Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opony tył Ursus C-330

196 odpowiedzi na ten temat

#61 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 24 czerwiec 2011 - 18:12

Opony tył Ursus C-330 Kolego ale popatrz na bieżnik z mojego linka a z twojej galerii.Te opony mają inne bieżniki. Wrzucam fotkę mojej oponki od ciapka ma 8 lat. OPONA OPONA2 Widocznie to pęknięcie to czysty przypadek , bo rzadkość by coś takiego stało się w tej oponie tak samo od siebie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opony tył Ursus C-330 Dzisiaj, 19:54
  •  

#62 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3428 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 19:32

Opony tył Ursus C-330 nie specjalnie przeciolem ;[
bieznik troce inny bo ta opona ma z 15 lat

Polska B

#63 Share rollo29

rollo29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 19:58

Opony tył Ursus C-330 Kupuj najtańsze nie warto przepłacać za polskie laczki nie ta jakość.Ewentualnie poszukaj ruskich oponek tam nie oszczędzają na gumie.

#64 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 20:13

Opony tył Ursus C-330 Mam mitasa w zetorze na przedniej osi słaba jakość szybko się zdzierają.

#65 Share Karol0

Karol0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, elektronika, motoryzacja

Napisany 24 czerwiec 2011 - 21:36

Opony tył Ursus C-330 Dziękuję wszystkim za szybkie odpowiedzi, jutro wybieram się do agromy, zobaczę co mi zaproponują i w niedziele na giełdzie się rozejrzę

#66 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3428 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 18:15

Opony tył Ursus C-330 tez mam mitasa z przodu i nie leci tak szybko
na pewno nie zdziera sie tak jak wczesniej debica

Polska B

#67 Share malorolny

malorolny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 18:20

Opony tył Ursus C-330 A ja się nie znam ale powiem ci tak ...... jeżeli traktor albo ciągnik jak wolisz robi tylko polu to kormoran , ale jak użytkujesz go do transportu to Mitas albo Petlas .........a dlaczego to wystarczy zobaczć ile klocków jest na obwodzie im więcej tym lepiej na drodze

#68 Share Karol0

Karol0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, elektronika, motoryzacja

Napisany 27 czerwiec 2011 - 21:47

Opony tył Ursus C-330 30-ka stoi już na nowych kapciach myślałem założyć radialki ale cena (1100zł) mnie odstraszyła, zdecydowałem się na petlasa (kupiłem za 700) mam nadzieje że parę lat posłuży

#69 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 28 czerwiec 2011 - 14:32

Opony tył Ursus C-330 To się przekonasz kolego jakie w polu są śliskie .......Powodzonka.

#70 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 16:52

Opony tył Ursus C-330 sraka nie śliskie , mam je juz kawałek i wiem jakie są , opony to sa sliskie jak niemasz protektora i mielisz w miejscu , jak nie jeżdzisz dużo asfaltem to kazda bedzie długo , a jak jeździsz sporo to czy taka czy tak zaraz się będzie zcierać , przeciez to jest guma

Opus meum est

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Szudy

Szudy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 09 październik 2011 - 11:09

Opony tył Ursus C-330 witam po przerwie,ma prosbe do starszyzny,w moim/dziadków ciapku tylnie opny sa pratycznie lyse,co dalo mi znac przy wczorajszej podorywce(dobrze mówie/pisze?)
dobra,koniec OT,wiec jakie kupic najlepiej opony???budzet na komplet max 1500zl,opony maja byc nowe,i dobrze jak by wytrzymaly polowe tego co stare 25 letnie;
p.s.czemu w ciagniku bieznik tylnich opona zjada mi bardziej od wewnatrz???i czy metodami chalupniczymi udo wymienic mi sie oponke?

#72 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 09 październik 2011 - 11:22

Opony tył Ursus C-330 mozesz probowac samemu, ale to będzie męka. Odłóż kase na oponiarza i po problemie, zaoszczedzisz czasu i nerwów.

jeśli zjada Ci od wewnątrz, to albo masz za duże ciśnienie, albo jeździsz dużo po utwardzonym, albo poprostu taka opona (kartofel).

ps. nie ma 'tylnia' jest 'tylna' opona. ;)
pozdro

tu masz linka do bieżnikowanej oponki do ciapka za 600zł/szt. Ja bym raczej nie kupił takiej, ale jeśli dużo nie robisz w roku, to myśle że styknie!
http://moto.allegro....1846256560.html
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#73 Share Szudy

Szudy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 09 październik 2011 - 12:10

Opony tył Ursus C-330 dzieki za pomoc,co do zjadania mi nie chodzilo o to ze zjada opone tylko ze srodka,tylko o to ze zjada czesc opony od strony samych zwolnic;
jednak wolal bym nowe oponki,jak robic to raz a do porzadku,biednych ludzi na tanie rzeczy nie stac,a majac 15 lat do takich sie zaliczam;
co do nierównego zjadania opon,teraz po zobaczeniu nowej opony mam wrazenie ze moje opny nie równo sie zuzywaja z tego wzgledu ze nie co sie juz zuzywac;

Edytowany przez Szudy, 09 październik 2011 - 12:13.

#74 Share Mentos223

Mentos223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motocross,motoryzacja :)

Napisany 09 październik 2011 - 12:12

Opony tył Ursus C-330 Nie kupuj opony bieżnikowanej chyba że za darmo dostaniesz, ja z tej firmy kupiłem oponę w marcu to już widać pęknięcia i inne wady jak już to nowa opona P.s ja sam zbijałem opony,spuszczasz powietrze , podnosisz ciągnik bijesz młotem w oponę żeby odeszła dobre łyżki i sama schodzi :) Jak mi powiedzieli za wymianę jednej opony 50 zł to wolałem się sam mordować :rolleyes:
Polska moc :)

#75 Share Szudy

Szudy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 09 październik 2011 - 12:19

Opony tył Ursus C-330 hehe,w moim przypadku te zaoszczedzone 100zl za wymiane moge dolozyc do lepszych opon;

#76 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 09 październik 2011 - 12:21

Opony tył Ursus C-330 Ja za wymiane dwóch zapłaciłem w styczniu 40 zł
Jeśli chcesz opony które sie równo ścierają to kup radialki,wytrzymają baaaardzo długo.
Odradzam nalewki,chińszczyzne,hinduskie i tureckie,to szajs,pieniądze wyrzucone w błoto
Poszukaj używek radialnych

#77 Share IGL

IGL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 09 październik 2011 - 12:22

Opony tył Ursus C-330 na oponach nie oszczędzałbym, lepiej dołożyć do np. stomila http://allegro.pl/op...1823055696.html
trochę droższe ale zapewne lepsze od Petlasa i podobnych,
mam takie tylko że szersze w c360 i na razie wszystko ok choć mają dopiero rok więc zużycia praktycznie brak,
co do zmiany opon to łatwiej ściąga mi się właśnie tylną opone jak przednią, nic trudnego, byleby dętki nie uszkodzić

#78 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 październik 2011 - 12:27

Opony tył Ursus C-330 a idź z tymi kormoranami. jakie drogie są a ja mam baruma w t25 6 lat i trzyma aż miło a kosztowała prawie połowe mniej. http://www.oponyhurt...-28-tr-135-(r-1)-123a6.html Sąsiedzi mają takie i widać że dobre są te opony sam mam tej marki tylko że przednia B)
Mój Wladimirec podbija świat

#79 Share skrzynia662

skrzynia662

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo
    mechanik

Napisany 09 październik 2011 - 12:32

Opony tył Ursus C-330 http://allegro.pl/op...1835614812.html ja ci polecam te petlasa tylko jak ja ja miałem na swoim ciagniku dawniejszym nowe sam kupywałem je to one sa bardzo miękkie jak przypiełem rozrzutnik 1 osiowy 8T to mocno sie uginały inaczej przysiadały ja na nie nie narzekałem juz nie mam tego ciagnika ale jeżdziłem na nich 3 lata to żadnych pęknięc nie było

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Tomekrolnik

Tomekrolnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 październik 2011 - 12:40

Opony tył Ursus C-330 Ja także polecam barumki ;)