Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus 952

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share lindus

lindus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 19 wrzesień 2010 - 11:23

Belarus 952 W ten wekkend miałem możliwość pogmerania w ustawieniach obrotomierza w naszym Belarusie, niestety schemat nie pasuje do typu obrotomierza zamontowanego w naszym ciagniku. U nas obrotomierz pokazuje podczas postoju motogodziny a podczas jazdy prędkość. Dodatkowo próbując go ustawić zauwazyłęm ze 7 wartości które trzeba ustawić z któych pierwsze 4 odpowiedzialne są prawdopodobnie za rodzaj silnika, nastepna wartość to promień toczny i ostatnie dwie odpowiadające za ilość zazębień.
Postaram się dorzucić później zdjęcie obrotomierza, może ktoś ma podobny model.
Pozdrawiam.

licznik.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 952 Dzisiaj, 05:57
  •  

#42 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 18 październik 2010 - 16:32

Belarus 952 witam.mam taki problem w swoim belarusie 920.3 z 2007r.otoz dzisiaj zaczelo mi cos strzelac i szarpac w tylnym moscie podczas jazdy ze skreconymi kolami,na wprost wszystko jest ok ale podczas skrecania to idzietak jaakby mial blokade zaloczana bo bo"chce"isc mprost i tak szarpie, mokrej trawie podczas cofania po luku zalowazylem ze jedno kolo troszke buksuje .czy ktos mial cos podobnego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 18 październik 2010 - 18:26

Belarus 952 co prawda mam mtz 82 z 87 r ale jak to ten sam typ blokada na linkę pod kierownica z lewej to mi pękła sprężynka przy kolumnie i nie odbijała czyli po prostu blokada włączona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share kamil181293

kamil181293

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 08 marzec 2013 - 17:08

Belarus 952

Czy w tej wersji ciągnika jest siłowe opuszczanie podnośnika? Jesli tak to jak to jak to zrobić?

chyba nie ale w mtz 82 było ^^

Dodaj odpowiedź