Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modyfikacje TURa w C-330

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mareknh

mareknh

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 16:41

Modyfikacje TURa w C-330 Witam. Zakładam ten temat, aby dowiedzieć się jakie są wasze opinie na temat takiej modyfikacji TUR jak na rysunku. Potrzebuję go przerobić do bel, tak aby układać 4 warstwy bel 120 oraz żeby było poziomowanie. Myślałem nad czymś takim:
http://hyy.pl/images/48TUR_1.bmp
Co Wy na to? Zda to egzamin? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Modyfikacje TURa w C-330 Dzisiaj, 02:08
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 17:17

Modyfikacje TURa w C-330 Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> C-330 z turem

Ja nie robiłem aby wyżej podnosił bo nie mam takiej potrzeby. U mne bel nei ładuje bo ichnie mam ale czasem widlak sie przydaje :P

Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Ursus C-330
Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> C-330 z turem

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share Pawel328

Pawel328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 17:25

Modyfikacje TURa w C-330 poziomowanie może być :P ale te nowe mocowanie siłownika moim zdaniem nie będzie pasować ponieważ spójrz na tą podstawę czy to jest ramie na którym osadzony jest siłownik > nie podniesiesz tak wysoko bo tam u góry masz już ograniczenie i chcesz tam zacząć montować samo poziom . Nie wiem czy mnie zrozumiesz ale starłem się jak najlepiej wyjaśnić :P
Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 17:38

Modyfikacje TURa w C-330 Ktoś ma dospawane trzecie mocowanie na wysięgniku. Poszukaj w galerii.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Kali

Kali

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:17

Modyfikacje TURa w C-330 Też próbowałem i jest problem, zapiera podnoszone ramię o słupki mocowane do ciągnika.Odłącz siłowniki i podeprzyj widły w maksymalnym uniesieniu i będziesz widział o co zapiera.Ja poziomowanie mam zrobione przy pomocy prostowodów, wykonanie własne, ale wyglądają jak fabryczne.

#6 Share mareknh

mareknh

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:17

Modyfikacje TURa w C-330 @Pawel328 Rozumiem o co Ci chodzi, mam zamiar wyciąć tamto mocowanie, ponieważ nie chcemy na razie kupować TURa do TD. A potrzebne nam 4 warstwy no i poziom byłby dobry. Mógłbym zrobić prostowody tak jak @andrzej2110, ale może w przyszłości założymy 2 sekcję i poziom będzie już z głowy.

#7 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:35

Modyfikacje TURa w C-330 Do drugiej sekcji i tak będziesz przerabiał prostowody.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share mareknh

mareknh

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:43

Modyfikacje TURa w C-330 To tylko bym skrócił te co by były i bym siłowniki przymocował. Mam jeszcze czas na myślenie, bo przeróbkę planujemy z tatą na styczeń-luty. A może jeszcze inne pomysły macie? Może nie przerabiać siłownika, tylko przedłużkę zrobić? @Kali, chyba zrobię tak jak mówisz, odepnę siłowniki i wedy wszystko będzie widać.