Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 7245 - podnośnik

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 18:42

Zetor 7245 - podnośnik Witam . Mam problem ze swoim Zetorkiem ponieważ sam się podnosi podnośnik jak w ciągniku zwiększa się obroty . Na początku dawałem sobie z tym rade ponieważ wystarczało w odpowiednim miejscu ustawić wajchę od podnośnika a teraz nawet to nie skutkuje . A i dodam jeszcze że podnośnik zaczyna opadać gdy włacza sie hydraulikę np. przy wywrocie przyczepy . Proszę o radę czym to może być spowodowane ?????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 7245 - podnośnik Dzisiaj, 07:08
  •  

#2 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 20:04

Zetor 7245 - podnośnik ale podnosi na samą górę? czy tak skacze?

#3 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 20:28

Zetor 7245 - podnośnik A masz w nim pomocniczy podnośnik wspomagający?? u mnie podobnie było w 7745 .
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#4 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 20:57

Zetor 7245 - podnośnik Mam podnośnik wspomagający , a podnośnik podnosi się na samo górę bez obciążenia

#5 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:36

Zetor 7245 - podnośnik Ja bym powiedział ze masz to co ja w 7745 bo miałem podobnie i poszło mi to w środku co jest pod kabiną z podnosnikiem cały ten układ mi poszedł podobnie było i przy okazji mi to popsuło wspomagający siłownik musiałem wtedy zabulić 700 zł za to wszystko wraz z robocizno. Ale może akurat to nie to jest trzeba mieć nadzieje że nie to tylko coś mniejszego .
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#6 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 10:27

Zetor 7245 - podnośnik zapytałem wczoraj wujka, który trochę naprawia zetorów(tak przy okazji bo gadaliśmy o zetorach i ich hydraulice bo muszę u siebie pompę wymienić)
mówił że wielce prawdopodobne że rozdzielacz ma trochę dosyć, bo albo się tam powyrabiały jakieś tam sprężynki w zaworach, albo coś się zawiesiło bo np miałeś olej zanieczyszczony
tak czy siak będzie trzeba tam zajrzeć, czytaj odkręcić podłogę w kabinie i zdjąć pokrywę hydrauliki (która do lekkich nie należy)
jeśli byłbyś zainteresowany (napisz na privie) to mogę ci skany zeszytu napraw podesłać z rozdziału o hydraulice (co jak odkręcać itd)choć zdaje się ze gdzieś tu na forum chyba są jakieś takie materiały
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share jezynek5211

jezynek5211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszystko , co ma kola

Napisany 14 listopad 2009 - 17:03

Zetor 7245 - podnośnik a moze olej wlałeś baaardzo gęsty
I LOVE YOU, @BICZYSS :*

#8 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 19:08

Zetor 7245 - podnośnik Oleju jeszcze nie dolewałem ani nie wymieniałem od kąd go kupiłem a dokładnie od 2 lat , a olej ma ciemno-błękitno barwę.

#9 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 10 grudzień 2009 - 23:32

Zetor 7245 - podnośnik a ja mam inny problem a mianowicie mój podnośnik opada... i to nie oto chodzi ze tłok jest nieszczelny czy coś bo jak go zostawię to 3ma i tydzień i nie upuści tylko jak jadę ciągnikiem to dźwignia podnośnika mi sama wędruje na dół:/ i tam na regulacji tej śruby dociskowej na tym torze mam na maksa dokręcone i wraz mi leci.... co zrobić?

#10 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 23:42

Zetor 7245 - podnośnik Mam podobnie od dawna i do jazdy blokuję tym regulowanym ogranicznikiem skoku dźwigni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 15:57

Zetor 7245 - podnośnik W miejscu gdzie ta sprężyna styka się z tym półksiężycem powinne być specjalne podkładki, u mnie się wydarły i ta dźwignia podobnie opadała.Ja wyciołem dwa krążki ze skóry, odpowiednio dokręciłem i trzyma, a ogranicznik też jest pomocny.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.