Polecane posty

zetor10045    13

Ja w c330 mam chińskie opony i już jedna 4 sezon druga jest rok nowsza i jak do tej pory nie zauważyłem na nich jakiś ogromnych pęknięć, nie widać nawet dużego zużycia, a 30 ma prace co dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

witam chcę kupić nowe 12.4x28 do mojej c330 opony firmy petlas są one po 560zł co powiecie o tej marce opon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

petlasa mam w przyczepie idzie 3 rok i na razie bez zastrzeżeń ` :)

 

trzeba już pomyśleć o oponach do 330 bo dętkę widać gdzieniegdzie :):) chciałem radialne ale teraz już nie robią 12,4R28 :) jedynie ze wschodu dnieproshina za ok 850

albo zwykłe kormoranki za 750 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

też właśnie myślę o nowych oponkach do 330 i wybiorę chyba petlas traktor długo nie pochodzi znaczy się ciągnik jest sąsiada ale on już długo nie pociągnie na gospodarstwie ma swoje lata nie chce mu się już więc chyba ciągnik przepisze na mnie . te opony mogę dostać po 560zł/szt i 90zł przesyłka przy 2szt wyjdzie mnie to 1210zł myślę że na parę ładnych lat starczą przecież to nie nowy jd że jedzie 60km/h i musi mieć super przyczepność na lodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0    3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamc330    142

Z allegro nie kupuj żadnych,ja kupiłem kiedyś przednie do ciapka to po 3 miesiącach popękały ;[ .Lepiej idź do Agromy, i najlepsze to radialne :D


Massey Ferguson 255
Ursus C-330 + Tur1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Dokładnie.Najlepsze to STOMIL-OLSZTYN i nie z allegro tylko z Agromy lub jakiegoś sklepu.Najlepiej to taką kup z takim bieżnikiem.Ich już nie produkują ale czasem mają gdzieś zapasy , więc warto poszukać , ja je mam i jestem zadowolony bardzo. http://moto.allegro.pl/opona-12-4-32-stomil-nowa-i1676629961.html

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

bedziesz zadowolony dopuki nie zacznie sie rozlazic, zobacz zdjecie w mojej galerji

ja polecam mitasa, miekka wysoki bieznik, ew. petlas


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Kolego ale popatrz na bieżnik z mojego linka a z twojej galerii.Te opony mają inne bieżniki. Wrzucam fotkę mojej oponki od ciapka ma 8 lat. OPONA OPONA2 Widocznie to pęknięcie to czysty przypadek , bo rzadkość by coś takiego stało się w tej oponie tak samo od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

nie specjalnie przeciolem ;[

bieznik troce inny bo ta opona ma z 15 lat


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Kupuj najtańsze nie warto przepłacać za polskie laczki nie ta jakość.Ewentualnie poszukaj ruskich oponek tam nie oszczędzają na gumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0    3

Dziękuję wszystkim za szybkie odpowiedzi, jutro wybieram się do agromy, zobaczę co mi zaproponują i w niedziele na giełdzie się rozejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

tez mam mitasa z przodu i nie leci tak szybko

na pewno nie zdziera sie tak jak wczesniej debica


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny    0

A ja się nie znam ale powiem ci tak ...... jeżeli traktor albo ciągnik jak wolisz robi tylko polu to kormoran , ale jak użytkujesz go do transportu to Mitas albo Petlas .........a dlaczego to wystarczy zobaczć ile klocków jest na obwodzie im więcej tym lepiej na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0    3

30-ka stoi już na nowych kapciach myślałem założyć radialki ale cena (1100zł) mnie odstraszyła, zdecydowałem się na petlasa (kupiłem za 700) mam nadzieje że parę lat posłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

sraka nie śliskie , mam je juz kawałek i wiem jakie są , opony to sa sliskie jak niemasz protektora i mielisz w miejscu , jak nie jeżdzisz dużo asfaltem to kazda bedzie długo , a jak jeździsz sporo to czy taka czy tak zaraz się będzie zcierać , przeciez to jest guma


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szudy    0

witam po przerwie,ma prosbe do starszyzny,w moim/dziadków ciapku tylnie opny sa pratycznie lyse,co dalo mi znac przy wczorajszej podorywce(dobrze mówie/pisze?)

dobra,koniec OT,wiec jakie kupic najlepiej opony???budzet na komplet max 1500zl,opony maja byc nowe,i dobrze jak by wytrzymaly polowe tego co stare 25 letnie;

p.s.czemu w ciagniku bieznik tylnich opona zjada mi bardziej od wewnatrz???i czy metodami chalupniczymi udo wymienic mi sie oponke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

mozesz probowac samemu, ale to będzie męka. Odłóż kase na oponiarza i po problemie, zaoszczedzisz czasu i nerwów.

 

jeśli zjada Ci od wewnątrz, to albo masz za duże ciśnienie, albo jeździsz dużo po utwardzonym, albo poprostu taka opona (kartofel).

 

ps. nie ma 'tylnia' jest 'tylna' opona. ;)

pozdro

 

tu masz linka do bieżnikowanej oponki do ciapka za 600zł/szt. Ja bym raczej nie kupił takiej, ale jeśli dużo nie robisz w roku, to myśle że styknie!

http://moto.allegro.pl/opony-opona-bieznikowana-ursus-12-4-28-c-330-c330-i1846256560.html


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szudy    0

dzieki za pomoc,co do zjadania mi nie chodzilo o to ze zjada opone tylko ze srodka,tylko o to ze zjada czesc opony od strony samych zwolnic;

jednak wolal bym nowe oponki,jak robic to raz a do porzadku,biednych ludzi na tanie rzeczy nie stac,a majac 15 lat do takich sie zaliczam;

co do nierównego zjadania opon,teraz po zobaczeniu nowej opony mam wrazenie ze moje opny nie równo sie zuzywaja z tego wzgledu ze nie co sie juz zuzywac;

Edytowano przez Szudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Nie kupuj opony bieżnikowanej chyba że za darmo dostaniesz, ja z tej firmy kupiłem oponę w marcu to już widać pęknięcia i inne wady jak już to nowa opona P.s ja sam zbijałem opony,spuszczasz powietrze , podnosisz ciągnik bijesz młotem w oponę żeby odeszła dobre łyżki i sama schodzi :) Jak mi powiedzieli za wymianę jednej opony 50 zł to wolałem się sam mordować :rolleyes:


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szudy    0

hehe,w moim przypadku te zaoszczedzone 100zl za wymiane moge dolozyc do lepszych opon;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj