Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik głównie do prasy zwijajacej

82 odpowiedzi na ten temat

#81 Share cannonball

cannonball

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 17 luty 2008 - 19:46

Jaki ciągnik głównie do prasy zwijajacej Witam. U nas chodzi krone kr130(bez rotora) i o dziwo chyba dla niektorych daje sobie z nia rade mf 255. Troche pochodzila z mtz82 ale teraz go sprzedalismy i mamy renowke cergos 330 (75km). Ogolnie jak juz ktos zauwazyl bardzo wiele zalezy od prasy sasiad ma prase warfamy i musi ja ciagac swoim pronarem bo mu 3p z tym ledwo chodzi a i u nas troche pracowala i mf255 mial dosc ciezko za to z krone chodz lux. I moim zdaniem zbija bardzo dobrze lepiej niz niektore prasy klasa i sipmy ciagane prez mocniejsze ciagniki.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik głównie do prasy zwijajacej Dzisiaj, 04:56
  •  

#82 Share EDWIN

EDWIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 21:08

Jaki ciągnik głównie do prasy zwijajacej widzialem zgniot tej krone kr130 moze i dobry ale nie oszalamiajacy.ja to polecam ciagniki lamborghini u mnie grand prix95 w sipmie z569/1 zgniata tak ze kiszonke to w 4 chlopa zwalac musielismy a wujas ma w tej sipmie same roller i co i flaki robi nie ze na zarobki bo widzialem jego bele.moim zdaniem w duzej mieze liczy sie moc ciagnika.
Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#83 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 28 styczeń 2009 - 21:17

Jaki ciągnik głównie do prasy zwijajacej Widziałem na YOUTUBE jak z balociarkami pracują mf 255 czy ursus c330. To jest katowanie silnika , prasa zwijająca bedzie pracować z 30stką ale bele nie będą dobrze zbite, gdy prubujesz je zbić to silnik sie dusi. Sąsiad ma c 4011 po generalce , ciapek pracuje z sipmą farma, spokojnie daje rade , a bele są dobrze zbite, z drugiego pokosu baloty robił mtz 82 i polmot warfama, ten zestaw dużo lepiej mi belki zbił, nie ma porównania do 1 zestawu. Moc ciągnika ma duży wpływ na jakość zbicia belek.
Wieczny kawaler ;)

Dodaj odpowiedź