Skocz do zawartości

Zdjęcie

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha?

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share polishhorse

polishhorse

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:konie i inne zwierzeta 4x4 czworonogie

Napisany 31 październik 2009 - 18:55

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha?
to bedzie glowny traktor w gospodarstwie. Ile pali? czy nie za duzy jak na taki areal?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? Dzisiaj, 03:49
  •  

#2 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, technika rolnicza, muzyka

Napisany 31 październik 2009 - 19:10

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? Nie jest za duży na 15ha, jeszcze zależy co będziesz nim robił? no i jaką kwotą dysponujesz?

#3 Share polishhorse

polishhorse

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 31 październik 2009 - 19:14

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? to bylby glowny i jedyny traktor, tylko czy nie za duze spalanie? wiesz cos o nich? cena okolo 27 tys

#4 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 październik 2009 - 19:18

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? Deutz Fahr dx 90 ma 5 cylindrów, 88km, skrzynia biegów 15/5, udźwig na tylnym TUZ 3500kg. Miałem kupować taki sam, ale wybór padł na case 744s. 27tyś? troche drogo jak na taki ciągnik.

#5 Share mrursus

mrursus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 31 październik 2009 - 19:28

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? fajny ciągnik u nas ma go paru gości i chwalą sobie ale osobiście wolałbym jakiegoś u914 albo 8145 do 30 tys spokojnie kupisz :D
zbieram na mf255

#6 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 październik 2009 - 20:09

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? Jak masz do wydania około 27tyś, to bierz coś zachodniego, części wcale nie jest trudno dostać. Nie pchaj się w Zetory, spali dużo więcej od takiego Deutza, w zachodnim ciągniku masz większy komfort i dużo lepsze wykonanie.

#7 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 31 październik 2009 - 21:34

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? deutze mało pala to wiem jedno bardzo oszczędne sa.. ale uwaga bo mankamentem deutza są skrzynie tak wiec uważaj jak bedziesz kupował bo spotykam sie z ogłoszeniami w niemczech ze skrzynie są uszkodzone więc w polsce mogą być troszke poicowane... to chyba jest jedyna wada DF jaka ja dostrzegam... znajomy ma DX 140 na ponad 50ha mówi ze w orcxe schodzi do około 10l ja sam am JD na jakieś 20ha 90KM... w galeri fotki i filmik z prac moge wysłac na gg...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#8 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 31 październik 2009 - 21:35

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? W tej cenie poszukaj czegoś z renówek. Silnik fendt'a i prosta konstrukcja (brak elektroniki). Nie będziesz żałował :D

#9 Share polishhorse

polishhorse

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:56

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? heja, jak mieliscie kupic tego deutza z 5 cylindrami dx 90 to co w nim dobrego widzieliscie a co zlego? dzieki za odpowiedz...

#10 Share focus07

focus07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 13:18

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? Świetny ciągnik, niskie spalanie i bardzo mała usterkowość, no i oczywiście masa tego ciągnika robi swoje:)
. Ja mam dx85 , 5 garowego i jestem zadowolony z niego ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? Dzisiaj, 03:49
  •  

#11 Share seba1183

seba1183

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 20:14

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? A ja posiadam Deutza D 7206 4 cylindry 4x4 z ładowaczem 78 rocznik świetny sprzęt!!!(male spalanie, duza masa wlasna, bardzo zwrotny, wydaje się jakby miał wiecej koni niz te swoje 70:)
Mam również zamiar kupić drugiego Deutza z serii Dx:)
czy mozecie mi napisać jakie są róznice miedzy Dx85 a Dx90!!!
Z góry dziekuje& pozdrawiam:)

#12 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 17 listopad 2009 - 23:27

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? Co jak co ale posiadam Deutza tylko że 110 ale sobie chwale i nie dam złego słowa powiedzieć. Dobry komfort, awaryjność i nieduze spalanie to są napewno jego plusy!

#13 Share focus07

focus07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 21:18

A ja posiadam Deutza D 7206 4 cylindry 4x4 z ładowaczem 78 rocznik świetny sprzęt!!!(male spalanie, duza masa wlasna, bardzo zwrotny, wydaje się jakby miał wiecej koni niz te swoje 70:)
Mam również zamiar kupić drugiego Deutza z serii Dx:)
czy mozecie mi napisać jakie są róznice miedzy Dx85 a Dx90!!!
Z góry dziekuje& pozdrawiam:)

DX 90 ma ciutke wiecej mocy:) jeśli bedziesz chciał kupic deutza chłodzonego powietrzem , to zdaj sobie sprawe z tego , ze taki motor nie lubi długiej pracy , szybciej sie zużyje od chłodzonego cieczą , ale ma nioesamowitą MOC!!! I OGROIMNIE NISKIE SPALANIE!!!;) DLA PRZYKŁADU 12 GODZ. PRACY=22 LITRY OLEJU NAPEDOWEGO:) I CO?:)NIEKTÓŁRZY MOGĄ NIE UWIERZYC. PRACOWAŁ W PRZYCZEPIE SAMOZBIERAJACEJ:)

#14 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 21:29

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? I nie uwierzą ;) 1,8 l/h to bajka miesiąca.

#15 Share focus07

focus07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 14:10

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? mi też jest trudno uwierzyć, ale na suchy bak była wlana 20stka i tak pracował , cały czas jeżdził trójka:)

#16 Share seba1183

seba1183

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 18:41

mi też jest trudno uwierzyć, ale na suchy bak była wlana 20stka i tak pracował , cały czas jeżdził trójka:)

Witam:)mój też jest chłodzony powietrzem...i ma się całkiem dobrze:)
ze spalaniem się zgodzę, bo np. mój w gruberze mającym 13 łap, puszczonym na jakieś 20 cm!!! na 1,1 ha kukurydziska spalił 7,5 litra!!! A było tak twardo, że pługi nie chciały wchodzić( przed tym zabiegiem:))
Powiem tak: mialem C-330, 3-P,to z Ursusa, 6718 & 7011 z zetora, mam mtz-82 95 rok (którego chyba sprzedam) ale najlepszy z tych wszystkich traktorów jest Deutz (D 7206). Więc Dx może być tylko lepszy:)
pozdrowionka!!!

#17 Share michal1982

michal1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 18 październik 2012 - 19:23

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? jaka jest różnica pomiędzy np.dx 6.05 a dx 90 bo jestem zielony w temacie a interesuje mnie ta marka

#18 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 20 październik 2012 - 11:34

zamierzam kupic deutz fahr dx 90, co myslicie na jego temat na okolo 15 ha? Ludzie nie róbcie sobie jaj z tym spalaniem myślicie, że ktoś wam w to uwierzy ? są oszczędne ale nie do tego poziomu :blink: ...

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#19 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 25 październik 2012 - 23:39

jaka jest różnica pomiędzy np.dx 6.05 a dx 90 bo jestem zielony w temacie a interesuje mnie ta marka

6.05 ma szybsza skrzynie, ma inne drozsze szyby w kabinie:)) to tyle co zaobserowowalem jak sam szukalem.
Z taka kasa jak ma autor tematu odpuscilbym temat, sam tak zrobilem, kupilem polski ciagnik i jestem zadowolony.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 26 październik 2012 - 11:36

jaka jest różnica pomiędzy np.dx 6.05 a dx 90 bo jestem zielony w temacie a interesuje mnie ta marka

Jest wielka róznica Dx90 ma silnik 5cylindów 88KM a Dx 6.05 ma 6cylindrów i 98KM.
Skrzynie są też inne bo wiekszy ma 6biegową a mniejszy 5
Zbiornik paliwa w 6.05 jest pod kabina z lewej strony w Dx90 nad silnikiem
Dx90 ma starszy typ maski nawiązujacy do wiekszych Dx'ów
Inne przednie mosty
Z zewnacz kabina jest podobna ale rózni sie znaczaco szczegółami tzn:
Nowszy model(6.05) ma mniejsza kierownice, inne gałki dźwigni, uchylane boczne szyby, okienko na kable w tylnej szybie, inna podsufitka, ramy kabiny sa ciemno granatowe i wiele innych szczegółów...
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Dodaj odpowiedź