Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tani ciągnik głównie do prasy zwijającej??

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 maj 2010 - 09:31

Tani ciągnik głównie do prasy zwijającej?? wygląd to kwestja gustu więc coś, co dla kogoś wygląda jako tako dla innego bedzie szrotem. Za 18 tys rewelacji nie będzie myśle że koło 25-30 tysięcy można już coś wmiare kupic ale też nie cudo. Kumpel kupił np jd 2140 4 wd 83 rok za 23 plus jakies tam drobne wydatki wyszedł go 25 jak na ten rok ciagnik ok opony spoko. Co do części to są legendy te ciągniki po pierwsze tak szybko sie nie psuja (oczywiście zalezy od stanu) po drugie zrobione sa z lepszych materiałów niż ursusy czy zetroy z podobnych lat.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tani ciągnik głównie do prasy zwijającej?? Dzisiaj, 02:57
  •  

#42 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 15 maj 2010 - 13:42

Tani ciągnik głównie do prasy zwijającej?? jak do prasy to wygodny jest Ford Eskort, lub Ursus 1014. Najlepiej jakiś ze wspomaganiem lepiej się nawraca na uwrotnikach, między rzędami jak trzeba no i mało pali przy tym, a obroty ma dobre na kardan + wygodne siedzenie B)

#43 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 15 maj 2010 - 14:16

Tani ciągnik głównie do prasy zwijającej?? A myślałeś o Mf 690? bo ja własnie tez planuje kiedys kupic coś do prasy i tak sie przymierzam ku niemu. Akurat teraz mało tego na allegro ale ciagniczek bardzo ciekawy, bardzo ekonomiczny w porównaniu do ursusa/zetora no i komfort o niebo lepszy;) a co do 4x4 to w takiej kasie to lepiej dać sobie spokój bo nawet jak cos znajdziesz to coś z nim nie tak bo wątpie zeby ktos w pełni sprawy ciagnik sprzedawał za tak mała kase;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share henry14

henry14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 16 maj 2010 - 10:33

Tani ciągnik głównie do prasy zwijającej?? Nie wiem może zetor 7211 tak zwana kaczka B) POZDRO

#45 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 22 maj 2010 - 10:04

Tani ciągnik głównie do prasy zwijającej?? henry zetora 7211 mam i jest za słaby... MFa nie chce jak patrzę na sąsiadów jak się z nimi męczą to aż mi ich jest żal...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 22 maj 2010 - 13:17

Tani ciągnik głównie do prasy zwijającej?? no to zetor/ursus 8011(8111)/c-385(912) tylko te ciągniki wchodzą w grę z tego co widzę w temacie :rolleyes:

Dodaj odpowiedź