Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 200 Vario

94 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2010 - 19:38

Fendt 200 Vario Tak, ale tu bardziej chodzi o moc. :) Przecież rolnik będzie się kierował bardziej mocą i masą, niż ilością cylindrów. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 200 Vario Dzisiaj, 11:17
  •  

#82 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 01 luty 2010 - 20:06

Fendt 200 Vario Był u mnie ostatnio przedstawiciel Korbanka i nie znał cen :) Co najlepsze bardziej polecał serię 300 bo jest mała różnica w cenie chociaż i tak nie dowiedziałem się jaka :) Czekam na Kielce, wtedy wszystko się wyjaśni.
3 cylindry kojarzy mi się z Ursusem 3512, dlatego mam duży dystans do takich wynalazków, kultura pracy 3 cylindrówki to bardzo słaba muzyka :)

#83 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 luty 2010 - 20:44

Fendt 200 Vario robert masz racje dzwiek 3 cylindrow nie jest symfonia, ale jezdzi po gdansku jakies daihatsu 3 cyl turbo, to dopiero smiesznie brzmi, a jeszcze znam typa, ktory potrafi je nasladowac ustami - ubaw po pachy :)

No i system AGREX.

fajnie, ze mozna sie czyms pochwalic, tylko jeszcze fajnie by bylo, zeby wiedziec czym, bo akurat system recyrkulacji spalin dla uzytkownika nie jest absolutnie niczym kuszacym! chyba, ze w jakis krajach trzeba podatek zaplacic, ale w polsce poki co nie.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#84 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2010 - 21:04

Fendt 200 Vario Zapewne Daihastu Charade Turbo. :)

Im mniej kastratów na silniku tym lepiej, bo konie w stajni nie stoją i z nudów tyle paszy nie jedzą. Dodany obrazek

#85 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 luty 2010 - 21:13

Fendt 200 Vario dokladnie to GTti i jeszcze jakies pomodzone, bo maska pocieta. jak to mowia na zagranicznych forach "sick" - uwielbiam to stwierdzenie :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#86 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2010 - 21:38

Fendt 200 Vario Jak coś to GTti z silnikiem 3cyl. 1.0 z wtryskiem, turbo i IC, moc 100KM.

#87 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 luty 2010 - 23:38

Fendt 200 Vario dokladnie chodzilo mi w kontekscie, tak masz racje to GTti :)
powinienem byl wstawic przecinek :) sorry

#88 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 02 luty 2010 - 08:09

Fendt 200 Vario Mówienie o kultórze pracy w przypadku maszyny trochę mnie dziwi, najlepiej aby silnika wogóle nie było słychać. Jeśli pojeździ się z 10 h po polu to najfajnieszy dźwięk drażni. O drganiach nie wspominam napewno nie trzęsie się jak c 330. Jak ktos chce fajny dźwięk polecam ferrari zwłaszcza w tunelu. Pozatym gdyby włozyli do niego czwórke stał by sie bardziej podobny do serii 300 a że w marketingu istnieje coś takiego jak pozycjonowanie produktów dobrze jest jesli wyroby jednsgo producenta nie konkurują ze sobą i moga zapełnic różne nisze na rynku stąd mniejszy traktorek im wyszedł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#89 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 luty 2010 - 08:14

Fendt 200 Vario Ooo właśnie-dla mnie ciągnik mógłby mieć jako źródło napędu bezszmerowy Dodany obrazek silnik elektryczny-uwielbiam jak coś działa cichutko-no może oprócz jednej rzeczy Dodany obrazek .

#90 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2010 - 08:32

Fendt 200 Vario a ja tam lubie ta jedyna rzecz w ciszy i skupieniu wykonywac, natomiast ciagnik zeby ryczal jak 6 cylindrowy N/A jd z poczatku lat 80'tych - takze wszystkim chocby staneli na glowie nie dogodza :)
@hubertuss madrze pisze o pozycjonowaniu.

#91 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 luty 2010 - 09:32

Fendt 200 Vario To chyba pisaliśmy o dwóch różnych rzeczach Dodany obrazek -ja pisałem o takiej pracy którą należy wykonywać nie solo Dodany obrazek

#92 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 02 luty 2010 - 09:39

Fendt 200 Vario Od fendta aż po życie prywatne :) A swoją drogą taki fendt to niezła zabawka. Ciekawe kiedy konkurencja posunie się do stworzenia tak małego ciągnika?

#93 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2010 - 09:40

Fendt 200 Vario pisalismy dokladnie o tej samej pracy i ja nie pisalem o wlasnej osobie :)

#94 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 luty 2010 - 09:57

Fendt 200 Vario Po blizszym obejzeniu moge powiedziec ze ciagnik jest zgrabny dobra widocznośc do tyłu rozmieszczenie przyżadow w kabinie podobie jak e serii 300 z małymi wyjątkami. Dla mnie brakowało tam jednej żeczy sterowania rewersem i przekładnią takiego jak w mf np 54xx. Chyba nie ma lepszego w żadnym ciagniku. Nie mówie że ten przycisk jest zły przynajmniej jest bliżej kierownicy niez w serii 300 można go przesówać palcem nie odrywając reki od kierownicy. Ceny jeszcze nikt nie znał podobno podadza na targach w kielcach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#95 Share NewhollandT5050

NewhollandT5050

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 17:40

Fendt 200 Vario co myslicie o tym 3 cylindowym silniku w masseyu ? i o tej nowej serii z SISU ??