daniel373

Fendt 200 Vario

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Nie,na stronie korbanka jest wzmianka o tms :)

"System TMS oferowany jest w ciągnikach 200 Vario w wyposażeniu standardowym. Kiedy włączamy TMS, operator musi tylko wybrać wymaganą prędkość jazdy, następnie system kontroluje pracę silnika i przekładni, żeby zapewnić ekonomiczną pracę ciągnika. System ten pozwala nie tylko zaoszczędzić paliwo, ale również pracować ciągnikiem z maksymalnym komfortem"

http://www.korbanek.pl/spolka/pl/fendt/ciagniki_65360_km/fendt_seria_200_vario/skrzynia_przekladniowa_200_vario.html

 

EDIT: Sory,mój błąd 1:0 dla ciebie.Trzeba było napisać że to od korbanka,myślałem że to z forum... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@adrian300895

Czytałeś co napisałem? :)

Cytowałem stronę WWW Korbanka...

 

brzozak2

Dobre tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Trzeba będzie w Poznaniu się dowiedzieć więcej o tym ciągniku na i zobaczyć jak on wygląda na żywo.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Widać że fendt troche ''przezbroił'' te 3 cylindrowe ''serduszko''. Wystarczy spojrzeć na parametry... No i system AGREX. Jak na 3 cylindrowy ciągnik to masa 3900 bez obciążników to chyba nie jest tak mało... Co do TMS w Polsce jest standartem a w fabryce nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrackLift    0

Śliczny jest ten Fendzik :) Ciekawi mnie jego cena, wyglądem mi się bardziej podoba od 300 dla mnie ma ładniejsze błotniki i dach jest jak w 936 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak, ale tu bardziej chodzi o moc. :) Przecież rolnik będzie się kierował bardziej mocą i masą, niż ilością cylindrów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Był u mnie ostatnio przedstawiciel Korbanka i nie znał cen :) Co najlepsze bardziej polecał serię 300 bo jest mała różnica w cenie chociaż i tak nie dowiedziałem się jaka :) Czekam na Kielce, wtedy wszystko się wyjaśni.

3 cylindry kojarzy mi się z Ursusem 3512, dlatego mam duży dystans do takich wynalazków, kultura pracy 3 cylindrówki to bardzo słaba muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

robert masz racje dzwiek 3 cylindrow nie jest symfonia, ale jezdzi po gdansku jakies daihatsu 3 cyl turbo, to dopiero smiesznie brzmi, a jeszcze znam typa, ktory potrafi je nasladowac ustami - ubaw po pachy :)

No i system AGREX.

fajnie, ze mozna sie czyms pochwalic, tylko jeszcze fajnie by bylo, zeby wiedziec czym, bo akurat system recyrkulacji spalin dla uzytkownika nie jest absolutnie niczym kuszacym! chyba, ze w jakis krajach trzeba podatek zaplacic, ale w polsce poki co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zapewne Daihastu Charade Turbo. :)

 

Im mniej kastratów na silniku tym lepiej, bo konie w stajni nie stoją i z nudów tyle paszy nie jedzą. laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

dokladnie to GTti i jeszcze jakies pomodzone, bo maska pocieta. jak to mowia na zagranicznych forach "sick" - uwielbiam to stwierdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak coś to GTti z silnikiem 3cyl. 1.0 z wtryskiem, turbo i IC, moc 100KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

dokladnie chodzilo mi w kontekscie, tak masz racje to GTti :)

powinienem byl wstawic przecinek :) sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mówienie o kultórze pracy w przypadku maszyny trochę mnie dziwi, najlepiej aby silnika wogóle nie było słychać. Jeśli pojeździ się z 10 h po polu to najfajnieszy dźwięk drażni. O drganiach nie wspominam napewno nie trzęsie się jak c 330. Jak ktos chce fajny dźwięk polecam ferrari zwłaszcza w tunelu. Pozatym gdyby włozyli do niego czwórke stał by sie bardziej podobny do serii 300 a że w marketingu istnieje coś takiego jak pozycjonowanie produktów dobrze jest jesli wyroby jednsgo producenta nie konkurują ze sobą i moga zapełnic różne nisze na rynku stąd mniejszy traktorek im wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ooo właśnie-dla mnie ciągnik mógłby mieć jako źródło napędu bezszmerowy biggrin.gif silnik elektryczny-uwielbiam jak coś działa cichutko-no może oprócz jednej rzeczy biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a ja tam lubie ta jedyna rzecz w ciszy i skupieniu wykonywac, natomiast ciagnik zeby ryczal jak 6 cylindrowy N/A jd z poczatku lat 80'tych - takze wszystkim chocby staneli na glowie nie dogodza :)

@hubertuss madrze pisze o pozycjonowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

To chyba pisaliśmy o dwóch różnych rzeczach biggrin.gif -ja pisałem o takiej pracy którą należy wykonywać nie solo biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Od fendta aż po życie prywatne :) A swoją drogą taki fendt to niezła zabawka. Ciekawe kiedy konkurencja posunie się do stworzenia tak małego ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

pisalismy dokladnie o tej samej pracy i ja nie pisalem o wlasnej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po blizszym obejzeniu moge powiedziec ze ciagnik jest zgrabny dobra widocznośc do tyłu rozmieszczenie przyżadow w kabinie podobie jak e serii 300 z małymi wyjątkami. Dla mnie brakowało tam jednej żeczy sterowania rewersem i przekładnią takiego jak w mf np 54xx. Chyba nie ma lepszego w żadnym ciagniku. Nie mówie że ten przycisk jest zły przynajmniej jest bliżej kierownicy niez w serii 300 można go przesówać palcem nie odrywając reki od kierownicy. Ceny jeszcze nikt nie znał podobno podadza na targach w kielcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez msnirk
      Witam wszystkich na tym forum pisze tu pierwszy raz wiec wybaczcie za błędy. Mam ciagnik fendt  farmer 209S 2007r mechaniczna skrzynia biegowt  mam go rok i od zakupu jest z nim  problem dymi przy zapalaniu na biało czasem bardziej szary dym. Dym  ukazuje się  przy zapalaniu  cieplego silnika. Gdy ciagnik stoi cała noc ,rano go zapale bez żadnych dymów. Podczas pracy i największych obciążeń silnik nie kopci. Filtr oleju i olej silnikowy był wymieniony.  Były  wymieniane końcówki wtryskowe gdyż laly i regulowane luzy zaworowe na dwóch prawie nie było luzow. Silnik o oznaczeniu silnika BF4L914. Dodam jeszcze że czasami tak jak by nie było czuć  mocy  w nim.  Podczas użytkowania  go przez okres roku zdarzyły  mi się z cztery sytuacje że  po zgaszeniu gdy pracował  kilkanaście godzin  nie moglem go zapalić rozrusznik kręcił ale tak jak by nie było  paliwa po odczekaniu z 15 minut da rade go już  zapalić  nie wiem czy to jest  powiązane z poprzednim problemem.
    • Przez fREAKY
      Witam .\Jaka jest cena ciagnika Fendt Vario 209 - 80 km ?
    • Przez Damian505
      Witam. Mam do was pytanie czy ten ciągnik byłby dobry na około 20 hektarowe gospodarstwo jako główny. Miałby funkcjonować z takimi maszynami jak: Zestaw uprawowo-siewny 3m bierny (chyba że dałby rade z aktywnym), pług Overum 3 skibowy obrotowy, gruber 6 łap. Oczywiście z czasem będzimey starać sie powiększać działalność o kolejne ha.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj