Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór prasy zmienno-komorowej

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD
    Też motoryzacja troche szkoła i wiele, wiele innych rzeczy...

Napisany 08 listopad 2009 - 12:57

Wybór prasy zmienno-komorowej W tym roku mieliśmy kupic nową prasę zmienno-komorową Classa lub JD ale wypadły nam wydatki i to spore...więc trzeba będzie rezygnowac z nowej bo to wydatek rzędu 140 tyś...a na sipme niestety już nie możemy patrzeć...
Najlepiej jaką wybrac używaną prasę do 40 tyś i gdzie można spotkac takie prasy bo w naszej okolicy nie ma takich miejsc...i na co trzeba szczególnie zwracac uwage przy zakupie...a i jeszcze jedno najlepiej jak by mniała rotor
A czy taka prasa sie opłaca do robienia 1700 bel rocznie????
Z góry dzięki za odpowiedzi...
Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybór prasy zmienno-komorowej Dzisiaj, 23:23
  •  

#2 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty , no i kobiety

Napisany 08 listopad 2009 - 14:13

Wybór prasy zmienno-komorowej kolego polecam serwis internetowy agrotrader.pl lub techagra.pl tam może znajdziesz prasę
.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD
    Też motoryzacja troche szkoła i wiele, wiele innych rzeczy...

Napisany 08 listopad 2009 - 15:51

Wybór prasy zmienno-komorowej dzięki za podpowiedz...
Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

McHale na Targach FERMA zobacz »

•  

#4 Share kalol

kalol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 19:43

Wybór prasy zmienno-komorowej W tym roku zakupiłem prasę krone kr 10-16 za 37 tys netto. Rok produkcji 1996, rotor, komputer, rotor, noże, owijanie siatką, szerokie opony, wyrzutnik bel i smarowanie łańcuchów. Robię rocznie ok 800 bel (głównie słoma). Ogólnie jak szukałem prasy w woj podlaskim to było bardzo ciężko znaleźć cokolwiek co mógłbym od razu znaleźć i zaczepić i pojechać na pole. Większość oglądanych przeze mnie pras było jak dla mnie w opłakanym stanie... Na pewno o tym zdecydował czas kiedy tej prasy szukałem (początek lipca) więc wszyscy co chcieli już się zaopatrzyli w prasy (chodzi głównie o hodowców bydła). Chciałem mieć stałokomorową Krone kr 125 lub 130 do słomy, padło na zmiennokomorową i nie żałuję:P

Co do czy się opłaca kupić używaną żeby robić ok 1700 bel rocznie to jak najbardziej warto kupić, ze względu na to iż nie zawsze sąsiad czy firma oferująca usługi będzie mieć czas aby usługę wykonać. Sam wiem po sobie jak to jest...