Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przewody hydrauliczne

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2010 - 18:48

Przewody hydrauliczne A miałem dobre chęci z poradą adaptacji tego przewodu :D,bo zdaję się że narzekałeś na oryginalne.Sorry, na paliwo,bo przewody są superrrrr.
P.S.Jednego nie rozumiem,po co zakładałeś nowe części do tej łady,skoro stare były dobre?Czy tylko dlatego ze jak piszesz,byłeś młody.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przewody hydrauliczne Dzisiaj, 03:34
  •  

#22 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 18:54

Przewody hydrauliczne Nie no naprawde dzięki za radę i sorki za ten żarcik wyżej, tak szczerze to przeglądałem galerie belarusa i są ta nawet konkretne te przewody ( poważnie te gumowe przewody wytrzymują cały żywot mtz-ta?) al to musi być na wymiar bo potem nie ma jak położyć tego :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2010 - 19:03

Przewody hydrauliczne Przewód wykonany jest z tworzywa.Po 20 latach sprzedałem ciągnik na oryginalnych przewodach paliwowych i tylko dlatego uważam że są niezłe,być może dlatego ze to stara dobra robota.Nie wiem jak wygląda przewód w r3,ale myślę że zawsze można to czymś zastąpić.Jeśli przewód w MTZ jest za długi to proponuję użyć noża i go skrócić.W wypadku zbyt krótkiego,zawsze można kupić dwa i je połączyć.W takie oto proste sposoby można dorobić przewód na wymiar :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 21:59

Przewody hydrauliczne stare przewody do MTZ były dobre a nowe wyskakują z zakuć, ale takie przewody można kupić orginalne z ciężarówek lub zakuć w zakładzie gdzie zajmują się chydrauliką siłową. Ja założyłem do Bizona bo miałem problem z rurkami i parę lat spokoju już jest a z rurkami to praktycznie co roku któraś pękła