Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ???

35 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 03 maj 2007 - 20:43

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki, której firmy jest lepsza krone, mengele lub claas a może inne :lol:

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Dzisiaj, 17:37
  •  

#2 Share andrzejko

andrzejko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 08 maj 2007 - 14:31

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? pottinger claas krone- te sa najlepsze. ja mam claasa i chodzi mi bardzo dobrze. zakiszanie w pryzmie jest coraz popularniejsze, jest to metoda tansza, szybsza i bardziej niezawodna( mniejsze ryzyko spleśnienia kiszonki, jesli przypadkiem zrobi sie dziurka w folii na beli to moze zepsuc sie cala) od prasy belujacej. kumpel od 1996 roku robil w bele a teraz kupuje nówke pottingera jumbo 7200 i wiekszosc bedzie walil w pryzme. takze podsumowując bardzo polecam Ci ten sposób. tak a propo, jestes z wegrowa, jak tam ma sie j.bronisz? 2 kombajny u niego kupilem :blink:

#3 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 09 maj 2007 - 16:23

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? no ja też mam claasa już rok, na razie chodzi dobrze, tylko że są już letkie luzy na rotorze, nie wiesz może jakie lepsze wstawić panewki mosiężne czy może z utwardzanego plastiku, a co do bronisza to ściąga dalej sprzęt, i co lepsze zaraz pójdzie lub jak jest na zamówienie, a złomostwo dalej stoi,

#4 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 09 maj 2007 - 16:27

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Ja bym jescze radził sie skupić na przyczepach Strauthmana tez dość dobre sprzęty, znajomy ma i uzywa ją wyłącznie do usług i jak na razie nie narzeka, poz tym nie są tak drogie jak np. Krone czy Class. dlatego przyjrzyj sie i tej firmie.

Pozdrawiam Balzak

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#5 Share samesilver

samesilver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 09 maj 2007 - 18:08

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? a ma ktoś może cennik strautmana?

#6 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 09 maj 2007 - 18:46

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? ja posiadam przyczepę samozbierajacą Deutz-Fahr i rozwiązania są podobne jak w Claas.A co do Mengele to nie bylem z niej zadowolony ale już jestem bo zrobiłem z niej przyczepę do słomy

#7 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 09 maj 2007 - 19:51

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? co do mengeli to słyszałem że podobno często rwie sie łańcuch przenoszący napęd na rotor

#8 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 09 maj 2007 - 19:56

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? ja do niej już nie miałem siły.rozebrałem ją na części rama została do słomy a reszta na złom i na paliwo było.

#9 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 09 maj 2007 - 20:12

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? a miałeś przy niej z tyłu tą całą hydraulikę, jak oglądałem Mengelke to sie przeraziłem, jakby coś takiego kupić i by to nawaliło :blink: to chyba było by sporo zachodu przy tym było

#10 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 09 maj 2007 - 20:22

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? nie miałem ale w porównaniu do claasa, krone czy deutz to ma słabe rozwiązania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share andrzejko

andrzejko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 10 maj 2007 - 10:41

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? to prawda mengele to zlomy, kumpel robil ja 2 lata, cos mu w rotorze powaznie siadlo , i teraz nie kupuje nowej przyczepy tylko zbiera sieczkarnia i wali na te mengele po posuw jeszcze w niej nie wysiadl

#12 Share andrzejko

andrzejko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 10 maj 2007 - 10:45

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Bartek7 Napisano Wczoraj, 17:23
no ja też mam claasa już rok, na razie chodzi dobrze, tylko że są już letkie luzy na rotorze, nie wiesz może jakie lepsze wstawić panewki mosiężne czy może z utwardzanego plastiku

niestety nie wiem :blink: u mnie jeszcze nie ma tego klopotu, ale mysle ze moze lepiej mosiezne, plastik nawet utwardzony z czasem kruszy sie i peka

#13 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 10 maj 2007 - 15:02

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? też myślę o mosiężnych, ale jak ją kupowaliśmy to handlarz mówił że lepsze są z plastiku, ale przecież przy takich obciążeniach jak sie dobija do góry to przyczepa aż podskakuje, to mi się wydaje że ten plastik popęka :blink: , lepiej nie eksperymentować

#14 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 10 maj 2007 - 15:22

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? ja jak miał bym juz kupować to tylko Pottingera...mój znajomy posiada właśnie taką przyczepę i naprawdę wszystko jest tam doskonałe, przyczepa naprawdę super, jeśli sprzęt do zielonek to tylko pottingera sam trochę teraz żałuję ze mam przetrząsacz claas’a jak zobaczyłem co na polu robi pottinger

Powód Edycji: ortografia, edytowane przez Nikita_Bennet
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#15 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 10 maj 2007 - 16:20

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ???

a ma ktoś może cennik strautmana?

dział Ceny maszyn w dziale sprawy ogólne do tego służy
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#16 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 10 maj 2007 - 17:55

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? no tak pottinger a powiedz mi jaka cena była takiej przyjemności.ja mam deutza i tez uwazam ze jej niczego nie brakuje ważne ze swoje zrobi a czy to od razu musi być nowa przyczepa

#17 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 08 lipiec 2008 - 08:43

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? na moje oko to najlepszy to by byl claasa lub krone , ja mialem tez kupywac przyczepe samozbierajaca ale padlo na prase do sianokiszonki

#18 Share marian892

marian892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 12:42

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Koledzy zastanawiam sie nad kupnem przyczepy samozbierającej do sianokiszonki. Do zebrania około 25 ha łąk. Jaką maszyne byście polecili do Belarusa 90KM. I w cenie do 15tyś zł??

#19 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 13:15

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? mengele, claas, pottinger, cokolwiek na tandemie,8 to ładowności, ze 30 noży, łamany dyszel, dobrze jakby miała walce z tyłu, w bardzo dobrym. jak dobrze poszukasz to taką znajdziesz ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share marian892

marian892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 13:19

Co powiecie na temat przyczep zbierających do sianokiszonki ??? Troche sie boje że za tą cene nie znajde nic dobrego a na większy wydatek troche mnie nie stać.