Skocz do zawartości

Zdjęcie

Młóto woj. łódzkie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 18:20

Młóto woj. łódzkie Jak co roku planuje zakupić młóto bo są po nim znaczne przyrosty mleka ale mój dotychczasowy dostarczyciel zwinął interes... :) Pytanie do was znacie jakiś zaufanych ludzi którzy trudnią się przywozem młóta w woj. łódzkim?? Rozchodzi mi się o to by to młóto było dobrej jakości a nie jak kiedyś gość mi przywiózł że 3/4 wody w nim było... Prosiłbym o pomoc

P.S. Jeżeli temat jest w złym temacie to proszę o jego przeniesienie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Młóto woj. łódzkie Dzisiaj, 23:17
  •  

#2 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 18:55

Młóto woj. łódzkie A z jakiego browaru brałeś??? Zapisz się w browarze na młóto a do przewozu zatrudnij jakąś firmę transportową po co ci pośrednicy?? My za 8 warek z perły płacimy coś ponad 1100zł a wcześniej przez pośrednika 2200 za znacznie mniejsze ilości

#3 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 19:25

Młóto woj. łódzkie A kupował może ktoś z was suszone młóto? Jak to wychodzi cenowo tona?

#4 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 21:50

Młóto woj. łódzkie Zawsze z Tyskiego było brane i zawsze brałem jedną przyczepę a drugą sąsiad to płaciliśmy po 900zł to maks z transportem oczywiście... ile było na przyczepie to już nie wiem... poszukuje właśnie kogoś kompetentnego który przywiezie na miejsce młóto dobre jakościowo... nie chce mi się bawić w zamawianie firm, zapisywanie się... po prostu chce się umówić i żeby przywiózł na miejsce i już po kłopocie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share zbitom793

zbitom793

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 18:43

Młóto woj. łódzkie Znam dobrego, zaufanego dostawcę z łódzkiego. Dzieli cały zestaw na dwie części- pół ma na aucie a pół na przyczepie. Jeśli jeszcze nikogo nie znalazłeś to mogę Ci podać namiary. Więc?...

#6 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 28 listopad 2009 - 00:32

Młóto woj. łódzkie zbitom793 dawaj tego dostawcę bo mnie już nerwica bierze... czekam miesiąc na młóto i nadal nic... cały czas tylko obietnice... wkurzyłem się zamówiłem wysłodki i to samo drugi tydzień nie ma... :/ Jako możesz to wyślij na PW... mile widziane inne propozycje również :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Robertb

Robertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 20:30

Młóto woj. łódzkie Witam Wszystkich, chciałbym kupić młótu, jeśli macie namiary na kogoś sprawdzonego kto przywozi na miejsce ale z woj.wlkp.to jestem zainteresowany. Na dzień dzisiejszy ile trzeba zapłacić za tonę lub za przyczepę.