Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ???

35 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 13:23

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Polecałbym szukać czegoś z rotorem będzie trochę lepiej pocięte, oraz zwróć uwagę na jakość noży bo to dość drogi interes jak by przyszło wymienić,

A masz cos do wybierania z pryzmy??

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Dzisiaj, 09:46
  •  

#22 Share marian892

marian892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 16:28

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Z pryzmy wybieram krokodylem ale chce kupić wycinak.

#23 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 17:01

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Wiesz może rozejrzyj się za Claasem 330 S, tyle ze on nie ma rotora, ale myślę ze w takiej cenie może sie zmieścisz

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#24 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 17:38

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? rotor jest w nowszych przyczepach i ceny takich przyczep są blisko dwa razy większe, także marne szanse.dobry podajnik belkowy nie jest zły ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 20:27

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? a moja Krone ma rotor i do najmłodszych nie należy jest z 84r. Dodatkowo szerokie opony, tandem, 30 noży, hydrauliczny dyszel, podbieracz i klapę. Najlepsze jest to że kosztowała mnie 9500 zł

#26 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 25 listopad 2008 - 21:40

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? to gdzie ja kupiles i kiedy to bylo? ;)

#27 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 21:54

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? @binek a jak wygląda ten rotor???i jaki masz model krone???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#28 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 22:11

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? przyczepe kupiłem trzy lata temu w Koźminie, model HSL 3503 a rotor jak rotor wał szerokości podbieracza o średnicy jakieś 30 cm. uzębiony który przerzuca masę przez noże

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 22:37

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? no jakoś nie widzi mi się ten rotor o średnicy 30cm...

czyli masz coś takiego???
http://www.agrotrade...a_krone_hsl3503

a tu inne ładowarki automatycczne ;)

http://www.agriaffai...tomatyczna.html

#30 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 23:02

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? dokładnie jak w pierwszym przykładzie,jeśli chodzi o średnice rotora to jutro mogę zmierzyć dokładnie. Polecam te maszynę kawał solidnej niemieckiej roboty za nie duże pieniądze zmierzyłem rotor ma 25 cm. średnicy

#31 Share fdt309ci

fdt309ci

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 01 styczeń 2009 - 11:47

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Moim zdanie jakl przyczepa do sianokiszonki to tylko pottinger ale to jest moje zdanie.

#32 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 01 styczeń 2009 - 13:20

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Moje też ;) Pottinger to jest niezawodny sprzęt :P

Edytowany przez andrzej2110, 15 luty 2009 - 22:43.
cytowanie posta wyżej

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#33 Share masfer5455

masfer5455

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Landwirtschaft

Napisany 15 luty 2009 - 20:19

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? czy miał ktoś z forumowiczów doczynienia z BERGMANNEM SLT 2104 lub podobnymi maszyna podobna troche systemem ładowania do KRONE TITAN na raferze jestem ciekaw jak sie ta maszyna sprawdza w pracy i jaką ma trwałość http://www.dobrowols.../foty.php?id=62
sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

#34 Share jarko12

jarko12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 15 luty 2009 - 22:39

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? no ładny jest ten BERGMANN ale niestety z taką przyczepą nie miałem do czynienia więc nie się nie wypowiem

mój Claas ma rotor i młody nie jest z 85r. Dodatkowo szerokie opony, tandem, 31 noży, hydrauliczny dyszel, podbieracz i klapę a to wszystko za jedyne 16500zł i 99gr :)
Zetor 7745
Ursus C-360
Ursus C-330
Razem na 36 HA :D:D:D

#35 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 16 luty 2009 - 00:29

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? przeglądam regularnie przyczepy samozbierające na allegro i dawno nie wiedziałem przyczepy w tak dobrym stanie wizualnym...ciekawie jak stan techniczny wygląda...

co do firmy BERGMANN to myślę, że jak każda inna zachodnia, jak nie jest wyjeżdżona to pochodzi... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36 Share gryfel

gryfel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 16 luty 2009 - 11:09

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Posiadam przyczepę samozbierającą firmy Pottinger Faro 4000D i naprawdę wszystko jest tam bardzo dobrze wykonane, przyczepa wyposażona jest dodatkowo w walce dozujące które równomiernie układają trawę w silosie. Naprawdę super maszyna, mam porównanie do sieczkarni Fortschritt którą używałem do zbioru traw przez 10 lat i przyczepą jest dużo lepsza. Polecam wszystkim przyczepy samozbierające szczególnie tym osobom które mają blisko położone łąki.

Zalety przyczepy: mniejsze zużycie paliwa, mała liczba ciągników gdyż wystarczy jeden do przyczepy, a do sieczkarni potrzebowałem 3 ciągników +rozrzutniki, mniejsza liczba osób do pomocy (z roku na rok coraz mniej osób jest chętnych do pomocy więc trzeba robić tak aby własnymi siłami sobie poradzić), szybciej zebrałem trawę przyczepą (1,5 dnia) co mnie zaskoczyło niż przy użyciu sieczkarni (2dni).
moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15