Skocz do zawartości

Zdjęcie

Osprzęt do ładowarki/ ładowacza

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 22 luty 2010 - 13:27

Osprzęt do ładowarki/ ładowacza Niedawno zalozyłem tura do swojego jaska i teraz zastanawiam sie nad odpowiednim krokodylem do niego.Chodzi mi głownie jaka szerokosc bedzie odpowiednia tak zeby nie przeciazac ciagnika a glownie to przedniego mostu.Czy 1.6m wystarczy bo mi sie wydaje ze 2m krokodyl bedzie za duzy.
Moj ciagnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Osprzęt do ładowarki/ ładowacza Dzisiaj, 10:59
  •  

#22 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 22 luty 2010 - 14:47

Osprzęt do ładowarki/ ładowacza Jesli zawiesisz mu z tyłu konkretny argument, to nie powinien miec problemu z dwumetrowym. Tylko wtedy bedą niebezpieczne naprężenia na skrzyni biegów, chyba że masz rame od ładowacza aż po tylne zwolnice. Ja tak miałem w 3350. Moim zdaniem nie powinno byc problemu z obciazeniem osi. Oby tylko ładowacz szybko podnosił takie cieżary. Poza tym zawsze możesz "dawkowac" materiał który ładujesz i mniej nabierać.
Warfama ma ciekawą ofertę osprzętu do ładowaczy i ładowarek.
DEZERTER

#23 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 luty 2010 - 15:20

Osprzęt do ładowarki/ ładowacza @Szczewko, 1,6m albo 1,8m będzie optymalny :P nie ma co przesadzać z obciążeniem...

Może coś takiego, za bardzo nie podoba mi się umiejscowienie siłowników, ale nie zawsze się ma to co się lubi..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 22 luty 2010 - 17:58

Osprzęt do ładowarki/ ładowacza Własnie turam mam przelozonego od 3350 a mocowania ida az pod tylne zwolnice.Tak porownałem do łyżki ktora posiadam to chyba zdecydujemy sie na 160cm. Nie chce go za bardzo przeciazac ,po drugie krokodyl 2m kosztuje sporo wiecej niz 1.6m,po trzecie gnoj bede ladował max 4 dni w roku wiec nie ma co przesadzac. Nad obciazeniem tylnim wlasnie pracuje,cos w granicach 800 kg chce zmontowac plus odwazniki na kola po 150kg na strone powinno zalatwic sprawe stabilnosci.

Mozecie mi podpowiedziec jakiej firmy kupic krokodyla bo na allegro jest sporo tego z duza rozbierznoscia cen i nie wiem za bardzo na co zwrócic uwage przy zakupie.

#25 Share rolnik1982

rolnik1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 07:12

Osprzęt do ładowarki/ ładowacza Krokodyle solidnie wykonane, o bardzo ładnym kształcie robi firma TUR z Biedaszek, oddział Warfamy to jest. Zajmują się osprzętem już mnóstwo lat. Posiadają korkodyle do ładowaczy i duże do ładowarek specjalnie. Wujek w ładowarce JCB ma Krokodyla dużego właśnie z Biedaszek i chwali go sobie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Darkos

Darkos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 22:48

Osprzęt do ładowarki/ ładowacza Chciałbym podłączyć się pod temat. Potrzebuję łyżki 2,20m, chwytaka do bel i krokodyla 1,40-1,60 na dwa siłowniki. Osobiście podoba mi się chwytak z metal-fachu, a jeśli chodzi o krokodyl to budową zainteresował mnie mandam i ursus (warfama), ale nie wiem jak jest z ich trwałością. Co moglibyście mi polecić? Mogą być też inne firmy.