Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modele 3D by Dziudek

40 odpowiedzi na ten temat

#41 Share stasiekK

stasiekK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 20:13

Modele 3D by Dziudek

Witam, zdaję sobie sprawę, że to już temat dość dawno poruszany i może trochę nie do końca zbieżny z tym co chcę się dowiedzieć, ale nie mogę znaleźć nic lepszego więc napiszę tutaj. Mianowicie moje pytanie dotyczy też własnych modeli 3D maszyn rolniczych a dokładnie ich komercjalizacji, patrz sprzedaży firmom, które produkują maszyny rolnicze. Może ktoś z was opracował jakąś swoją maszynkę i sprzedał swój pomysł jakiejś zainteresowanej firmie z branży? A jeżeli tak to fajnie by było, żeby taki ktoś się podzielił informacją czy warto było zachodu i jak na tym wyszedł. Pytam się dlatego, ponieważ mam bardzo ciekawy pomysł na prostą i ciekawą maszynę, która byłaby skierowana do małych gospodarstw, czyli patrząc na polskie realia do co najmniej 80% gospodarstw a to daje całkiem niezłą podstawę ekonomiczną i sporą szansę powodzenia. Ogólnie sam pomysł jeszcze nie przelałem na projekt 3D ale chciałem się najpierw dowiedzieć od osoby, która ewentualnie ma już takie doświadczenie czy jest w ogóle sens się do tego zabierać i tracić cenny czas. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Modele 3D by Dziudek Dzisiaj, 13:53
  •