Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach

251 odpowiedzi na ten temat

#41 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 31 maj 2009 - 21:53

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach tarcze sprzegla sa identyczne, lozysko wylaczajace,tarcza dociskowaprzeguby ukladu kierowniczego,krzyzaki przedniego napedu,czujnik obrotomierza-tyle naprawialem przez zime,wiecej nie pamietam a paragony szybko bledna,wiec jak cos jeszcze bede naprawial to dopisze.uszczelka kolumny kierowniczej pasuje od 30 :P .napisz co pasuje od 60 do zetora, bo nie moge sobie przypomnac
ale w tym temacie nie o to chodzi ,przeczytaj od poczatku co napisal krzychusob. orka 60 4 plugiem na glinie,chyba podorywkowym, o bronie aktywnej 3 m to szkoda pisac
a przerobki tego goscia-niewarta skorka wyprawki.jak by policzyl koszty i robocizne to taniej byloby kupic zetora,nic nie pisza o sprzegle i skrzyni biegow,przedniej osi ramionach i cieglach podnosnika.jak tego nie przerobil to dlugo nie pojezdzi.robie w uslugach i na swoim zetorem 6245 ok.800mtg a 3p ok.700 mtg wiec wiem co moze nawalic albo sie urwac i ile moga zdzialac,wiec nie opowiadajcie mi bajek bo mnie to juz nudzi :P ,chyba ze zwykla 60 to cud techniki-miale jeszcze tylko 30, wiec nie wiem

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Dzisiaj, 14:00
  •  

#42 Share bimladentoja bimladentoja

bimladentoja
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2009 - 20:29

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Oki zaczynając od uszczelek prócz uszczelek głowicy i pokrywy rozrządu praktycznie wszystkie pasują elementy podnośnika jak i hydrauliki niektóre przeniesienia napędu poszczególne obudowy nawet wał korbowy wytrzymuje jesli to jest ostruda albo andrychów ,zetor to taka sześćdziesiątka po liftingu na wzmocnionych podzespołach,niestety podobieństwa do 85 można by na palcach policzyć,fakt kiedyś kupiłem pompy wtryskowe z magazynu za grosze zmieniłem nastawy,obróciłem pompki zasilające no i był zetor jak w pape strzelił,co do jednego z kolegą się zgodzę skrzynia w 360 ma swoją wytrzymałość i tego się nie przeskoczy,a koszty chonowanie bloku pod tuleje zetorowskie 102 to koszt 250 zł zamiana lub wciśnięcie większych gniazd zaworów dolotowych drugie tyle wymiana pompy hydraulicznej na wydajniejszy odpowiednik też ok.250 zł no i tłoczysko podnośnika zetor bez zewnętrznego wspomagającego tyleż samo jeśli maszyny nie podniesie to przód się podniesie.inne modyfikacje 360 to sen wariata,przytoczone modyfikacje niwelują w 360 braki mocy i słaby podnośnik czynią ciągnik lepszym w normalnej eksploatacji ale przy dotychczasowym parku maszynowym .Jak ktoś haczy 4 skiby i katuje sprzęt jego wola niech się pochwali będziemy wiedzieli co i jakie modyfikacje wytrzymuje a co ważne za kolegi kasę, zdjęcia i filmy mile widziane za free mam nadzieję :P

#43 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 lipiec 2009 - 12:46

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Pierwsze Czy pasowały by one razem z osia do C-360
2. Jeżeli nie to czy płaska oś polska pasowala by zamiast okragłej i czy pół osie by pasowały w tą oś.
3 no i czy one dlużej wytrzymaja niz polskie. Bo moje co 2-3 lata musze robić <_< Teraz musze znowu remontować. A nie chce zakladać sztywnej
Mój Wladimirec podbija świat

#44 Share kazikow

kazikow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 16 lipiec 2009 - 17:04

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Ta zetorowska oś jest masywniejsza od polskiej, tylko nie wiem czy będzie nadawała się do C 360.

#45 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 lipiec 2009 - 19:42

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Jak cięższa to i lepiej bo ja nie mam obciazników s przodu. Byle by pasowała <_<

#46 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 lipiec 2009 - 20:40

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Chyba by podpasowała: <_<
http://www.agrofoto....mage131448.html

#47 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 16 lipiec 2009 - 21:24

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach ta os na zdjeciu jest od 385 <_<
na alklegro widziałem kiedys 360 z przednia belka od zetora .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#48 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 lipiec 2009 - 21:47

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Musze popytać w Agro Ursusie czy do zetora tez mają. Bo ja wyjmuje stare zuzyte, zawoze im i kupuje po regeneracji za 250zł sztuka a za kopletna oś wolaja 700zł

#49 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 październik 2009 - 08:47

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Szukam Zetorowski największy silnik pasujący do 60 bez żadnych przeróbek. Od jakiego zetora pasuje.

#50 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 26 październik 2009 - 09:35

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Napewno 5711,ale wydaje mi się (nie jestem pewny ;) )wszystkie seri xx11
Jak się mylę to poprawcie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 26 październik 2009 - 10:45

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach 72xx i mniejsze na pewno co do 77xx to nie jestem pewien

#52 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 26 październik 2009 - 11:32

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Od 72xx pasuje na pewno widziałem na własne oczy - jeździ gra tańczy spiewa ;)
Od 77xx też będzie pasował ale skrzynia biegów nie jest przystosowana do silnika takiej mocy :)

#53 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:02

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.konedata....or7245takaa.jpg

Chcesz mi powiedzieć ze moge wstawić silnik 81 km ;)

#54 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 26 październik 2009 - 20:11

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Na to wychodzi. Tylko że skrzynia długo tego nie wytrzyma. Silnik od 7211 byłby bardziej odpowiedni.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#55 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:21

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach [url=http://www.i-bazar.cz/pictures/pics/prodam-zetor-7245-89-6498847.jpg]http://www.i-bazar.cz/pictures/pics/prodam-zetor-7245-89-6498847.jpg[/url]
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.agroll.pl...5_bok_maska.JPG

taki silnik napewno pasuje ;)

#56 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:25

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach No taki miałem na myśli.7245 i 7211 różnią się przednim napędem więc silnik ten sam. A i silnik ten do C-360 jest bardzo podobny, nawet w swojej C-360 mam taki sam filtr oleju(bo w C-355 taki był zastosowany również).
Zapraszam na swój profil

#57 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:44

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach a ja wam powiem że najlepszym silnikiem jest silnik od 62xx 60 koni spokojnie wystarczy w 60 i skrzynia na tym nie ucierpi, wiem bo mam zrobiony u siebie w 60 na taki silnik

#58 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:46

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach Czym sie różni włączanie pompy i wałka w zetorze a 60 oraz jak zrobić synchro w 60. I co jeszcze można przełożyć z zetora do ursusa, aby praca była przyjemniejsza

#59 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:50

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach kupić zetora najtaniej i najszybciej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:54

Zetorowskie rozwiązania w Ursusach 7211 ma 62km więc też skrzynia nie powinna mocno ucierpieć. To w sumie tylko 10 km więcej od C-360
Zapraszam na swój profil

Dodaj odpowiedź