Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 9630

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD
    Też motoryzacja troche szkoła i wiele, wiele innych rzeczy...

Napisany 30 październik 2009 - 17:34

John Deere 9630 jak ciągnikprawie 80 km miał by nie ruszyc z ciężarem 20 ton to Ja nie wiem jak u nas w SKR jeździli C-360 z burakami...heh
Zastanów sie co piszesz albo chociaż sie spytaj starszego i dopiero napisz...do mnie kiedyś gościu przyjechał z obornikiem kurzym Casem bodajże 95 km i to było śmieszne ale po asfalcie szedł i to ładnie gożej było wjechaniem na pole...jeszcze raz mówie zastanów sie!!!
Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 9630 Dzisiaj, 07:32
  •  

#22 Share opos

opos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 31 październik 2009 - 11:02

John Deere 9630 Najczęściej ciągniki tego typu łączone są z przyczepami przeładowczymi do jazdy obok kombajnu

Główne zadanie to praca z ciągnionymi zestawami uprawowymi lub siewnymi. Przykładowo 8m cross-slot i ciągnik tej mocy może nie dawać rady :)
W Europie jest np. Horsch Pronto TD 6m i bywa ciężko :D

#23 Share Fujitsu

Fujitsu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 13:24

John Deere 9630

24 tony traktorem 101km fortschirtem to jest coś chyba miał strasznie ciężko ,ja jeździłem john deerem 120koni 2003rok za granicą z przyczepą 20ton i on na tabliczce znamionowej miał 24000kg uciągu albo to była masa uciągu razem z masą traktora ,a jestem ciekawy ile ton udźwigu z tyłu ma john deere 9630 530km na stronie john deera tego nie ma ,a czytałem o john deerze 355km ,że ma 11ton udźwigu to bardzo dużo

Fortschritt w dowodzie ma wbite 30 ton uciągu wiec jeszcze troche brakowało ale przed górkami trzeba było włanczać wzmacniacz momentu bo miał juz cięzko

Tależówka 3 metrowa do ciągnika 265km dobre sobie :D
Ja taką tależówke 92km. ciągałem :)

No kolego tylko na jaką głebokośc jeżdziłęś tą tależówką ??? Bo ta 3 metrowa wchodzi na 50cm w ziemie i dośc szybko jeżdzi nią po polu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share opos

opos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 16:54

John Deere 9630 Talerzówka na 50cm w ziemię :D

Jakieś fotki lub chociaż nazwę producenta bym prosił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 listopad 2009 - 18:04

John Deere 9630

zetorem 77km 20 ton ? to w ogóle nie powinien ruszyć z takim ciężarem

U nas raz zaszla koniecznosc przyciagniecia z pola przyczepy o ladownosci ciagnikiem JD 5720. Dodam ze stala na polu , sciernisko po kukurydzy, gdy bylo na przyczepie 10 t to sie ujezdzilo sciezke na zasadzie ,, jezdzenia do tylu i do przobu'' i gdy na przyczepie bylo juz ok 25t + 5t przyczepa wazy, Johndirek ja wyciagnal. Blokada na 4 kola, w tyl i rura do przodu,troche sie grzebal ale dal rade :) ogolnie to nie wierzylismy ze ja pociagnie :) ale sie udalo :D

#26 Share Fujitsu

Fujitsu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 18:21

John Deere 9630

Talerzówka na 50cm w ziemię :D

Jakieś fotki lub chociaż nazwę producenta bym prosił.

Z tego co się orjentuje jest to Keverland ale w 100% nie jestem pewien napewno kosztował grubo ponad 20 tys. Fotki hmmm jesli bede u ojca na zakładzie i bedzie taka możliwośc to zrobie fotki bo sprzet godny uwagi a na AF jeszcze nie widziałem zdjec takiego Deutza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share JohnDeere6320Premium

JohnDeere6320Premium

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 29 lipiec 2011 - 10:27

John Deere 9630 skibowyplug wez sie schowaj zadajesz takie pytanie ze wogule zal sluchac taki trktor to ty moze wsnie sobie kupisz