Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor Forterra, co o nim sądzicie?

49 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mar3k17

mar3k17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 10 marzec 2008 - 18:48

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? wiadomo że każdy ale nie do tego stopnia jak zetory.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor Forterra, co o nim sądzicie? Dzisiaj, 01:39
  •  

#42 Share Legat997

Legat997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Desperatos Hydraulikos
    Powered by Kubota & Verva
    Modernizacje hydrauliki, rozbudowa, modyfikacje

Napisany 13 marzec 2008 - 22:23

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? Zetor to taki traktor - 3xP prosty, popularny, paliwozerny :-) OD biedy moze byc :) klepią juz je pół wieku i od czasu do czasu wstawia jakieś bajery, lampki, wyprofiluja inaczej maskę i chłopy jak muchy na lep idą :-) TE SPO-PROW to nic innego jak promocja prywatnych PGR-ów, suma dotacji powinna byc podzielona dla WSZYSTKICH rolników a nie dla Wybranych. "bo wujek w Agencji pracuje" :-)
Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

#43 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 21 marzec 2008 - 23:18

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? próbowałeś chociaż podejść pod SPO że takie rzeczy piszesz???

#44 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 15 sierpień 2008 - 23:05

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? skad Wy takie spalania bierzecie, w mojej 11411 max to 12 przy 4skibowym unii grudziadz a przy kosiarkach 5m szer. 8.5/h co daje 4l/ha a przy szambowozie 6l/h a przy przyczepie samozbierajacej 10t deutz-fahr 6,5l. Nie wiem dlaczego macie rozbierznosci w spalaniu, sprawdzam zawsze tak ze leje do pelna i po skonczonej pracy do pelna dystrybutorem,.

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#45 Share MTZ82

MTZ82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 12:45

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? zetory według mnie to cieniasy nie lepiej pronara

Ban na 14 dni!!

Edytowany przez robertbara, 25 sierpień 2008 - 14:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 13:35

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? czlowieku ty wiesz co mowisz wogole !!!!!!! wez ty sie stuknij w leb co ????????????? i lepiej usun ten post bo jak zobaczy to @robertbara to masz murowanego bana na 15 dni
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#47 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 15:17

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? u mnie we wsi ma zetora 12441,niepowiem ladny cisgnik ale pali do hoja paliwa i jak goscio podczepil go do 4 obracanej to felga sie poluzowala i tak jest ponąc w kazdym nowym ciagniku marki zetor. osobiscie bym wolal ursusa a pronar moim zdaniem to to nie najlepszy traktor tyle ze jest ponąc oszczedny

sory ze nie na temat ale niechcem nowego tematu zakladac; poszukuje zdjec nowego ursusa w srodku

#48 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 28 sierpień 2008 - 21:22

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? ja bym prosił jak ktoś pisze że Zetor dużo pali o podparcie ile to dużo BO gorzej jak te np. 9641 Forterra nie spali więcej niż inne w średniej cenie marki np. NH, JD, Clas albo będzie kosmetyczna różnica to co wtedy?

#49 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 04 wrzesień 2009 - 19:10

Zetor Forterra, co o nim sądzicie?

u mnie we wsi ma zetora 12441,niepowiem ladny cisgnik ale pali do hoja paliwa i jak goscio podczepil go do 4 obracanej to felga sie poluzowala i tak jest ponąc w kazdym nowym ciagniku marki zetor.

Ja to proponuję nie wypowiadać się o ciągnikach sąsiadów, znajomych itp. bo ja tak samo mogę napisać w kilkunastu tematach o Ursusach że dużo palą i się bardzo często psują i specjalnie im opinię psuć tylko dla tego, że ta marka mi się nie podoba. To jest bez sensu.

Jeżeli jest tak w każdym nowym ciągniku marki zetor to dlaczego u mnie nic takiego się nie wydarzyło i jak jeździłem do znajomych pytać o opinię zetora bo chciałem go kupić to ŻADEN nic nie wspomniał o tych felgach?

Pali "od hoja paliwa" w porównaniu do t-25, 5211 czy 3p którymi pole orząc można zasnąć a tutaj w pół godziny hektar jest zaorany.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share mateusz07120

mateusz07120

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze samochody motory

Napisany 10 wrzesień 2009 - 19:04

Zetor Forterra, co o nim sądzicie? mój kolega ma takowego zetora i spisuje mu się dobrze ma napsztykane ponad 100mth i nic mu się jeszcze nie popsuło, wiadomo że zetor troche przykopci i spali ale to nie jest prawda że dużo spali bo jemu w 4 45cm pługach spali 12l na godzine na 2 klasie, (ja tak samo przymieżam się do kupna jakiegoś ciągnika i myślałem rownież o farmtraku)

Dodaj odpowiedź