Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co mam robic dalej?

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 21:32

Co mam robic dalej? Panowie. Trochę rozsądku-czy na prawdę, myślicie że za sprzedane prosiaki od 6 loch można szukać zysku??? Mamy 15 i co rok odchowujemy 30-40 tuczników (dlaczego tak mało?-bo chlewnia jest w trakcie remontu) i mówiąc szczerze to nie ma na tym kokosów-owszem-żebym odchował od 15 macior wszystkie tuczniki, wtedy wyszła by na czysto ta średnia krajowa miesięczna pensja, ale nie przy tak znikomej produkcji. Chyba że odsadzałby po 25 szt rocznie w co szczerze wątpię przy tak niewielkiej koncentracji produkcji. I niech tylko w końcu zrobimy więcej miejsca to nie będzie mowy o sprzedaży warchlaków-wtedy tylko cykl zamknięty przynajmniej nie ma nigdy problemów ze sprzedażą, bo nie ma się co zachwycać koniunkturą tegorocznej wiosny (280 zł SZTUKA), gdy jeszcze rok wcześniej woziliśmy je po kilka razy na targowiska i za 20 kg płacono po 35 zł szt... tak tak-i nie wiadomo jak szybko znów się to powtórzy...oby nie prędko...
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co mam robic dalej? Dzisiaj, 21:47
  •  

#22 Share Piotrek6911

Piotrek6911

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 14:38

Co mam robic dalej? Spodobał mi się pomysł żeby trochę zainwestować w bydło opasowe, wiecie może jakie są teraz ceny dorosłych byków bo mam jednego z 600 kg, i jakie są ceny małych cielaków?

#23 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 17:04

Co mam robic dalej? Jaka jest u was obecnie cena za byki ?? - Agrofoto.pl Forum - strona 23 tu masz temat o cenie byków.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 17:17

Co mam robic dalej? Cena zależy od regionu są rożne. Za takiego byka kolo 800-850kg myślę ze z 5tys byś lekko miał a ceny młodych tez są różnią zależy ile wazy i jaka rasa nawet i po tysiąc złotych za sztukę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share marian892

marian892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 18:24

Co mam robic dalej? Ale żeby wziąć za byka 4 tyś to nie takie proste :P kurde ja też byłem takim optymistą. Ale dla odważnych świat należy