonalne) i już po samej oponie widać, która ma większą powierzchnię styku. Oczywiście radialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojto1693    0

Nie jestem jakimś ekspertem, ale jeśli teren górzysty, drogi kamieniste i gliniaste to szukałbym opon radialnych.

 

Jeździełem krótko na 11.2 R24 (radialne) i mam o ponad 20 lat 11.2-28 (diagonalne) i już po samej oponie widać, która ma większą powierzchnię styku. Oczywiście radialna :)

 

Dziekuje za rade i szukam radialki. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Wojto ja w moim mam Good Yeary sure grip 12.4 co prawda diagonalne bo take mi bardziej odpowiadaly i mogę smialo polecic co do slizgania nieporownywalnie lepsze od stomili w polu jak i na lodzie od mitasow tez się lepiej sprawuja i wypadaja wyzsze i szersze od mitasow ten sam rozmiar a widoczna roznica. A jezeli chcesz do lasu to.dobrze sie zastanow bo radialki nie bardzo sie sprawdzaja szybciej mozna uszkodzic bo sa cieńsze na bokach wszystko zalezy ile bedziesz tam pracowac bo jak na codzien to bym sie obawial, kiedys do lesnego zestawu kupili radialki opony bieznik nowy ale reszta nie do naprawy.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojto1693    0

Czytałem właśnie o różnicach między oponami radialnymi a diagonalnymi. Radialne maja lepszy uciąg ale są właśnie bardziej podatne na uszkodzenia boczne. Muszę przemyśleć sprawę ...

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

a nie prościej wbić te 2-2.5 bara jak jedzie się do lasu  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojto1693    0

 

 

A wytrzymie takie cisnienie opona?

kris ile moge miec punktow, bo ja nie nabijam postow tylko szukam podpowiedzi!!!

 

Edytowano przez wojto1693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojto1693    0

Opony kupię w najbliższym czasie. Po zakupie podzielę się info z kolegami na forum. Pozdrawiam i życzę milej niedzieli Wojtek :)

 

Edytowano przez wojto1693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Może vredestain traktor opona za 1150???

Ja moje Goodyeary po 1050 kupilem nie lezaki swieze wg DOT mialy ok miesiaca. Za 1150 byly takie same 13.6. Vederstein tez dobre oponki. Edytowano przez Milosz27

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec22    37

i jak doszły? jaka cena i gdzie kupiłeś ? wstaw fote bo ciekawy tych vredestain'now jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojto1693    0

Cześć. Opony doszły i są już założone. Kupiłem je w Chełmie za 2100 z przesyłką. Opona fajna ale  ( jak pisał kolega Miłosz27 )  wydaje się niewiele większa od stomila 12,4 - nie wiem jakie mają teraz rozmiary w fabrykach? Opona to dokładnie Vredestain Faktor S i ma 3 lata gwarancji. W sobotę zrobię parę zdjęć i dam do galerii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

to diagonalne?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snajper20    5

Witam. Jakie macie  opinie  o oponach taurus?  cena  ich to 1080zł, a cena  vredestein to 1180zł,  na taurusa jest 5 lat gw. a na vredestein tylko 3 lata. Na allegro widze  ze popularne sa opony trayal za okolo 650zł  jakies opinie macie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Bez namysłu brał bym Vredesteina.Wystarczy popatrzeć na bieżnik na obie opony i od razu widać która sobie poradzi w trudnym terenie.Po za tym Vredestein to opona o kilka półek wyżej niż Taurus.Jak bym miał kupować to tak

Vredestein

Kormoran

Mitas

 

Reszta to chińczyk.

 

http://allegro.pl/opona-rol-12-4-28-vredestein-8pr-faktor-s-i5105412538.html 

 

dobra cena jak do C-330.Chociaż starszy Vredestein miał inny bieżnik taki jak STOMIL.

o taki https://www.google.pl/search?q=vredestein+c-330&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCAQsARqFQoTCLe9z7783ccCFQqNcgodKzgI9w&biw=1280&bih=891#imgrc=77mT0zGLFoZaZM%3A

opona z takim bieznikiem to super sobie radzi .

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

Jaki producent dętki na tył jest w miarę?

Muszę u siebie już zrobić podmianę bo na łączeniu wętylnicy z dętką zaczyna coraz bardziej puszczać i raz na tydzień trzeba dobijać, a i tak już ponad rok tak się bujam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie taniej do wulkanizacji i nową maszynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj