Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmtrac804WD

farmtrac804WD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 11:32

Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1 A dokładnie czy ktoś zna sposób na szybkie odblokowanie szybkozłaczy hydraulicznych chodzi o to aby w miarę szybko przepiąć z chwytaka do bel na krokodyl i odwrotnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1 Dzisiaj, 14:20
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 11:39

Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1 Skoro jest temacik o ładowaczu metalfachu t-229/1 miałbym prośbę jakby ktoś to sprawdził czy masa podana przez producenta 540kg to masa samego wysięgnika czy wysięgnika z mocowaniem na ciągniku?

#3 Share farmtrac804WD

farmtrac804WD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 13:03

Skoro jest temacik o ładowaczu metalfachu t-229/1 miałbym prośbę jakby ktoś to sprawdził czy masa podana przez producenta 540kg to masa samego wysięgnika czy wysięgnika z mocowaniem na ciągniku?

Sprawdzałem na tabliczce znamieniowej i 540 kg waży sam wysięgnik...

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 16:07

Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1 To prawie tyle co i tur 6 z Biedaszek który to podobno jest tak strasznie ciężki ;

#5 Share Karol850

Karol850

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 16:43

Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1 Czesc.
Jak masz krokodyla zamknietego to sproboj wylaczyc ciagnik i delikatnie ruszyc yostikiem zeby poluzowac szybkozlacza.Tak samo zrob przy podlaczaniu.

#6 Share farmtrac804WD

farmtrac804WD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 17:23

Czesc.
Jak masz krokodyla zamknietego to sproboj wylaczyc ciagnik i delikatnie ruszyc yostikiem zeby poluzowac szybkozlacza.Tak samo zrob przy podlaczaniu.

też tak robiliśmy :P a w jakiej pozycji mają być siłowniki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 17:47

Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1 W tym z mrągowa to jak odpinam zamknietego krokodyla to jedna złaczka wychodzi lekko natomiast zeby odczepic 2 to machnę wajchą od zamykania góra-dół na wlaczonym silniku i rowniez lekko schodzi. Spróbuj moze u ciebie tez to zadziała
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#8 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 19:54

Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1 Jak ja przeczepiam/odczepiam osprzęt to gaszę ciągnik przekręcam kluczyk (żeby dochodził prąd do 3 sekcji) poruszam yostikiem i ciśnienie w siłowniku 3sekcji "zeruje się" :P i nie ważne w jakiej pozycji jest siłownik czy cały ładowacz Ja tak robiłem w w polskim i zachodnim ładowaczu i jest OK :P
:)

#9 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 11:59

Problemy z ładowaczem czołowym Metal-fach HERKULES T-229/1 Ja robię tak jak kolega wyżej (na zamkniętym krokodylu)jak raz tak nie zrobiłem to podczas zapinanie krokodyla nie działała 3 sekcja bo nie można było dokręcić szybko-złączek i nie podawało oleju ,dopiero pomogło odkręcenie węża(przy siłowniku) i upuszczenie oleju i wtedy szło dokręcić szybko-złączkę i krokodyl zaczął działać , mam ładowacz STOLL
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#10 Share Ferdas1

Ferdas1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 20:20

W tym z mrągowa to jak odpinam zamknietego krokodyla to jedna złaczka wychodzi lekko natomiast zeby odczepic 2 to machnę wajchą od zamykania góra-dół na wlaczonym silniku i rowniez lekko schodzi. Spróbuj moze u ciebie tez to zadziała

to warto kupic tego ładowacza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 19 sierpień 2011 - 23:05

Jak ja przeczepiam/odczepiam osprzęt to gaszę ciągnik przekręcam kluczyk (żeby dochodził prąd do 3 sekcji) poruszam yostikiem i ciśnienie w siłowniku 3sekcji "zeruje się" :P i nie ważne w jakiej pozycji jest siłownik czy cały ładowacz Ja tak robiłem w w polskim i zachodnim ładowaczu i jest OK :P

ja robię tak samo. krokodyla przeważnie odczepiam zamkniętego, a chwytak w dowolnej pozycji. przez poruszanie yostikiem(z włączoną 3 sekcją) przy zgaszonym ciągniku spuszczasz ciśnienie z euro na 3 sekcję. tylko najgorzej czepiać jak gorąco grzeje słońce bo w chwytaku, albo krokodylu olej w przewodach się rozszerza i blokuje końcówki. :D :D
KPK Komurun Team