Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niekończąca się opowiesć

287 odpowiedzi na ten temat

#281 Share lukasz23

lukasz23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 28 luty 2013 - 21:50

Niekończąca się opowiesć Witam wszystkich urzytkownikow MTZ-etów , mam takie cudo z 84r w sportowej kabinie aby głowy nie rozbijać przy wymianie opon założyłem 16,9/38 ,i za jednym zamachem poprawiłem dwie żeczy , nie obijam głowy i zwiększyłem uciąg ,wolałbym nim pryskać niż c360 orać .Tylko nie wiem czy bym w ruskim wytrzymał 8h dziennie 5dni w tygodniu 12 miesięcy .Tylko pracując tyle godzin można zainwestowć w lepszy (wygodniejszy )sprzęnt .Jak kogoś stać na zachodni sprzęt to niech go kupuje . Nie trzeba wcale zaraz naskakiwać że ktoś kupił ruskiego ,akurat taki był mu potrzebny żyjemy w wolnym kraju . B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niekończąca się opowiesć Dzisiaj, 12:38
  •  

#282 Share Peron

Peron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 19 marzec 2013 - 18:49

Niekończąca się opowiesć To może i ja się wypowiem o MTZ. Oprócz MTZ mam MF 6180 i nowego Agrotrona m600. Te zachodnie wiadomo - bajka i komfort. Ale tego s...na MTZa uwielbiam. Zarzygany cały, ale lejesz i jedziesz. Dużo napraw samemu można wykonać, części tanie i na telefon dostępne. Nie sprzedaję go, bo wezmę za niego grosze. To jest ciagnik na trudne czasy, to ciągnik na czarną godzinę:)

#283 Share Sebek24810

Sebek24810

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Maszyny rolne

Napisany 22 marzec 2013 - 21:36

Niekończąca się opowiesć Powiem kilka słów na ten temat MTZ, belarus itp. to jak każdy ciągnik z wadami i zaletami. Jest dosyć tani jak na te czasy i także tani w naprawie, ale usterki są tak częste jak deszcz w roku. Sądzę że to ciągnik dla ludzi z grubym portfelem :)

#284 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 22:01

Niekończąca się opowiesć Nie, nie z grubymi portwelami, tutaj akurat jest to ciagnik dla ludzi o mocnych nerwach, wielkiej cierpliwosci i uje****nych w smarach wiecznosci... ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#285 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 11:21

Niekończąca się opowiesć

Powiem kilka słów na ten temat MTZ, belarus itp. to jak każdy ciągnik z wadami i zaletami. Jest dosyć tani jak na te czasy i także tani w naprawie, ale usterki są tak częste jak deszcz w roku. Sądzę że to ciągnik dla ludzi z grubym portfelem :)

A tak z ciekawości to na jakiej podstawie oparłeś swoją teorię?
KPK Kumurun Team

#286 Share new_profil_luki21

new_profil_luki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1236 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, metaloplastyka

Napisany 23 marzec 2013 - 18:04

Niekończąca się opowiesć Mój kuzyn też tak użytkuje MTZ i T-25 że wyglądają jak zwłoki. Na początku trzeba trochę cierpliwości i wytrwałości ale jak już się wszystko porobi to nic się nie dzieje. Z mojej hydrauliki się lało jak z kranu jak lałem olej hydrauliczny po czym nic nie uszczelniając zalałem przekładniowy i jak ręką odjął.

KPK KUMURUN TEAM

#287 Share mad

mad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 23 listopad 2015 - 09:19

Niekończąca się opowiesć Ile może być warty mtz 82 w małej kabinie. 85 rok, silnik podobno trochę już ciągnie olej (tylko co oznacza to trochę) skrzynia wygląda na zdrową, wspomaganie na orbitol. Z zewnątrz brak błotników i cieknący. Posiada papiery. Facet chciałby 8tyś, ile może kosztować remont silnika?

Edytowany przez mad, 23 listopad 2015 - 09:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#288 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 23 listopad 2015 - 19:06

Niekończąca się opowiesć

Zależy co będzie do zrobienia w silniku ale tak 4 tyś to już pewnie kapitalny remont by zrobił. Może się okazać, że wystarczy mu pierścienie wrzucić i przestanie olej wciągać.

Jakie ma ciśnienie smarowania? Jak pracuje? Równo czy plewi? Jakie oponki? Jakie akumulatory? Jak za 8 to domyślam się, że zajechany raczej. 

Dodaj odpowiedź