Skocz do zawartości

Zdjęcie

130 KM tylko jakiej marki ?

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Jaroo

Jaroo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Rolnictwa

Napisany 17 listopad 2009 - 19:26

130 KM tylko jakiej marki ? Witam
Ja posiadam NH T6050 range Command w pełnej wersji (126km do 154km) Kosztował mnie 220tyś netto i według mnie to wspaniały ciągnik poniewaz w mojej okolicy jest sporo ciągników o podobnej mocy i różnych mark i tak z tego co rozmawiałem się z sąsiadami to NH najmniej pali ma najcichszą kabinę najlepiej wszystko w niej rozmieszczone i jest to nie drogi ciągnik. małym mankamentem może być skrzynia 19 biegów 50km/h mogło by być troche więcej biegów jak na tą prędkość ale nie przeszkadza mi to i zaletą jest niesamowicie mocny podnośnik 8200kg. NH daje rade także polecam NH

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
130 KM tylko jakiej marki ? Dzisiaj, 09:38
  •  

#22 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 21:40

130 KM tylko jakiej marki ? Jak się licytujemy to za 285 mogę sprzedać CVX 140 albo 150 mocy nominalnej z tuz i wom z przodu bo chyba niestety agencja mi nie pozwoli na taki duży a mam go w niezłej cenie ;)
albo maxxum MC 130 (4cyl) ,MC 125 (6cyl) lub Xline 140 (6 cyl) też tuz i wom wszystkie poniżej ceny jakiej oczekujesz kolego

edit zagalopowałem się bo pewnie nie mój teren
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#23 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 23:14

Witam
Ja posiadam NH T6050 range Command w pełnej wersji (126km do 154km) Kosztował mnie 220tyś netto i według mnie to wspaniały ciągnik poniewaz w mojej okolicy jest sporo ciągników o podobnej mocy i różnych mark i tak z tego co rozmawiałem się z sąsiadami to NH najmniej pali ma najcichszą kabinę najlepiej wszystko w niej rozmieszczone i jest to nie drogi ciągnik. małym mankamentem może być skrzynia 19 biegów 50km/h mogło by być troche więcej biegów jak na tą prędkość ale nie przeszkadza mi to i zaletą jest niesamowicie mocny podnośnik 8200kg. NH daje rade także polecam NH

To ile byś chciał biegów? Trza było wziąć najmniejszy model z serii T7500 to byś miał ''nieskończenie wiele biegów'' a raczej wogle byś biegów nie miał. Niedługo ma wejść T6000 Auto Command i będą tam bezstopniówki.
Siedziałeś w kabinie innych ciągników ( MF, fendt, jd,) że tak wychwalasz kabinę NH? Masz jakieś porównanie? No i wydaje mi się że fendt 412 ma ciszej w kabinie niż nh T6080 ( takimi jechałem). Bo tak wychwalasz tego NH jakby to niewiadomo co było ale może przesiadłeś się z jakiegoś starszego ciągnika z krajów RWPG i masz takie odczucia. Nie mam nic do nh, posiadamy 3 sztuki ale takie wychwalanie jest mało obiektywne. Ja mogę powiedzieć że fendt 820 vario rocznik 2008 to wspaniały ciągnik w porównaniu do NH TM 175.

#24 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 09:24

130 KM tylko jakiej marki ? Zgadzam się z poprzednikiem... Przesiądzie się ktoś ze starego Ursusa czy MTZta i napewno każdy nowy jakiej marki by nie był będzie dla niego super... Sam coś o tym wiem jak się z Zetora na siwka przesiadłem. Tak cicho tak wygodnie... ale szybko się znudził i potrzebny był ciągnik z rewersem EHRem, półbiegami i klimą...

#25 Share Jaroo

Jaroo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 16:30

130 KM tylko jakiej marki ? PO pierwsze do kolegów którzy komentowali moją wypowiedź nie przesiadłem się z "Ursusa" tylko z JD 80km a jeśli chodzi o kabine to zobaczcie sobie testy!!! i jeździłem róźnymi ciągnikami bo w mojej okolicy jest ich dużo np. JD 6630 premium, Valtra N111 Deutz fahr wszystkie w podobnej mocy jak mój i w co do kabiny jestem pewien a to że Fend może mieć cichszą to możliwe ale wszyscy wiedzą że Fend jest bezkonkurencyjny. a co do przekładni to wersja T7000 nie jest bezstopniowa ty chyba nie wiesz co to znaczy! bo T7000 ma biegi tylko bez zakresów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2009 - 17:02

130 KM tylko jakiej marki ? @Jaroo on napisał T7500 czytaj dokładnie. Jak dla mnie to kabinach w seriach od T6000Plus w wzwyż jest bardzo przejrzysta i przestronna, ale trochę brak mi w niej ergonomii. W Claasie albo w JD jest dopracowane rozplanowanie elementów sterowania. Co do kabiny w Fendtach to jest ciasna, a jej wystrój tracą myszką. W MF również łatwo się odnaleźć, bo pomimo unowocześniania kabin układ elementów zostaje ten sam.

#27 Share Jaroo

Jaroo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 21:52

130 KM tylko jakiej marki ? tu przepraszam mój błąd rzeczywiście źle przeczytałem ;/

#28 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 22:42

@Jaroo on napisał T7500 czytaj dokładnie. Jak dla mnie to kabinach w seriach od T6000Plus w wzwyż jest bardzo przejrzysta i przestronna, ale trochę brak mi w niej ergonomii. W Claasie albo w JD jest dopracowane rozplanowanie elementów sterowania. Co do kabiny w Fendtach to jest ciasna, a jej wystrój tracą myszką. W MF również łatwo się odnaleźć, bo pomimo unowocześniania kabin układ elementów zostaje ten sam.

Zapraszam Do Case ;) U nas ergonomia jest ważna ;d To są właśnie te smaczki miedzy Case a NH...
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 23:27

130 KM tylko jakiej marki ? Nic się nie stało, mi też się zdarza coś źle przeczytać w czyichś postach.
Ale faktycznie prawda jest taka że NH ma dobry stosunek jakości do ceny. Niektóre modele innych marek, bo nie ma co ugólniać, są droższe od nh a oferują to samo, niektóre są niewiele droższe i niewiele lepsze, inne są dużo droższe i niewiele lepsze.

Dodaj odpowiedź